Бързи въпроси и отговори

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от Dextuar » 25 Юни 2017, 11:59

djerityyy написа:
adovet написа:
djerityyy написа:Колеги с малкия дисплей без навигация съм,не че ми е притрябвала,но Цд-то започна да прави някви проблеми та се замислям за смяна с голям дисплей+ навигация,но нямам представа какво е необходимо за да я подкарам..едва ли ще е плъг анд плей.Попаднах на такъв комплект+окабеляване за окло 800 лв.Та само кодиране ли е необходимо или е голяма драма?
Благодаря.

За тези пари би трябвало и да ти го монторат. Изобщо не е драма

Трябва и кодиране съотвено нали?
Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Не съм правил ретрофита, но според мен е плъг анд плей + кодиране с експерта, нищо толкова сложно...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от memorex » 25 Юни 2017, 12:38

Според мен драмата не е никак малка.Питайте колегата Mad chicken.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от adovet » 25 Юни 2017, 12:46

memorex написа:Според мен драмата не е никак малка.Питайте колегата Mad chicken.

елементарно е колега. Точно както го описа декстър

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от memorex » 25 Юни 2017, 13:00

Е ако го устройва за няма намигация презполагам за този вариант говорите,драма може и да няма.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от Dextuar » 25 Юни 2017, 13:30

memorex написа:Може и грешно да съм разбрал но човека въобще няма антена нито кабела до нея защото е с инфо дисплей а не с навигация.Както и да е не съм запознат с тези дейности така че спирам да спамя.

Прав си, чак сега прочетох, че е без навигация, а с инфо дисплей. Тогава ще е играчка, за да тръгне и навито, спор няма...
Последна промяна Dextuar на 25 Юни 2017, 13:48, променена общо 2 пъти

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от memorex » 25 Юни 2017, 13:40

Може и грешно да съм разбрал но човека въобще няма антена нито кабела до нея защото е с инфо дисплей а не с навигация.Както и да е не съм запознат с тези дейности така че спирам да спамя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 10.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E61 525 DA

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от djerityyy » 25 Юни 2017, 14:19

Да да само с дисплея съм,без навигацията..а казвам че не ми е трябвала и навигация понеже имам Гармин.Но цдто се бъгна и за това се замислих направо за нов дисплей с проф навигация...но ако е драма с окабеляване и т.н. ще пропусна :dummy:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 451
Регистриран на: 3.07.2012
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е60, ръчка, 530d, 2004г.

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от atanasov_aa » 25 Юни 2017, 18:25

djerityyy написа:Да да само с дисплея съм,без навигацията..а казвам че не ми е трябвала и навигация понеже имам Гармин.Но цдто се бъгна и за това се замислих направо за нов дисплей с проф навигация...но ако е драма с окабеляване и т.н. ще пропусна :dummy:

Ако проблема е в оптиката само, тя се сменя и тръгва. Що се отнася до целия модул, на пазара и пълно с MASK СД-та и са на ниски цени.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 10.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E61 525 DA

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от djerityyy » 25 Юни 2017, 21:20

atanasov_aa написа:
djerityyy написа:Да да само с дисплея съм,без навигацията..а казвам че не ми е трябвала и навигация понеже имам Гармин.Но цдто се бъгна и за това се замислих направо за нов дисплей с проф навигация...но ако е драма с окабеляване и т.н. ще пропусна :dummy:

Ако проблема е в оптиката само, тя се сменя и тръгва. Що се отнася до целия модул, на пазара и пълно с MASK СД-та и са на ниски цени.


Нямам представа какво е,но когато отворя врата или дам на контакт се почва някакво страшно стъргане все едно нещо прескача,като чели иска да изхвърли диска,,,Може би 'е търся просто да сменя модула на старо..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 10.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E61 525 DA

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от djerityyy » 25 Юни 2017, 21:21

djerityyy написа:
atanasov_aa написа:
djerityyy написа:Да да само с дисплея съм,без навигацията..а казвам че не ми е трябвала и навигация понеже имам Гармин.Но цдто се бъгна и за това се замислих направо за нов дисплей с проф навигация...но ако е драма с окабеляване и т.н. ще пропусна :dummy:

Ако проблема е в оптиката само, тя се сменя и тръгва. Що се отнася до целия модул, на пазара и пълно с MASK СД-та и са на ниски цени.


Нямам представа какво е,но когато отворя врата или дам на контакт се почва някакво страшно стъргане все едно нещо прескача,като чели иска да изхвърли диска,,,Може би ще търся да сменя модула на старо..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 451
Регистриран на: 3.07.2012
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е60, ръчка, 530d, 2004г.

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от atanasov_aa » 25 Юни 2017, 21:44

djerityyy написа:
atanasov_aa написа:
djerityyy написа:Да да само с дисплея съм,без навигацията..а казвам че не ми е трябвала и навигация понеже имам Гармин.Но цдто се бъгна и за това се замислих направо за нов дисплей с проф навигация...но ако е драма с окабеляване и т.н. ще пропусна :dummy:

Ако проблема е в оптиката само, тя се сменя и тръгва. Що се отнася до целия модул, на пазара и пълно с MASK СД-та и са на ниски цени.


Нямам представа какво е,но когато отворя врата или дам на контакт се почва някакво страшно стъргане все едно нещо прескача,като чели иска да изхвърли диска,,,Може би 'е търся просто да сменя модула на старо..

Намери някой да ти го види. Преди време на моя модул му смениха оптиката и заработи.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 25.04.2017
Пол: Мъж
Кара: e60 530D LCI
Мечтае да кара: М5 F90

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от crusherr1 » 26 Юни 2017, 3:18

до 15к мога ли да си намеря кола като 520,525 след фейса която не е гробница (извън БГ) ? Ако отговора е не, преди фейса с повечко екстри ?

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12763
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от vld » 26 Юни 2017, 9:19

crusherr1 написа:до 15к мога ли да си намеря кола като 520,525 след фейса която не е гробница (извън БГ) ? Ако отговора е не, преди фейса с повечко екстри ?

Свясна за 15к няма начин, особенно в чужбина.
около 10к евро се въртят тези с история на около 200-250к км.
Ако искаш да е под 200 отиваш на 12-13к евро.
Пре фейсвова може и да излезе някоя читава за тия пари.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 25.04.2017
Пол: Мъж
Кара: e60 530D LCI
Мечтае да кара: М5 F90

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от crusherr1 » 26 Юни 2017, 23:57

Тази как ви изглежда на пръв поглед, според обявата и цената ? :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 210
Регистриран на: 6.11.2009
Пол: Мъж
Кара: E91 325d 2008

Re: Бързи въпроси и отговори

Мнение от motofan » 27 Юни 2017, 6:43

crusherr1 написа:Тази как ви изглежда на пръв поглед, според обявата и цената ? :mhihi:

Имала сервизна книжка, сменен съединител с маховик, всмукателния колектор и той е сменен , пише че е правена на фейс и че е чистен дпф а .
100% чужденец (99% вероятност да е турчин) :mhihi:
2 от летните гуменки са за смяна.
По снимки оценки не давам, но по скоро бих дал пари за нещо такова https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 1-216-1596

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook