Препоръчайте ми бензинов двигател.

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Препоръчайте ми бензинов двигател.

Мнение от nickem » 13 Мар 2018, 0:27

LizarD написа:Пичове, искам 3 литра редовак след 2008 година в Е60 на гас. Има ли такова животно? Защото в мобиле.бг и .де няма :mhihi: Искам Фейсово е60, непобългарявано, с рекаро,мков волан и нестандартен цвят на кожата (Не е задълже да е индивидуал,може и някакъв изпърдян екслузив, но да е по разчупенко като изплънение) Искам да е автомат, да е МИНИМИУМ 2.5L и да не е V8 че голям бръснач. Пък може и V8 ама да е на газ.

Знам че не можело да се сложи гасчица на фейсово е60 щото били с течна фаза и било много скъпо... Освен това по конструкция бензиновите мотори от N серията се доближавали по конструкция до дизеловите (Така съм чувал, дано не е жестока глупост. Ако е - простете ми) :help:
Очаквам с горещо нетърпение разяснения по неяоснотиите които се бъркат в главата ми.
Мерси подобно. :smoke:

Ъъъ, не, не и не.
Ако искаш газ - N52B30. Със сигурност не е "убийствено ускорение", но върви добре(еее, зависи и колко добитък е загинал). Нестандартен цвят на кожата обикновено ше значи, че старата е протъркана от каране и някой е бръкнал да претапицира. Тези с обдухване на комфортния салон са задължително с Nappa кожа, по-гладка и качествена, но и се протърква и разтяга по-лесно. :D Индивидуал като цяло успех с намирането в комплект с останалите изисквания. Повечето индивидуалки са топ моторите 545i, 550i.

И в крайна сметка ако толкова много не те кефи интериора на Е60, защо си се насочил към него? Все пак не се возиш върху тавана на колата, за мен е най-важно вътре да ти е комфортно и точно затова карам 2-ра Е60-ка вече. ;) Тя и тя не е нова вече, та ако си такъв фен на старото просто си потърси квото те кефи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Препоръчайте ми бензинов двигател.

Мнение от Kurtov » 19 Мар 2018, 15:58

M10 написа:М50 без ванос :mrgreen:


:yes: :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Препоръчайте ми бензинов двигател.

Мнение от Zubcho » 21 Мар 2018, 23:37

Лизарде, намери си е34 с м60 и стига си се чудил. BTW един читав носач за е60 започва от 160лв. После да няма - тя е39-ката си беше добре, само масло й доливах :mhihi:
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Re: Препоръчайте ми бензинов двигател.

Мнение от Ненко Вранков » 22 Мар 2018, 9:57

То пък кое му е по-скъпото в поддръжката на Е60 на 15 години... същото е като при Е39 на 16 ... говорим технически.. ясно е че електрониката на Е60 не е от най-читавите като цяло...
Цените на носачите са едентични.. Най-често дертовете започват като си помислиш, че с акумулатор за 130 лв ще караш Е60. АКо не си от тия "гъзари" ще ти е по-евтино да се возиш в Е60, отколкото в Е39. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Препоръчайте ми бензинов двигател.

Мнение от Zubcho » 25 Мар 2018, 7:31

Ненко Вранков написа:То пък кое му е по-скъпото в поддръжката на Е60 на 15 години... същото е като при Е39 на 16 ... говорим технически.. ясно е че електрониката на Е60 не е от най-читавите като цяло...
Цените на носачите са едентични.. Най-често дертовете започват като си помислиш, че с акумулатор за 130 лв ще караш Е60. АКо не си от тия "гъзари" ще ти е по-евтино да се возиш в Е60, отколкото в Е39. ;)


Нищо й няма на електрониката на е60, просто за всяко нещо което се повреди пищи :D

П.П.
Прати тази мома от аватара да ми забърше и моята кола :D
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Препоръчайте ми бензинов двигател.

Мнение от DigitalExile » 02 Май 2018, 10:18

Има е60 фейс с N52B30, но са само за американския пазар и се водят 528

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook