а

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Legendary
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F10 530d, F25 30iX

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от MadChicken » 30 Авг 2017, 18:03

С този сив бекграуд със сигурност ще ти тръгнат mp3-дискове. Дали е съвсем последна версия в случая не е критично.
Only dead fish follow the stream...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от nikolae » 31 Авг 2017, 8:40

На "малката навигация" бих ли имал проблем Mulf2High да свири mp3 през usb?
В момента слушал мп3 през двд слота за навигация, има кодиран AUX в модула, ако има значение.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от Dextuar » 31 Авг 2017, 8:49

nikolae написа:На "малката навигация" бих ли имал проблем Mulf2High да свири mp3 през usb?
В момента слушал мп3 през двд слота за навигация, има кодиран AUX в модула, ако има значение.

:OT: Изписва ли ти всеки път като я пуснеш да вкараш диска за навигацията? На един колега така му прави и той направо откача, той е с бизнес навито и не знам какво да го посъветвам да го решим тоя проблем.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 451
Регистриран на: 3.07.2012
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е60, ръчка, 530d, 2004г.

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от atanasov_aa » 31 Авг 2017, 11:25

dextuar написа:
nikolae написа:На "малката навигация" бих ли имал проблем Mulf2High да свири mp3 през usb?
В момента слушал мп3 през двд слота за навигация, има кодиран AUX в модула, ако има значение.

:OT: Изписва ли ти всеки път като я пуснеш да вкараш диска за навигацията? На един колега така му прави и той направо откача, той е с бизнес навито и не знам какво да го посъветвам да го решим тоя проблем.
На мен, този надпис не ми е проблема. С джойстика си отивам на менюто за музика и това е. С времето се свиква.
По възможност, някой да посочи какво е нужно за да се слуша музика през USB на бизнес навигация M-ask, която в момента чете МР3 от ДВД дискове. Колата няма блутут, телефон и т.н. Има само подготовка за чейнджър. Става въпрос за това, какво първо трябва да се закупи за да може да се монтира и свободно чете МР3 през USB вход, преди да се отиде при някой за да го монтира и кодира.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от nikolae » 31 Авг 2017, 13:07

dextuar написа:
nikolae написа:На "малката навигация" бих ли имал проблем Mulf2High да свири mp3 през usb?
В момента слушал мп3 през двд слота за навигация, има кодиран AUX в модула, ако има значение.

:OT: Изписва ли ти всеки път като я пуснеш да вкараш диска за навигацията? На един колега така му прави и той направо откача, той е с бизнес навито и не знам какво да го посъветвам да го решим тоя проблем.


Да, излиза. Уж нещо мъчихме да кодираме да се маха, през скритото меню на idrive правих welcome navi demo on -> off и обратно, но нищо.

Пак да попитам, би ли трябвало да тръгне всичко от ряз, без кодиране или поне без ъпгрейд на модула ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от nikolae » 16 Сеп 2017, 18:48

Аз съм го правил няколко пъти, но без "clear navi...." и ефект нямаше, утре ще пробвам.

скрито меню idrive
Задържате за 8-10 секунди бутона на контролера надолу (навътре)
След това 3 пъти надясно, 3 пъти наляво, 1 път надясно, 1 път наляво, 1 път надясно и отново натискате.
Тук има видео може и бързо да се прави.

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 23.01.2014
Местоположение: Козлодуй
Пол: Мъж
Кара: E60 535d LCI

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от s.krystev » 21 Мар 2018, 22:45

Здравейте колеги, темата е старичка но е точно по моя проблем. Колата е Е60 фейслифт и фабрично имам MULF2 модул (bluetooth и AUX), но искам да прекарам и USB. За целта закупих MULF2 HIGH модула, но незнам какъв кабел да взема, за да свържа модула с USB хъба. Хъба ще се монтира в подлакътника, та бихте ли ми казали какъв кабел да купя и от къде (за предпочитане от България) ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от nikolae » 22 Мар 2018, 14:44

Нещо подобно. Казват, че трябва оригинален да се ползва, но и тези работят без проблем.
Ако искаш да го направиш "фабрично", трябва да прекараш кабел до подлакътника и там да сложиш тази букса.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 29.01.2018
Местоположение: NRW
Кара: Ски
Мечтае да кара: 650i F12, convertible, 450 Hp, xDrive Steptronic

Re: Възпроизвеждане на музика от USB за около 200-ина лева!

Мнение от Schwarz Sapphire » 25 Окт 2018, 7:16

Колеги какъв вариант имам пред себе си за да възпроизвеждам от УСБ или Блутут или и от двете в моето е60 2003г, с малкия дисплей без навигация без цд-ченджър и без телефон (има само кутийка за телефон нещо като подготовка или е имало но е изчезнал) ?

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 5.12.2006
Местоположение: Пловдив

Re: а

Мнение от ivaneca_s » 23 Мар 2019, 22:00

Няма ли някой от Плд който да ме светне по въпроса,че и аз съм новобранка с Е61 фейслифт и много искам USB и мп3-ките да се четат на навигацията,колата е последния варянт 2010г много ще съм благодарен ако има някой да го почерпя биричка и да ме светне за някой възможност, пък и усилвател с бас касичка имам, ако е въможно да се монтира по някакъв начин. :)

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook