.

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: Дръжка на врата - как да я сглобя ?

Мнение от expl0de » 29 Мар 2017, 10:13

Отвий шестограмния болт , който се вижда на последната снимка, за да махнеш другата част на дръжката и ще стане.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 21.01.2008
Пол: Мъж
Кара: разни баварски екземпляри
Мечтае да кара: ///M

Re: Дръжка на врата - как да я сглобя ?

Мнение от kiko™ » 29 Мар 2017, 13:45

Хубаво, че си реши проблема колега, но защо махна снимките? Не мислиш ли, че на някой друг колега с подобен проблем могат да бъдат от полза?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 514
Регистриран на: 18.07.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: F11

Re: Дръжка на врата - как да я сглобя ?

Мнение от valeto » 27 Апр 2017, 6:16

При мен вчера като отворих и ми остана дръжката ръцете....гледам че лостчето не е счупено ,надявам се и при мен да е като при теб и да оправя нещата само с наместване.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 514
Регистриран на: 18.07.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: F11

Re: Дръжка на врата - как да я сглобя ?

Мнение от valeto » 13 Май 2017, 6:54

Ще напиша какво стана с моята дръжка за да може да съм полезен на колегите ако им се случи същото. Дръжката ми остана в ръката но видимо не беше счупена. След като махнах кората и поразгледах с фенерче и огледалце :),реших че вътрешната брава също не е счупена. Въпросният шестограмен болт за който колегата казва че е притегнал се развива с еврейска звезда Т20,развих го през една от двете дупки разположени странично на вратата и затапени с гумени тапички.Това са технологични отвори оставени именно за ремонт или сваляне на вътрешния механизъм на дръжката. Та сложих дръжката на мястото и,притиснах я към основата и започнах да развивам болта докато каза "щрак" и дръжката си влезе на мястото,след това затегнах прилично болта и готово. Явно с времето болта се разхлабва и дръжката изкача.Хубаво щеше да е ако се бях сетил навреме и бях сложил фиксатор на болта за да избегна последващо разхлабване, но нищо,следващия път :)
Изображение

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook