Андроид проблем

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 3.11.2009
Местоположение: Германия
Пол: Мъж
Кара: F07 530GT xDrive

Андроид проблем

Мнение от mitiwww » 19 Сеп 2018, 21:32

Да споделя какво се случи при мене с уж модерния Андроид !Ровя си из фактори сетингс и реших да видя как е менюто при Ауди като сложих и още някъде една отметка !И сега всичко е черен екран и няма никакви икони.Само тогоре падащото меню. Не мога да стигна пак до фактори сетингс никак за да го върна пак на БМВ.Как да стигна до фактори сетингс,там където иска парола 1314.Мога само до настройките от падащото меню !Пробвах с ресет и фабрични настройки но и там не става !Някой да има идея как да се оправя с проблема ?Че съм и в Германия на всичко отгоре,а тука с хакерите е трудно малко !!Давайте идеи че много гадно така,само навигацията ми работи,но понеже си я пускам от бутона на волана.Поздрави на всички и лека вечер !
Последна промяна mitiwww на 20 Сеп 2018, 23:18, променена общо 1 път

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Андроид проблем

Мнение от vld » 20 Сеп 2018, 16:14

Пиши на китайците какво си направил, да ти кажат как да го оправиш.
Като всяко устройство от този тип трябва да има опция за инсталиране в начално положение.
Ако не по някой от методите с които се флашват телефоните с къстъм ромове ще стане, но трябва да знаеш стъпките и да има от къде да дръпнеш ром за устройството.
Търси в гугъл дали няма да намериш инструкция за префлаш някъде по западните форуми.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Андроид проблем

Мнение от nickem » 21 Сеп 2018, 16:08

Аз му писах на колегата, проблема на тея опции е, че контролират фирмуера на хардуера под Андроида. Поне аз не знам да има начин да го флашнеш това чудо като потребител.
Принципно може да пробваш тука:
https://forum.xda-developers.com/androi ... head-units

Къмюнитито е стабилно и разработват и по-сериозни неща от наще китайци.

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook