Проблем с ключа на Е61 535д

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Проблем с ключа на Е61 535д

Мнение от Pitbull_Germany » 14 Яну 2017, 23:31

Колеги, имам нужда от малко помощ, защото си *** мамата :mhihi:

Колата е Е61 535д 2006 с ромбоидния ключ. В момента мога да паля с ключа, заводската аларма си работи, но дистанционното изведнъж спря да бачка и не мога да отключвам и заключвам. Дразнещото е, че трябва да го правя пред ключалката и съответна като я отключа почва да пищи.

Миналият уикенд не бях карал колата (петък преди това дистанционното работеше) и в понеделник акумулатора се беше изтощил. Зaредих го вечерта и във вторник сутринта си запали, НО дистанционното престана да работи. Преди малко дойде приятел диагностик да закачи колата и да оправи проблема (човекът си е купил дилърската БМВ програма, за да не кажете, че е правено с някое куче :mhihi: ), но пак не иска да работи. Отворих ключа и пробвах с нова 3в батерия, с каквато преди съм пробвал да отключа колата (тогава стана без проблем), но пак не иска да работи дистанционното.

Въпросът ми е - какво може да се е прецакало? Втори ключ нямам и не мога да тествам с него. Има ли някой бушон, който може да е заминал? Съмнявам се в антенния модул, тъй като преди няколко месеца ми направи тази мизерия, но тогава колата не искаше да пали, тъй като е с имобилайзер, който й сложиха от Лев Инс и, ако не отключи дистанционното, не иска да пали (а, сега си пали). Не знам дали има значение, но радиото си работи без проблем.
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Проблем с ключа на Е61 535д

Мнение от Atsalov » 15 Яну 2017, 8:14

Колега, има теми за проблем с ключове. Използвай търсачката и чети/пиши в тях.

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook