Андроид навигация?

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 16.07.2018

Re: Андроид навигация?

Мнение от sp0rtec » 23 Ное 2019, 16:29

Здравейте! Според вас заслужава ли си от CCC/MASK да се мине на Андроид или направо CIC? Знам че CIC-a е по скъп и е играчка, но дали мултимедия на 10 години е по добра от последните Андроид 9 които са с PX6 чипа(6 ядрени), как мислите?

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12763
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Андроид навигация?

Мнение от vld » 25 Ное 2019, 20:49

sp0rtec написа:Здравейте! Според вас заслужава ли си от CCC/MASK да се мине на Андроид или направо CIC? Знам че CIC-a е по скъп и е играчка, но дали мултимедия на 10 години е по добра от последните Андроид 9 които са с PX6 чипа(6 ядрени), как мислите?

Ако не търсиш хубав звук, можеш да се прежалиш с андроид.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 21.10.2020
Пол: Мъж

Re: Андроид навигация?

Мнение от Faraon73 » 21 Окт 2020, 2:09

Здравейте колеги. Скоро си купих БМВ Е60 2004г и монтирах андроид 10. С процесор Октакор. Монтажа беше за около 1ч много лесен. Всичко работи чудесно и е много бърз. Обаче не мога да искарам звук през аудиото на колата. Винаги свири радио и не мога да го заменя за песните през андроид. Инсталирах си Спотифай имам песни с неограничен достъп но ударих на камък. Дали проблема е в това че на менюто на автомобила нямам ИКОНА АУХ. Единствено една от няколкото навигации които имам при гласови напътствия спира за няколко секунди радиото казва си направлението и пак радио. Иначе андроида опровергава негативните мнения които бях чел в нета. Ако можете моля помогнете. Трябва ли да се инсталира въпросната икона АUX

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: Андроид навигация?

Мнение от AlonsoBest » 26 Окт 2020, 12:02

Faraon73 написа:Здравейте колеги. Скоро си купих БМВ Е60 2004г и монтирах андроид 10. С процесор Октакор. Монтажа беше за около 1ч много лесен. Всичко работи чудесно и е много бърз. Обаче не мога да искарам звук през аудиото на колата. Винаги свири радио и не мога да го заменя за песните през андроид. Инсталирах си Спотифай имам песни с неограничен достъп но ударих на камък. Дали проблема е в това че на менюто на автомобила нямам ИКОНА АУХ. Единствено една от няколкото навигации които имам при гласови напътствия спира за няколко секунди радиото казва си направлението и пак радио. Иначе андроида опровергава негативните мнения които бях чел в нета. Ако можете моля помогнете. Трябва ли да се инсталира въпросната икона АUX

Звука на Андроида минава през аукс, така че без него няма как да изкараш звук. Трябва само да се кодира, работа за 10 минути, само трябва да си намериш някой който може да го направи.
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Андроид навигация?

Мнение от zAcK » 20 Ное 2020, 11:52

Привет. Да попитам, има ли някой с CIC, да е слагал от тия джаджи, дето се добавят и ти изкарват на стандартния дисплей Carplay-a през Wireless :dunno:

Нещо ей такова - https://www.bimmer-tech.net/category-bmw-carplay-mmi-retrofit :dunno:

4. Easy control with iDrive
To navigate the CarPlay apps, you can use Siri or the iDrive controller. In some vehicles there's also the option of control with steering wheel buttons, but keep in mind that it is dependent on your
head unit
version. Decode your VIN to see whether it will be enabled for your car.
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook