не пали

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 1.11.2009
Пол: Мъж

не пали

Мнение от hristiqn » 02 Мар 2019, 11:16

Здравейте колеги, имам проблем с е 60 525 бензин 2006 година. Случаят е следния в неделя колата пали върви никакви проблеми не дава, не показва грешки нищо ,един ствено часовника на колата се загуби.В понеделник колата отказа да пали,като нито върти ,нито нищо. Купих нов акумулатор пак нищо.Има ток , всички крушки по колата светят ,следеователно проблема не е от акумулатора.Колата е със старт стоп бутон и когато поставя ключа , светва лампата само за това че не съм поставил колан, градусите навън показва, навигацията с радиото се стартира ,след натискане на старт бутона всичко изключва.Ще съм благодарен ,ако някой сподели от какво може да е този проблем.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: не пали

Мнение от B.Stoimenov » 04 Мар 2019, 10:06

Колега, дори без търсачката, ще откриеш няколко теми с подобни проблеми, вероятни причини и решения. ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: не пали

Мнение от pinko_23 » 04 Мар 2019, 10:52

Колега освен един боб да хвърлиме нема какво друго да направиме. Ако си от СОфия мога да те насоча към сервиз и ако ти трябва рапатрак. Аз имам подобен проблем и ще я карам с рапатрак на сервиза. За съжаление днешните коли станах доста сложни и проблемите може да са много.
Няма начин да няма начин

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook