Пребоядисване на E61

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Пребоядисване на E61

Мнение от host » 23 Фев 2019, 11:26

A9A написа:
немо написа:Това го пиша не за да се изкарвам някакъв "извънземен",нито за да си правя реклама или да търся клиенти....,и аз съм човек,и аз греша,и аз имам рекламации.....а го пиша за да разбереш как изглеждат нещата от "другата страна"....


Защо има рекламиции след като имате 20+ годишен опит? Защо клиентът се налага да прави рекламации? Никой ли не оглежда автомобилът преди да се свърже с клиента за да дойде същият за да го вземе? Като давам по 500 лева на детайл имам ли фиксирана крайна дата за ремонта и гарантирано качество? Има ли неустойка?

:OT:
Тук всеки вдига цената, защото си мисли, че взима малко понеже еди кой си от друг бранш взимал еди колко си... Нека заради тази пазарна икономика утре докторите да направят прегледите по 500 лева защото така са решили... Или бензиностанциите да продават нафтата за 5 лева на литър, те имат по-големи разхори в началото на месеца... Пари се правят с оборот, а не с надценка каквато е главната мисъл в главата на БГ бизнесмените!


Май не правиш разлика между различните браншове ама няма лошо. Жив и здрав.

Няма как да работиш с клиенти и да нямаш рекламации , най-малкото има хора които не са с акъла си ;) много.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Пребоядисване на E61

Мнение от немо » 23 Фев 2019, 13:13

host написа:Май не правиш разлика между различните браншове ама няма лошо. Жив и здрав.

Няма как да работиш с клиенти и да нямаш рекламации , най-малкото има хора които не са с акъла си ;) много.

+1 :yes:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 216
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Кара: G20
Мечтае да кара: V12

Re: Пребоядисване на E61

Мнение от A9A » 23 Фев 2019, 15:11

host написа:Май не правиш разлика между различните браншове ама няма лошо. Жив и здрав.

Няма как да работиш с клиенти и да нямаш рекламации , най-малкото има хора които не са с акъла си ;) много.


Ти на ВЕЛИКИТЕ български автомобилни майстори бранш ли им викаш? Ще знам занапред :mhihi:

Когато имам фактура и гаранция в писмен вид тогава ще ми говориш за хора от някакъв бранш ;)

Никой не ми отговори на въпросите! Значи само клиентите, които не са с акъла си само те правят рекламации?
Немски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Сръбски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Пребоядисване на E61

Мнение от немо » 23 Фев 2019, 23:19

A9A написа:.......

Ти наистина ли очакваш отговори на въпроси,зададени по заядлив и провокативен начин?
Колегата host ти намекна,че правилото "печели се от оборот" не е задължително да е валидно за всяка търговска дейност.
Понеже се опасявам,че пак няма да вденеш пояснявам,че под "търговска дейност" се разбира всякаква дейност със стопанска цел,т.е. извличане на печалба.

Да купиш определено количество краставици и да ги продадеш с печалба е търговска дейност.

Да ти налепя плочките в банята с/у заплащане също е търговска дейност.

Обаче има една разлика..... ;)

Оставям ти за домашно да я откриеш :winky:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook