Консумация на ток в покой

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: Консумация на ток в покой

Мнение от pinko_23 » 31 Яну 2019, 14:57

E60 530 218 написа:Здравейте колеги! А да попитам аз също имам консумация в покой, обаче проблема е следния. След колата загрее до 90 градуса, гася я пия кафе 2 часа качвам се и тя вече е поистинала, но таблото ми показва, че е на 90 градуса и ако не я паля 15-16 часа примерно на сутринта се качвам и отново показва 90 градуса и акумулатора е изпит... ако махна едната клема за 2 мин и пак я сложа се оправя до следващотот стигане на 90 градуса, само там забива и край... :banghead:


Колега незнам какво общо има градусите с висока консумация на ток. След 60-та минута консумацията трябва да не е по голяма от 0.05. При мене е 0.03, може да е умрял акумулатора да има мъртва клетка и затова да не пали. При мене се оказа това БАНЕР на 8 месеца умра клетка. Съветвам те да си провериш колата за утечка и дали алтрнаторът зарежда и след това да се насочиш към акумулатора.
Няма начин да няма начин

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 15.10.2018
Пол: Мъж
Кара: bmw 530d e60 218к.с.
Мечтае да кара: bmw 530d e60

Re: Консумация на ток в покой

Мнение от Primogenitum » 12 Мар 2019, 11:52

Здравейте, не знам дали е точната тема, но установих, че имам утечка при климатроника. След като заключва колата, някакъв вентилатор си работи леко в централната конзола и не спира и след повече от час работа, всъщност явно никога не спираш, тъй като ми източи чисто нов акумулатор 110ah за 3 месеца. Изключих е бушона на климатроника и сега нямам проблем с консумация на ток, но нямам парно и климатик. Въпросът ми е кое следва да подменя, управлението на климатроника или нещо друго. Има ли други модули освен управлението?

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook