Проблем с централното

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 3.03.2019
Местоположение: Пловдив
Кара: 530xd e61

Проблем с централното

Мнение от borislav_vylkov » 03 Мар 2019, 11:35

Здравейте, от около седмица съм собственик на е61 530хд 2006г и имам няколко проблема, единия е че едното дистанционно не ми работи, мога да паля колата с него но не и да я отключа или заключа а другото си работи нормално, другия ми проблем които снощи забелязах (не знам дали го е имала и преди това) е че пасажерската врата нито се отключва нито се заключва от централното, дали с ключ или с дистанционното или с бутона от вътре не реагира, направи ми впечатление че като натискам дистанционното от вътре на вратата се чува щракане но палчето не се помръдва

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Проблем с централното

Мнение от oci » 03 Мар 2019, 22:26

borislav_vylkov написа:Здравейте, от около седмица съм собственик на е61 530хд 2006г и имам няколко проблема, единия е че едното дистанционно не ми работи, мога да паля колата с него но не и да я отключа или заключа а другото си работи нормално, другия ми проблем които снощи забелязах (не знам дали го е имала и преди това) е че пасажерската врата нито се отключва нито се заключва от централното, дали с ключ или с дистанционното или с бутона от вътре не реагира, направи ми впечатление че като натискам дистанционното от вътре на вратата се чува щракане но палчето не се помръдва



Ключа е за ремонт, бравата на пасажерската врата за смяна.

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook