Ъпгрейд на страничните огледала

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 289
Регистриран на: 18.07.2011
Местоположение: Плевен , Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E60 530XI
Мечтае да кара: M5 f10

Ъпгрейд на страничните огледала

Мнение от Achkata_ci » 27 Юни 2018, 17:09

Здравейте колеги , колата ми е е60 фейс и е с обикновени огледала с подгрев и ел. , но без прибиране .. освен ръчно .. Въпросът ми е - ако сменя управлението на вратата + огледала с автоматично прибиране ,ще се получи ли или не е толкова лесно ? На старата ми кола е46 бяха с автоматично прибиране от ключа и се навеждаха на задна предавка , искам да ги направя и тези така .. Благодаря и се извинявам ако има такава тема :wave:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 289
Регистриран на: 18.07.2011
Местоположение: Плевен , Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E60 530XI
Мечтае да кара: M5 f10

Re: Ъпгрейд на страничните огледала

Мнение от Achkata_ci » 27 Юни 2018, 17:45

Не , някои си нямат.. бутончето го няма въобще , колата е много високо изпъление откъм екстри , но това го няма и е много дразнещо :D..Всеки път на ръка , и като забравя пасажерското слизам , обикалям колата.. мн кофти.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Ъпгрейд на страничните огледала

Мнение от PolandBall » 27 Юни 2018, 18:47

Следя.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: Ъпгрейд на страничните огледала

Мнение от red_bull92 » 27 Юни 2018, 22:55

Аз съм с е39-ка и нямах ел. прибиране. Смених само огледалата и командващия панел и си се прибират. Нито съм прокарвал кабели, нито нищо. Е60-ката е по- нова и би трябвало и при нея да стане. :yes:
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 21.11.2016
Пол: Мъж

Re: Ъпгрейд на страничните огледала

Мнение от zerocoola » 28 Юни 2018, 0:29

Възможно е , аз минах по този път зимата , също със Е60 фейс. Отначало си мислех какво толкова ,ама скоро почна да ме дразни :) Старите ми бяха така , купих си с подгрев , ел. прибиране и подсветка от колегата Atsalov. Ако нямаш панел с копче за прибиране , може да се кодира да се прибират от ключа. Колегата Ilko Ivanov направи монтажа и кодирането, ако си от региона можеш да се обърнеш към него :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 289
Регистриран на: 18.07.2011
Местоположение: Плевен , Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E60 530XI
Мечтае да кара: M5 f10

Re: Ъпгрейд на страничните огледала

Мнение от Achkata_ci » 28 Юни 2018, 8:36

Благодаря , точно това имам предвид и аз .Прочетох ,че някои модели си имат модул за тази работа , други не , но не знам как да го разбера.

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook