Проблем с фарове и звук на Е60

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 11.05.2010
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: BMW Е 60 / MB w164
Мечтае да кара: 1974 БМВ 2002 ТУРБО
Детайли за колата: ex: E30 2.5i (Cabrio)
E36 IS, E46 323i, E 60 2.5da

Проблем с фарове и звук на Е60

Мнение от vladikk » 10 Яну 2017, 11:10

Колеги, здравейте! Налага се да ми помогнете, че работата е оплетена. Карам Е60 2.5 д (автомат) 2005г., закупен в България от мой близък, като в последствие господина ми го продаде. Та преди месец в София разбиха колата, откраднаха 2-та фара, навигацията (ЦЦЦ-модула), климатроника и други дребни неща. Каското ми показа от къде изгрява слънцето и се наложи да се оправям сам. Набавих си липсващите части от едно ударено БМВ и мъката започна.

1. Многократно правих справка по вин, дали фаровете ми са завиващи....оказа се, че не са и сложих купените с лупи ( преди бяха пак такива), отидох при мой доверен майстор и започна да си работи момчето с компа, но уви. Левият фар си свети, а десният къс НЕ. Хайде нови крушки, подмяна на запалките, но пак НЕ. Хайде проба с нов ЛАЙТ модул, пак не!!! При една от пробите светна десният, а левия спря, но после пак се смениха, без да сме правили нищо. Копчето в режим AUTO мига постоянно!!! Интересно е, че когато активирам ФОЛОУМ ми (еднократно натискане на дълги) и двата фара светват без проблем!! Опитвам всякъкви магарий, но отново нищо, само единият къс си свети.

2. Другият ми зор е аудио звука. След поставянето на новият ЦЦЦ-модул, съшият като откраднатият, колата го регистрира, но звука ЙОК! отново проба с друг и пак!!! Слагам моя модул на друга кола и тръгва?!?!?!

Дайте някъкви съвети как да постъпя?

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Проблем с фарове и звук на Е60

Мнение от Atsalov » 10 Яну 2017, 21:39

Имаш активни теми и с двата проблема, използвай търсачката и прочети ;) но като за начало смени "доверения майстор"

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook