Андроид навигация?

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Андроид навигация?

Мнение от nikolae » 29 Юни 2018, 13:02

Изглежда доста добро, особено за парите.
Единствен минус за мен - звука по aux.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Андроид навигация?

Мнение от nickem » 02 Юли 2018, 9:22

Не се лъжете по тая навигация. Разцъквал съм доста подобна, менютата на живо изглеждат доста зле и резолюцията е ужасна.

Тези, които се продават в България изглеждат доста по-добре, въпреки че са със по-стар Андроид, менютата са нарисувани като в iDrive 5 и резолюцията и самото качество на дисплея е по-добро.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 3.11.2009
Местоположение: Германия
Пол: Мъж
Кара: F07 530GT xDrive

Re: Андроид навигация?

Мнение от mitiwww » 25 Юли 2018, 20:51

Някой знае ли как се инсталира това нещо ?Вчера го поръчах,днес дойде и тц.Всичко уж работи,плеъра на Андроида върви пък звук няма !На моето ССС няма Аукс ако това е от значение !Как да се справя с това нещо ?Няма и читави майстори в града !Или някой да даде координати на майстор около Сливен ?Поздрави на всички !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 25 Юли 2018, 21:49

brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?

Колега, ако търсиш навигация - аз мисля да продавам моята и да минавам към нещо по-сериозно. Имам фейсова голяма навигация. Водят се безпроблемни, навитата преди фейса замръзват на БМВ лого и ремонта им е 450лв. Ако искаш пиши, ще се разберем. Не съм я пуснал никъде са продажба все още, обмислям го, тъй като преди година дадох 1200лв и сега ако я продам за да мина на следващо ниво трябва да дам още 1000лв :D ама си харесвам колата и мисля да я карам...може и да стрелям.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Андроид навигация?

Мнение от Dextuar » 26 Юли 2018, 7:08

sstancho89 написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?

Колега, ако търсиш навигация - аз мисля да продавам моята и да минавам към нещо по-сериозно. Имам фейсова голяма навигация. Водят се безпроблемни, навитата преди фейса замръзват на БМВ лого и ремонта им е 450лв. Ако искаш пиши, ще се разберем. Не съм я пуснал никъде са продажба все още, обмислям го, тъй като преди година дадох 1200лв и сега ако я продам за да мина на следващо ниво трябва да дам още 1000лв :D ама си харесвам колата и мисля да я карам...може и да стрелям.

Ако си дал 1200лв за CCC, сериозно са те минали...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Андроид навигация?

Мнение от nikolae » 26 Юли 2018, 9:03

mitiwww написа:Някой знае ли как се инсталира това нещо ?Вчера го поръчах,днес дойде и тц.Всичко уж работи,плеъра на Андроида върви пък звук няма !На моето ССС няма Аукс ако това е от значение !Как да се справя с това нещо ?Няма и читави майстори в града !Или някой да даде координати на майстор около Сливен ?Поздрави на всички !

Би трябвало да имаш AUX, от там се взима звук за всички "афтър маркет" навигации.
Като разглобиш, тези долнитедва отвора имаш ли ги?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Андроид навигация?

Мнение от nickem » 26 Юли 2018, 9:18

mitiwww написа:Някой знае ли как се инсталира това нещо ?Вчера го поръчах,днес дойде и тц.Всичко уж работи,плеъра на Андроида върви пък звук няма !На моето ССС няма Аукс ако това е от значение !Как да се справя с това нещо ?Няма и читави майстори в града !Или някой да даде координати на майстор около Сливен ?Поздрави на всички !


Ми колега, на всички тея навигации звука минава през AUX-a на колата, вече го коментирахме няколко пъти. Ако нямаш как ще изкараш звука към колата?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 3.11.2009
Местоположение: Германия
Пол: Мъж
Кара: F07 530GT xDrive

Re: Андроид навигация?

Мнение от mitiwww » 26 Юли 2018, 14:59

nikolae написа:
mitiwww написа:Някой знае ли как се инсталира това нещо ?Вчера го поръчах,днес дойде и тц.Всичко уж работи,плеъра на Андроида върви пък звук няма !На моето ССС няма Аукс ако това е от значение !Как да се справя с това нещо ?Няма и читави майстори в града !Или някой да даде координати на майстор около Сливен ?Поздрави на всички !

Би трябвало да имаш AUX, от там се взима звук за всички "афтър маркет" навигации.
Като разглобиш, тези долнитедва отвора имаш ли ги?


Тези отвори ги имам даже мисля,че има букси някви вътре .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 3.11.2009
Местоположение: Германия
Пол: Мъж
Кара: F07 530GT xDrive

Re: Андроид навигация?

Мнение от mitiwww » 26 Юли 2018, 15:01

nickem написа:
mitiwww написа:Някой знае ли как се инсталира това нещо ?Вчера го поръчах,днес дойде и тц.Всичко уж работи,плеъра на Андроида върви пък звук няма !На моето ССС няма Аукс ако това е от значение !Как да се справя с това нещо ?Няма и читави майстори в града !Или някой да даде координати на майстор около Сливен ?Поздрави на всички !


Ми колега, на всички тея навигации звука минава през AUX-a на колата, вече го коментирахме няколко пъти. Ако нямаш как ще изкараш звука към колата?



Колега мене ми стана ясно,че трябва Аукс ама идеята е как да го направя ?Утре ще ходя да го отключат ама дали ще свирне само с отключване или и кабели някви ще трябва да се пуснат ?Там е идеята !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 3.11.2009
Местоположение: Германия
Пол: Мъж
Кара: F07 530GT xDrive

Re: Андроид навигация?

Мнение от mitiwww » 26 Юли 2018, 15:03

mitiwww написа:
nikolae написа:
mitiwww написа:Някой знае ли как се инсталира това нещо ?Вчера го поръчах,днес дойде и тц.Всичко уж работи,плеъра на Андроида върви пък звук няма !На моето ССС няма Аукс ако това е от значение !Как да се справя с това нещо ?Няма и читави майстори в града !Или някой да даде координати на майстор около Сливен ?Поздрави на всички !

Би трябвало да имаш AUX, от там се взима звук за всички "афтър маркет" навигации.
Като разглобиш, тези долнитедва отвора имаш ли ги?


Тези отвори ги имам даже мисля,че има букси някви вътре .

И на снимката дето е 1 и 2 са някви оптични кабели.Имам и тях !Даже вчера ги прехвърлих на китайчето на кабела ама пак не свирна.Утре ще ходя да отключат Аукса и да видим дали ще свирне само с отключване или и кабели други ще трябват.Майстори си нямаме в града затуй питам.Хахахах

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Re: Андроид навигация?

Мнение от Ненко Вранков » 26 Юли 2018, 20:49

И кажи как е качеството и работата накрая.. все пак цената е наполовината от предлаганата в Бг към момента...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 460
Регистриран на: 20.03.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Луноход

Re: Андроид навигация?

Мнение от pepsin » 26 Юли 2018, 21:47

Е как като китайче :mhihi: :mhihi: :mhihi: .Благодарен съм на господ,че нямам такива б....и в колата си :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 26 Юли 2018, 22:40

dextuar написа:
sstancho89 написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?

Колега, ако търсиш навигация - аз мисля да продавам моята и да минавам към нещо по-сериозно. Имам фейсова голяма навигация. Водят се безпроблемни, навитата преди фейса замръзват на БМВ лого и ремонта им е 450лв. Ако искаш пиши, ще се разберем. Не съм я пуснал никъде са продажба все още, обмислям го, тъй като преди година дадох 1200лв и сега ако я продам за да мина на следващо ниво трябва да дам още 1000лв :D ама си харесвам колата и мисля да я карам...може и да стрелям.

Ако си дал 1200лв за CCC, сериозно са те минали...

Колко според теб струват фейсови модул, голям екран, айдрайв бутон, чисто нова пластмаса, фейсов климатроник, гпс антена, монтаж и кодиране?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 17.06.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525d
Мечтае да кара: 306 MAXI / Megane KIT CAR / Xsara MAXI

Re: Андроид навигация?

Мнение от sstancho89 » 26 Юли 2018, 22:57

dextuar написа:
brabusbg написа:
vld написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?
Може ама не става само софтуерно, трябва си и хардуер :)

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Има ли някъде където мога да прочета и да се образовам или хора който го праввят?? Цени?
Цената е в зависимост за колко намериш модулите - за CCC пълен комплект грубо 700-800 лв ти е всичко, за труд, монтаж и кодиране, поне още 200-300. Моят съвет е да не се занимаваш с CCC, предлага се в момента пълен комплект CIC за към 1400, определено повече си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Значи тука грубо казваш около 1000 за ЦЦЦ с монтаж и кодиране, но не споменаваш какво...фейс ли, преди фейса ли...а аз сериозно съм се минал :D и ако е преди фейса (за каквото си мисля, че говориш, защото въпреки, че се напълни с Е60 на части фейсовия климатроник все още не е 30-50лв) като му излезе логото на БМВ на колегата няколко месеца след като е дал 1000лв как ли ще се почувства вътрешно :no:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Андроид навигация?

Мнение от Dextuar » 27 Юли 2018, 6:47

sstancho89 написа:
dextuar написа:
brabusbg написа:
vld написа:
brabusbg написа:Колеги абсолютно не съм наясно, затова предварително ме извинете за лаишките въпроси.
Скоро ще си взема Е60, което няма навигация? МОга ли да му инсталирам такава (не говоря за такива "китайски" заместители), порсто софтуерно да се добави към iDrive ситсемата? Оригиналната навигация?? Или къде мога да прочета по въпроса, че нещо не намерих из форума?
Може ама не става само софтуерно, трябва си и хардуер :)

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Има ли някъде където мога да прочета и да се образовам или хора който го праввят?? Цени?
Цената е в зависимост за колко намериш модулите - за CCC пълен комплект грубо 700-800 лв ти е всичко, за труд, монтаж и кодиране, поне още 200-300. Моят съвет е да не се занимаваш с CCC, предлага се в момента пълен комплект CIC за към 1400, определено повече си заслужава.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Значи тука грубо казваш около 1000 за ЦЦЦ с монтаж и кодиране, но не споменаваш какво...фейс ли, преди фейса ли...а аз сериозно съм се минал :D и ако е преди фейса (за каквото си мисля, че говориш, защото въпреки, че се напълни с Е60 на части фейсовия климатроник все още не е 30-50лв) като му излезе логото на БМВ на колегата няколко месеца след като е дал 1000лв как ли ще се почувства вътрешно :no:
Както кажеш, от поста ти не се разбира, че колата ти е нямала НИКАКВА навигация. Това е нещо доста рядко в Е60 да го видиш... И да, определено си се минал, разбира се, че говорим за фейслифт навигацията с бутони, кой нормален човек ще си купи такава от преди фейс-а, както спомена и ти са доста по-проблемни, не че не се правят отдавна безпроблемно и те? И да, за около 1600лв можеше да си сложиш CIC и щеше да си в пъти по-доволен от CCC-то, един колега от форума го беше пуснал за 1500лв пълен комплект с конзола, бутони, контролер, монитор и всичко необходимо, така че най-вероятно след пазарлък и с кодирането щеше да ти стъпи максимум на 1600лв. Можеш ли да си пускаш музика от USB-то в момента? Ако не, приготви и още едни 250лв за МУЛФ2ХАЙ и поне още 50 кинта някой да ти го кодира и ще стигнем цената на CIC-а, а както казах - двете нямат база за сравнение :winky:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook