проблем с таблото

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 17.10.2017
Пол: Мъж

проблем с таблото

Мнение от ivakavn » 19 Юли 2019, 10:02

Здравейте колеги,
Имам следния проблем с моята е60. Когато дам на контакт и запаля уредите пред мен километраж и т.н. не реагират веднага, някой път тръгват след 10 секунди друг път след минута две, отделно чертите на температурата не работят, винаги седят като при студен мотор но колата си работи нормално, перката включва изключва няма проблем....Знаете ли на какво се дължат тези проблеми и дали са свързани.....Благодаря...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 29.01.2006
Местоположение: ELHOVO
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: проблем с таблото

Мнение от flober » 10 Яну 2020, 17:06

ivakavn написа:Здравейте колеги,
Имам следния проблем с моята е60. Когато дам на контакт и запаля уредите пред мен километраж и т.н. не реагират веднага, някой път тръгват след 10 секунди друг път след минута две, отделно чертите на температурата не работят, винаги седят като при студен мотор но колата си работи нормално, перката включва изключва няма проблем....Знаете ли на какво се дължат тези проблеми и дали са свързани.....Благодаря...



Колега реши ли проблема,че и аз имам подобни аномалии?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 29.01.2006
Местоположение: ELHOVO
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: проблем с таблото

Мнение от flober » 23 Яну 2020, 19:20

Да повдигна малко темата и дано някой се е сблъксвал с подобен проблем.Днес по време на движение,скалата с чертичките на оборотомерът,стигна почти до числото 2 на оборотомера.Когато изгася колата и след това запаля,всико дигитално по таблото си работи ,освен стрелките (километраж,оборотомер,разходомер и гориво)След около 20сек. стрелките тръгват да работят коректно но скалата с чертичките скача доста високо.Грешки няма .Дали мога да направя проба просто ,като закача друго табло или няма да тръгне ,ако е от друга кола?
И да ме съветвате ако проблема е в таблото ,ремот или друго.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 17.10.2017
Пол: Мъж

Re: проблем с таблото

Мнение от ivakavn » 11 Апр 2020, 9:43

flober написа:Да повдигна малко темата и дано някой се е сблъксвал с подобен проблем.Днес по време на движение,скалата с чертичките на оборотомерът,стигна почти до числото 2 на оборотомера.Когато изгася колата и след това запаля,всико дигитално по таблото си работи ,освен стрелките (километраж,оборотомер,разходомер и гориво)След около 20сек. стрелките тръгват да работят коректно но скалата с чертичките скача доста високо.Грешки няма .Дали мога да направя проба просто ,като закача друго табло или няма да тръгне ,ако е от друга кола?
И да ме съветвате ако проблема е в таблото ,ремот или друго.



Все още го имам този проблем, а ти ?

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook