БМВ Е60 535д, проблем с ускорението

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: БМВ Е60 535д, проблем с ускорението

Мнение от Dextuar » 05 Яну 2017, 9:27

CrazyElement написа:
dextuar написа:Да купува от ибей един МППС и дистанционно някой може да му го направи за 100-200 лв от България, няма смисъл да я кара колата в това състояние



То трябва първо да отиде някъде да му махнат самия ДПФ като хората , и после ще го мисли софтуера , че както колегата горе е описал в момента има стабилен back pressure и не мисля , че това е много полезно за турбините...


Той колегата, ако иска някой да му помага, да не крие информация. Аз от твоя пост разбрах, че е махнат и физически и след това някой не го е премахнал правилно софтуерно...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1161
Регистриран на: 6.10.2013
Пол: Мъж
Кара: 535D e60
Мечтае да кара: M5 F10

Re: БМВ Е60 535д, проблем с ускорението

Мнение от CrazyElement » 05 Яну 2017, 15:47

dextuar написа:
CrazyElement написа:
dextuar написа:Да купува от ибей един МППС и дистанционно някой може да му го направи за 100-200 лв от България, няма смисъл да я кара колата в това състояние



То трябва първо да отиде някъде да му махнат самия ДПФ като хората , и после ще го мисли софтуера , че както колегата горе е описал в момента има стабилен back pressure и не мисля , че това е много полезно за турбините...


Той колегата, ако иска някой да му помага, да не крие информация. Аз от твоя пост разбрах, че е махнат и физически и след това някой не го е премахнал правилно софтуерно...


То и аз така разбрах от неговото ЛС , но изглежда просто не са му го махнали ,а са го излъгали ..

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 2.01.2017
Пол: Мъж

Re: БМВ Е60 535д, проблем с ускорението

Мнение от Apostolowich » 05 Яну 2017, 15:52

CrazyElement написа:
dextuar написа:
CrazyElement написа:
dextuar написа:Да купува от ибей един МППС и дистанционно някой може да му го направи за 100-200 лв от България, няма смисъл да я кара колата в това състояние



То трябва първо да отиде някъде да му махнат самия ДПФ като хората , и после ще го мисли софтуера , че както колегата горе е описал в момента има стабилен back pressure и не мисля , че това е много полезно за турбините...


Той колегата, ако иска някой да му помага, да не крие информация. Аз от твоя пост разбрах, че е махнат и физически и след това някой не го е премахнал правилно софтуерно...


То и аз така разбрах от неговото ЛС , но изглежда просто не са му го махнали ,а са го излъгали ..

Излъгаха имен и прекупвача, сега я взех от сервиза , казаха че са изчистили ЕГР и ДПФ но колата пак заби , тоя път на 4та с 200 в ръчен режим ;( :dunno: :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 14.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N52B25

Re: БМВ Е60 535д, проблем с ускорението

Мнение от AmW » 05 Яну 2017, 19:25

Драсни на Лс ако искаш MOT номера. Или си я проверявал вече?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 30.04.2010
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: на пълна газ
Мечтае да кара: MB SLS AMG

Re: БМВ Е60 535д, проблем с ускорението

Мнение от DiGital » 05 Яну 2017, 21:14

krasimir4089 написа:Здравейте,
Имам подобен проблем и с моята кола
Колата е е61 2005 година 2.5 дизел ръчка след смяна на спукан колектор с нов чугунен колата загуби мощност и много трудно вдига над 120 км. Записва грешки 4507 и 4530.


Виж вакумите.
WOT: wide open throttle, the only tuning condition that newbies seem to be interested in. ;-)

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 15.05.2021
Пол: Мъж

Re: БМВ Е60 535д, проблем с ускорението

Мнение от Spirit535 » 18 Май 2021, 18:21

Колеги имам проблем с бмв е60 535д като е студена върви обаче като загрее спира да върви и звука става по тежък и все едно не и достига въздух като подам газ седи примерно на 1700 оборота и след едно замисляне тръгва това го прави като мине 77 градуса падне ли под тези градуси си върви сменил съм дебитомер мап сензор сензор путок въздух и няма разнлика помагаите на диагностика няма никакви записани грешки моля ви за помощ

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook