Проблем с контактите от телефона на дисплея

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 16.03.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530 Xdrive
Мечтае да кара: "Вечния Сокол"

Проблем с контактите от телефона на дисплея

Мнение от Nikoobg » 27 Авг 2018, 14:01

Здравейте Колеги,

Преди няколко дни забелязах, че контактите ми на телефона се визуализират на дисплея по различен начин след като телефона ми се върже с Блутута на колата.
Някои от контактите са както трябва , а други първо се вижда второто име , а след това първото.
Проверих си контактите в телефона, изтрих го няколко пъти от колата и пак го закачих - ефекта е нулев.
Има ли някой, да даде идея какво друго мога да направя, защото е много дразнещо.
Благодаря предварително.

ПоЗдрави!!!
ПоЗдрави!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 852
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Re: Проблем с контактите от телефона на дисплея

Мнение от PIPERKOV » 27 Авг 2018, 15:34

Пробвай да редактираш в телефона като между двете имена сложиш някакъв символнапример тире или долно тире.без да има интервал ето така..........Калин_Калинов.И виж как ще е на дисплея на ай драйва

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 21.01.2008
Пол: Мъж
Кара: разни баварски екземпляри
Мечтае да кара: ///M

Re: Проблем с контактите от телефона на дисплея

Мнение от kiko™ » 31 Авг 2018, 16:46

Nikoobg написа:Здравейте Колеги,

Преди няколко дни забелязах, че контактите ми на телефона се визуализират на дисплея по различен начин след като телефона ми се върже с Блутута на колата.
Някои от контактите са както трябва , а други първо се вижда второто име , а след това първото.
Проверих си контактите в телефона, изтрих го няколко пъти от колата и пак го закачих - ефекта е нулев.
Има ли някой, да даде идея какво друго мога да направя, защото е много дразнещо.
Благодаря предварително.

ПоЗдрави!!!


Начинът на показване на контактите в колата не е свързан с начина на показването им на телефона. По подразбиране ако не се лъжа в колата се изобразяват първо фамилиите. Може да се направи да се показват първо имената, но ще е нужно настройка/кодиране.

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook