Андроид навигация?

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 14:32

dextuar написа:
sstancho89 написа:
dextuar написа:
brabusbg написа:
vld написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?
Може ама не става само софтуерно, трябва си и хардуер :)

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Има ли някъде където мога да прочета и да се образовам или хора който го праввят?? Цени?
Цената е в зависимост за колко намериш модулите - за CCC пълен комплект грубо 700-800 лв ти е всичко, за труд, монтаж и кодиране, поне още 200-300. Моят съвет е да не се занимаваш с CCC, предлага се в момента пълен комплект CIC за към 1400, определено повече си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Значи тука грубо казваш около 1000 за ЦЦЦ с монтаж и кодиране, но не споменаваш какво...фейс ли, преди фейса ли...а аз сериозно съм се минал :D и ако е преди фейса (за каквото си мисля, че говориш, защото въпреки, че се напълни с Е60 на части фейсовия климатроник все още не е 30-50лв) като му излезе логото на БМВ на колегата няколко месеца след като е дал 1000лв как ли ще се почувства вътрешно :no:
Както кажеш, от поста ти не се разбира, че колата ти е нямала НИКАКВА навигация. Това е нещо доста рядко в Е60 да го видиш... И да, определено си се минал, разбира се, че говорим за фейслифт навигацията с бутони, кой нормален човек ще си купи такава от преди фейс-а, както спомена и ти са доста по-проблемни, не че не се правят отдавна безпроблемно и те? И да, за около 1600лв можеше да си сложиш CIC и щеше да си в пъти по-доволен от CCC-то, един колега от форума го беше пуснал за 1500лв пълен комплект с конзола, бутони, контролер, монитор и всичко необходимо, така че най-вероятно след пазарлък и с кодирането щеше да ти стъпи максимум на 1600лв. Можеш ли да си пускаш музика от USB-то в момента? Ако не, приготви и още едни 250лв за МУЛФ2ХАЙ и поне още 50 кинта някой да ти го кодира и ще стигнем цената на CIC-а, а както казах - двете нямат база за сравнение :winky:

Колега, написах преди година образно. Навигацията съм я сложил преди година и половина. Тогава за 2 месеца имаше една единствена CIC за продаване на цена 1850лв без никакъв коментар без монтаж. Сумата ми дойде прекалено голяма психически за един екран, щото освен музика да слушам друго не правя май. И ако ми кажеш, че преди година и половина фейс CCC с климатроник струваше 700-800лв ще ти кажа само едно - ставаш смешен, а форума заприличва на групите във фейса.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Андроид навигация?

Мнение от Dextuar » 27 Юли 2018, 14:35

sstancho89 написа:
dextuar написа:
sstancho89 написа:
dextuar написа:
brabusbg написа:
vld написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?
Може ама не става само софтуерно, трябва си и хардуер :)

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Има ли някъде където мога да прочета и да се образовам или хора който го праввят?? Цени?
Цената е в зависимост за колко намериш модулите - за CCC пълен комплект грубо 700-800 лв ти е всичко, за труд, монтаж и кодиране, поне още 200-300. Моят съвет е да не се занимаваш с CCC, предлага се в момента пълен комплект CIC за към 1400, определено повече си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Значи тука грубо казваш около 1000 за ЦЦЦ с монтаж и кодиране, но не споменаваш какво...фейс ли, преди фейса ли...а аз сериозно съм се минал :D и ако е преди фейса (за каквото си мисля, че говориш, защото въпреки, че се напълни с Е60 на части фейсовия климатроник все още не е 30-50лв) като му излезе логото на БМВ на колегата няколко месеца след като е дал 1000лв как ли ще се почувства вътрешно :no:
Както кажеш, от поста ти не се разбира, че колата ти е нямала НИКАКВА навигация. Това е нещо доста рядко в Е60 да го видиш... И да, определено си се минал, разбира се, че говорим за фейслифт навигацията с бутони, кой нормален човек ще си купи такава от преди фейс-а, както спомена и ти са доста по-проблемни, не че не се правят отдавна безпроблемно и те? И да, за около 1600лв можеше да си сложиш CIC и щеше да си в пъти по-доволен от CCC-то, един колега от форума го беше пуснал за 1500лв пълен комплект с конзола, бутони, контролер, монитор и всичко необходимо, така че най-вероятно след пазарлък и с кодирането щеше да ти стъпи максимум на 1600лв. Можеш ли да си пускаш музика от USB-то в момента? Ако не, приготви и още едни 250лв за МУЛФ2ХАЙ и поне още 50 кинта някой да ти го кодира и ще стигнем цената на CIC-а, а както казах - двете нямат база за сравнение :winky:

Колега, написах преди година образно. Навигацията съм я сложил преди година и половина. Тогава за 2 месеца имаше една единствена CIC за продаване на цена 1850лв без никакъв коментар без монтаж. Сумата ми дойде прекалено голяма психически за един екран, щото освен музика да слушам друго не правя май. И ако ми кажеш, че преди година и половина фейс CCC с климатроник струваше 700-800лв ще ти кажа само едно - ставаш смешен, а форума заприличва на групите във фейса.

Не знам кой е смешния и откога я имаш твоята кола, но аз моята я имам от почти 4 години, включително през 2016-та ми откраднаха CCC-то и много добре зная как вървят цените на тези неща, защото ги следя. Повече няма какво да го коментираме. Купувай, продавай за колко сметнеш за добре :bchug: Миналата година ноември месец мой познат си купи CCC със сензорните бутони, монитор и джойстик за 700лв и тотала му излезе 1000лв, но той беше с бизнес навигация, на база на това изказвам мнение и не задължавам никого да се съгласява с мен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 460
Регистриран на: 20.03.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Луноход

Re: Андроид навигация?

Мнение от pepsin » 27 Юли 2018, 14:39

Напротив колега нищо лично,но преди две години аз моята циц с всичко,я продадох за 1200лв,+ мулфа.Явно не гледаш и не търсиш където трябва :).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 15:01

dextuar написа:
sstancho89 написа:
dextuar написа:
sstancho89 написа:
dextuar написа:
brabusbg написа:
vld написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?
Може ама не става само софтуерно, трябва си и хардуер :)

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Има ли някъде където мога да прочета и да се образовам или хора който го праввят?? Цени?
Цената е в зависимост за колко намериш модулите - за CCC пълен комплект грубо 700-800 лв ти е всичко, за труд, монтаж и кодиране, поне още 200-300. Моят съвет е да не се занимаваш с CCC, предлага се в момента пълен комплект CIC за към 1400, определено повече си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Значи тука грубо казваш около 1000 за ЦЦЦ с монтаж и кодиране, но не споменаваш какво...фейс ли, преди фейса ли...а аз сериозно съм се минал :D и ако е преди фейса (за каквото си мисля, че говориш, защото въпреки, че се напълни с Е60 на части фейсовия климатроник все още не е 30-50лв) като му излезе логото на БМВ на колегата няколко месеца след като е дал 1000лв как ли ще се почувства вътрешно :no:
Както кажеш, от поста ти не се разбира, че колата ти е нямала НИКАКВА навигация. Това е нещо доста рядко в Е60 да го видиш... И да, определено си се минал, разбира се, че говорим за фейслифт навигацията с бутони, кой нормален човек ще си купи такава от преди фейс-а, както спомена и ти са доста по-проблемни, не че не се правят отдавна безпроблемно и те? И да, за около 1600лв можеше да си сложиш CIC и щеше да си в пъти по-доволен от CCC-то, един колега от форума го беше пуснал за 1500лв пълен комплект с конзола, бутони, контролер, монитор и всичко необходимо, така че най-вероятно след пазарлък и с кодирането щеше да ти стъпи максимум на 1600лв. Можеш ли да си пускаш музика от USB-то в момента? Ако не, приготви и още едни 250лв за МУЛФ2ХАЙ и поне още 50 кинта някой да ти го кодира и ще стигнем цената на CIC-а, а както казах - двете нямат база за сравнение :winky:

Колега, написах преди година образно. Навигацията съм я сложил преди година и половина. Тогава за 2 месеца имаше една единствена CIC за продаване на цена 1850лв без никакъв коментар без монтаж. Сумата ми дойде прекалено голяма психически за един екран, щото освен музика да слушам друго не правя май. И ако ми кажеш, че преди година и половина фейс CCC с климатроник струваше 700-800лв ще ти кажа само едно - ставаш смешен, а форума заприличва на групите във фейса.

Не знам кой е смешния и откога я имаш твоята кола, но аз моята я имам от почти 4 години, включително през 2016-та ми откраднаха CCC-то и много добре зная как вървят цените на тези неща, защото ги следя. Повече няма какво да го коментираме. Купувай, продавай за колко сметнеш за добре :bchug: Миналата година ноември месец мой познат си купи CCC със сензорните бутони, монитор и джойстик за 700лв и тотала му излезе 1000лв, но той беше с бизнес навигация, на база на това изказвам мнение и не задължавам никого да се съгласява с мен.

Колега, не четеш явно. И ако сложиш фейсовия климатроник колко ще стане цената?
Съгласен съм, че някъде някога може да е имало оферта, но аз два месеца звънях и тогава по-евтино не намерих.
Сега гледах, първата ми снимка с навигацията е ноември месец 2016г.
Та както ти каза година по-късно комплект CCC фейс за 1000лв + климатроник от фейс още 100лв минимум...9 процента не мисля, че е голяма минавка...и все пак година по-късно. Всеки сам си преценява.
А като искаш да си полезен на колегата намери му пълен комплект за още по-малко пари...вкараха доста фейсови деснячки вече.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 15:23

pepsin написа:Напротив колега нищо лично,но преди две години аз моята циц с всичко,я продадох за 1200лв,+ мулфа.Явно не гледаш и не търсиш където трябва :).

CIC + Mulf...не знаех, за тази комбинация.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Андроид навигация?

Мнение от Dextuar » 27 Юли 2018, 16:33

sstancho89 написа:
dextuar написа:
sstancho89 написа:
dextuar написа:
sstancho89 написа:
dextuar написа:
brabusbg написа:
vld написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?
Може ама не става само софтуерно, трябва си и хардуер :)

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Има ли някъде където мога да прочета и да се образовам или хора който го праввят?? Цени?
Цената е в зависимост за колко намериш модулите - за CCC пълен комплект грубо 700-800 лв ти е всичко, за труд, монтаж и кодиране, поне още 200-300. Моят съвет е да не се занимаваш с CCC, предлага се в момента пълен комплект CIC за към 1400, определено повече си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Значи тука грубо казваш около 1000 за ЦЦЦ с монтаж и кодиране, но не споменаваш какво...фейс ли, преди фейса ли...а аз сериозно съм се минал :D и ако е преди фейса (за каквото си мисля, че говориш, защото въпреки, че се напълни с Е60 на части фейсовия климатроник все още не е 30-50лв) като му излезе логото на БМВ на колегата няколко месеца след като е дал 1000лв как ли ще се почувства вътрешно :no:
Както кажеш, от поста ти не се разбира, че колата ти е нямала НИКАКВА навигация. Това е нещо доста рядко в Е60 да го видиш... И да, определено си се минал, разбира се, че говорим за фейслифт навигацията с бутони, кой нормален човек ще си купи такава от преди фейс-а, както спомена и ти са доста по-проблемни, не че не се правят отдавна безпроблемно и те? И да, за около 1600лв можеше да си сложиш CIC и щеше да си в пъти по-доволен от CCC-то, един колега от форума го беше пуснал за 1500лв пълен комплект с конзола, бутони, контролер, монитор и всичко необходимо, така че най-вероятно след пазарлък и с кодирането щеше да ти стъпи максимум на 1600лв. Можеш ли да си пускаш музика от USB-то в момента? Ако не, приготви и още едни 250лв за МУЛФ2ХАЙ и поне още 50 кинта някой да ти го кодира и ще стигнем цената на CIC-а, а както казах - двете нямат база за сравнение :winky:

Колега, написах преди година образно. Навигацията съм я сложил преди година и половина. Тогава за 2 месеца имаше една единствена CIC за продаване на цена 1850лв без никакъв коментар без монтаж. Сумата ми дойде прекалено голяма психически за един екран, щото освен музика да слушам друго не правя май. И ако ми кажеш, че преди година и половина фейс CCC с климатроник струваше 700-800лв ще ти кажа само едно - ставаш смешен, а форума заприличва на групите във фейса.

Не знам кой е смешния и откога я имаш твоята кола, но аз моята я имам от почти 4 години, включително през 2016-та ми откраднаха CCC-то и много добре зная как вървят цените на тези неща, защото ги следя. Повече няма какво да го коментираме. Купувай, продавай за колко сметнеш за добре :bchug: Миналата година ноември месец мой познат си купи CCC със сензорните бутони, монитор и джойстик за 700лв и тотала му излезе 1000лв, но той беше с бизнес навигация, на база на това изказвам мнение и не задължавам никого да се съгласява с мен.

Колега, не четеш явно. И ако сложиш фейсовия климатроник колко ще стане цената?
Съгласен съм, че някъде някога може да е имало оферта, но аз два месеца звънях и тогава по-евтино не намерих.
Сега гледах, първата ми снимка с навигацията е ноември месец 2016г.
Та както ти каза година по-късно комплект CCC фейс за 1000лв + климатроник от фейс още 100лв минимум...9 процента не мисля, че е голяма минавка...и все пак година по-късно. Всеки сам си преценява.
А като искаш да си полезен на колегата намери му пълен комплект за още по-малко пари...вкараха доста фейсови деснячки вече.

Вече няколко пъти си промени версиите, в началото беше го купил преди година, сега станаха преди 2 години и почна сериозно да си противоречиш. Ако искаш, може направо да приемем, че си го купил преди 5 години и тогава наистина си го взел на егати оферта за 1200лв. А на колегата, няма какво аз да му търся, да не е малко дете. Разбирам, че искаш да си продадеш CCC-то на добра цена и нямам нищо против това, но пак ти казвам, че знам по колко вървяха тези неща миналата година, когато УЖ беше си го купил ти твоето. Няма смисъл повече да спорим, всичко е ясно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 17:03

Времето лети, извинявам се много за грешката си. Като ги намираш толкова на далавера намери ми един CIC комплект за 1000лв, ще получиш комисионна 100лв веднага. Все ми е тая дали ще си продам моята за 600 или 800лв.
Колегата нали казва, че преди година е продал неговата за 1200лв комплект с мулф...като знаеш къде да търсиш ще е лесно. Звъниш на 2-3 телефона и бам - 100 лева. Намери ми и пиши на ЛС, ще ти кажа къде да ми я изпратиш.
И ако ми кажеш - голям си, намери си сам ще ти кажа - няма да ми намериш просто защото няма такава цена.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Андроид навигация?

Мнение от Dextuar » 27 Юли 2018, 18:51

Колега, поведението ти ми се струва прекалено детинско, ако в действителност си набор 89, както загатва ника ти. Не си ми някакъв познат или приятел, че да ти търся каквото и да било, още пък по-малко така кръчмарски да ми определяш аз колко ще спечеля от “сделката”. Айде по живо, по здраво, колегите сами ще си преценят кой крив, кой прав ;)
Последна промяна Dextuar на 27 Юли 2018, 19:38, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 19:38

Ей за това ти говоря - изцепи се но не си призна. Щото 5 пъти ти писах, че 1000лв без фейсов климатроник прави моята цена но явно си зодия Телец и не падаш на гърба си, не си признаваш грешките. Ти да се правиш на интересен можеш, но да помогнеш с нещо - НЕ. За какво мислиш писах първото си мнение? Защото ако колегата все още търси можеше да направим една бърза сделка. Не знаеш колко пари ще искам на навигацията но на бързо ме прецени, че искам да я избия цялата, че ако може и някой лев отгоре да взема. Ама като опря ножа до кокала...айде по живо по здраво. Аз няма да се отметна, намери и плащам веднага...но няма да намериш това, което ти казах, защото сам знаеш, че е невъзможно и всеки знае какво продава.
И пак ще се върна в началото - 5 пъти говорим за едно и също нещо, но ти не можеш да го проумееш...а новата пластмаса със стария климатроник става...мммм чудно, изпълнение за махлата. А ако мислиш, че новия климатроник струва 20-30лв...оставам без думи.
Аз ти казах, сгрешил съм за датата на монтиране, признах си...ти въртиш, сучиш, но не си признаваш как се изцепи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Андроид навигация?

Мнение от Dextuar » 27 Юли 2018, 19:39

Първо беше 1 година, после станаха 2, пък аз съм се бил изцепил... :lol: :lol: :lol: Тази МАААААЛКА разлика от 1 година. Дано просто не си сериозен, защото ако не осъзнаваш тази 1 година колко голяма разлика прави в мнението ти, няма как някой да ти помогне да разбереш какво ти пиша. Аз съм виждал да продават и за 800лв комплект CIC за Е60, но го продава човек, който внася аудита и просто не знае какво продава. Но има и такива хора, колкото и да са редки. Колегата по-горе ти написа за колкото го е продал, но ти твърдиш, че няма такава цена. Не ни пука дали ни вярваш, то си е за теб.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 20:18

dextuar написа:Първо беше 1 година, после станаха 2, пък аз съм се бил изцепил... :lol: :lol: :lol: Тази МАААААЛКА разлика от 1 година. Дано просто не си сериозен, защото ако не осъзнаваш тази 1 година колко голяма разлика прави в мнението ти, няма как някой да ти помогне да разбереш какво ти пиша. Аз съм виждал да продават и за 800лв комплект CIC за Е60, но го продава човек, който внася аудита и просто не знае какво продава. Но има и такива хора, колкото и да са редки. Колегата по-горе ти написа за колкото го е продал, но ти твърдиш, че няма такава цена. Не ни пука дали ни вярваш, то си е за теб.

Не е лесно...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Андроид навигация?

Мнение от Dextuar » 27 Юли 2018, 20:36

sstancho89 написа:
dextuar написа:Първо беше 1 година, после станаха 2, пък аз съм се бил изцепил... :lol: :lol: :lol: Тази МАААААЛКА разлика от 1 година. Дано просто не си сериозен, защото ако не осъзнаваш тази 1 година колко голяма разлика прави в мнението ти, няма как някой да ти помогне да разбереш какво ти пиша. Аз съм виждал да продават и за 800лв комплект CIC за Е60, но го продава човек, който внася аудита и просто не знае какво продава. Но има и такива хора, колкото и да са редки. Колегата по-горе ти написа за колкото го е продал, но ти твърдиш, че няма такава цена. Не ни пука дали ни вярваш, то си е за теб.

Не е лесно...

Така е, 2-ма души ти обясняват едно нещо и ти не вдяваш и не вдяваш пък и остроумничиш на всичкото отгоре :nono:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 3.11.2009
Местоположение: Германия
Пол: Мъж
Кара: F07 530GT xDrive

Re: Андроид навигация?

Мнение от mitiwww » 27 Юли 2018, 21:44

sstancho89 написа:Времето лети, извинявам се много за грешката си. Като ги намираш толкова на далавера намери ми един CIC комплект за 1000лв, ще получиш комисионна 100лв веднага. Все ми е тая дали ще си продам моята за 600 или 800лв.
Колегата нали казва, че преди година е продал неговата за 1200лв комплект с мулф...като знаеш къде да търсиш ще е лесно. Звъниш на 2-3 телефона и бам - 100 лева. Намери ми и пиши на ЛС, ще ти кажа къде да ми я изпратиш.
И ако ми кажеш - голям си, намери си сам ще ти кажа - няма да ми намериш просто защото няма такава цена.


Здравей !Нещо подобно ли е ? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 5-223-4926

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 22:01

mitiwww написа:
sstancho89 написа:Времето лети, извинявам се много за грешката си. Като ги намираш толкова на далавера намери ми един CIC комплект за 1000лв, ще получиш комисионна 100лв веднага. Все ми е тая дали ще си продам моята за 600 или 800лв.
Колегата нали казва, че преди година е продал неговата за 1200лв комплект с мулф...като знаеш къде да търсиш ще е лесно. Звъниш на 2-3 телефона и бам - 100 лева. Намери ми и пиши на ЛС, ще ти кажа къде да ми я изпратиш.
И ако ми кажеш - голям си, намери си сам ще ти кажа - няма да ми намериш просто защото няма такава цена.


Здравей !Нещо подобно ли е ? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 5-223-4926


Ето един комплект
https://www.ebay.com/itm/BMW-E60-E61-E6 ... m570.l1313
Ето и Mulf-a за който говори колегата
https://www.ebay.com/itm/BMW-COMBOX-E90 ... m570.l1313

Колегата pepsin казва, че е продал всичко това за 1200лв...не знам аз дали съм се минал, но той със сигурност се е минал като гледам сегашните цени в ebay. Все пак всеки сам определя цените си. Колегата pepsin ако иска може и подарък да направи на някой. Въпрос на лична гледна точка. Колега pepsin, не искам да започва някакъв безсмислен спор :bchug:
Последна промяна sstancho89 на 27 Юли 2018, 22:29, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 27 Юли 2018, 22:13

Да обобщим.
dextuar написа:Ако си дал 1200лв за CCC, сериозно са те минали...

sstancho89 написа:Колко според теб струват фейсови модул, голям екран, айдрайв бутон, чисто нова пластмаса, фейсов климатроник, гпс антена, монтаж и кодиране?

dextuar написа:Миналата година ноември месец мой познат си купи CCC със сензорните бутони, монитор и джойстик за 700лв и тотала му излезе 1000лв

Само пластмасата беше 60лв черна доколкото се сещам, ако е в цвят отиваше над 100лв, говоря долу горе по спомен.
И с фейсовия климатроник работата ще отиде дори над 1200лв.
Забравяш какво пишеш ли? Правиш се на глупав ли? Сигурен съм, че не може да си толкова невеж да не можеш да направиш една проста сметка.
Магаре беше ама литна :wave:
ПС Не слагам антената, защото ми монтираха китайска за 30лв :mhihi:

Иначе си прав. CIC няма нищо общо със CCC, но както ти казах не можах да се справя психически със сумата за "един монитор".

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook