Transmission fault след ъпдейт

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 325
Регистриран на: 1.04.2015
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Е61 530D 218hp
Мечтае да кара: Параход

Re: Transmission fault след ъпдейт

Мнение от blackyhn » 19 Апр 2017, 6:33

Nini0 написа:
CrazyElement написа:
Nini0 написа:
CrazyElement написа:
Nini0 написа:Не знам дали трябва да сменя по-рано предавките, но при мен и преди и след ъпдейта ми сменя на 6-та чак след 90+ не знам дали това не е признак за торк, също и оборотите играят с +- 15-30.


Колега аз мисля ,че ти сменя на тази скорост заради това , че модела ти е 530д , според мен просто са сметнали , че ако смени на 88 км/ч ще са ти много ниски оборотите и няма да има въртящ момент колата. 100% това може да се прави софтуерно, въпроса е , че не виждам смисъл на мен на 88 км/ч ми падат оборотите на 1150-1200 , което са адски ниски обороти.

А нормално ли е да сменя на 110 ?

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk



При какви обстоятелства ти сменя на 110 ... ако е нанагорнище дал си повече газ и прочие е нормално , аз ти говоря на равен път с галена на газта сменя на тези кмтри , ест , че ако и подавам повече газ сменя нагоре. А и пак казвам това е при моята не знам при 530 дали сменя на същите обороти нека някой колега да каже.

Точно това ме ме притеснява на равен път сменя на 5та чак на около 90 и ми се трува, че 6та идва доста късно.


Ама това може да е симптом и на дупка по турбо пътищата. Пък и доста се разводни темата.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook