BMW E60 Angel Eyes LED

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 19.05.2014
Пол: Мъж
Кара: Е60

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от SDLS » 12 Апр 2016, 23:20

Аз преди да сложа Umnitza бях взел уж 20W. Ама май тези ватове си ги пишат по хавата. Както и да е, за дневни не стават ако ще й 100W да са писали, почти нищо не се вижда като е слънчево. Общо взето за 30-40лв може да се купят бели, поне да светят с цвета на фаровете нощем и малко по ярко от оригиналните...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от Dextuar » 13 Апр 2016, 6:13

Аз сложих такива и това е ефектът - 40 W x 2 GREE, не греят, махаш чека на крушката през НЦС-а, за дневни не стават, каквато ми беше целта, така че най-вероятно скоро ще ги сменямИзображение


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от BorislavB » 13 Апр 2016, 17:02

dextuar написа:Аз сложих такива и това е ефектът - 40 W x 2 GREE, не греят, махаш чека на крушката през НЦС-а, за дневни не стават, каквато ми беше целта, така че най-вероятно скоро ще ги сменямИзображение


Sent from my iPhone using Tapatalk



Като цяло не искам да давам повече от 50лв тъй като единствената причина за да ги сменям е цвета. Твоите от къде ги взе и колко пари са и бели ли са,че от снимката се вижда като нещо между жълто и зелено?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от Dextuar » 13 Апр 2016, 17:16

От ебау, към 80 лв ми стъпиха общо, но ги чаках доста време, въпреки че уж са 6000к, не свети бяло, но не е и жълто, не мога ясно да го определя


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от goppe » 13 Апр 2016, 20:42

Колеги, да използвам, че темата е актуална - изгоря ми единия angel led eye и гледам в ибей какво се предлага, та какво мислите за това:

http://www.ebay.co.uk/itm/40W-High-Powe ... SwKrhVaD93

Напълно съм наясно, че не светят добре за дневни, просто ги взимам заради белия цвят. Тези обаче виждам че са 40W (по описание), и се чудя дали няма да имат проблем с греенето, въпреки че в задната им част имат доста оребрен обем за охлаждане. И тези резистори къде трябва да се сложат, ще могат ли да влезнат във фара или трябва по някакъв начин отвън да се поставят и ако да - то откъде ще излезнат кабелите?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от nikolae » 14 Апр 2016, 8:50

Няколко пъти съм виждал такива ледове от нета (али, ибей и т.н.) на снимка и параметри са много яки.
На живо винаги има нещо по-различно. Цвета, на един познат едната веднъж в деня примигваше.
Просто е възможно да излезе "нещо".

За тези пари взима смело. После да не забравиш някоя снимка да сложиш :-)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 26.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от sincheto » 14 Апр 2016, 8:55

nikolae написа:Няколко пъти съм виждал такива ледове от нета (али, ибей и т.н.) на снимка и параметри са много яки.
На живо винаги има нещо по-различно. Цвета, на един познат едната веднъж в деня примигваше.
Просто е възможно да излезе "нещо".

За тези пари взима смело. После да не забравиш някоя снимка да сложиш :-)


Потвърждавам, на снимки в Ebay винаги са доста готини, реалността обаче е друга :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 4.04.2005
Пол: Мъж
Кара: F25

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от Alexius » 14 Апр 2016, 10:24

BorislavB написа:Да не отварям нова тема. Обмислям да си взема ето такива крушки : ЦЪК

Та към въпроса има ли някой който си е купувал такива? Дава ли грешка? Няма да ги ползвам за дневни то е ясно, искам само да светят бяло и една идея по-силно от оригиналните жълти дали ще постигна такъв ефект?

Това са същите крушки, като от линка, но ги купих от Aliexpress, слабички са - 2 x 3w, но светят бяло.

Изображение
BMW F25

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от adovet » 14 Апр 2016, 10:43

Имам две крушки останали от моята, ако иска някой ще му ги подаря

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от nikolae » 14 Апр 2016, 12:24

Лично на мен това тези белите не ми харесват. На Е60 фабрично светят жълтеникаво
и на мен така ми харесва. Белите по-различно ми стоят.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от BorislavB » 14 Апр 2016, 15:51

Alexius написа:
BorislavB написа:Да не отварям нова тема. Обмислям да си взема ето такива крушки : ЦЪК

Та към въпроса има ли някой който си е купувал такива? Дава ли грешка? Няма да ги ползвам за дневни то е ясно, искам само да светят бяло и една идея по-силно от оригиналните жълти дали ще постигна такъв ефект?

Това са същите крушки, като от линка, но ги купих от Aliexpress, слабички са - 2 x 3w, но светят бяло.

Изображение


Благодаря за примерната снимка колега и аз сега разглеждам из али-то ама то сума ти и страници чудя се изобщо имат ли разлики,че са толкова много. Иначе според мен си светят прилично за парите тези от снимката ти.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от B.Stoimenov » 14 Апр 2016, 16:03

Не забравяйте, че осветеността на ейнджълите много заивис с какво сте го снимали и при какви условия. Аватара ми е сниман с оригиналните крушки в късния следобед. Всички предполагам знаете как светят в действителност и как се виждат с просто око :) (снимката е правена с телефон)

Ето колегата ви каза че има крушки, пробвайте ... :) че сравнение по снимки ... :) не ви препоръчвам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от dimodi » 14 Апр 2016, 17:45

По принцип оригиналните ми харесват, но преди няколко дни видях едно фейсово Е60 с бели ейнджъли и бели крушки на вътрешната част на фара. Колегата явно ги беше кодирал да светят заедно за дневни светлини и много ми хареса как стоят в комбинация. Чак взех да се замислям да сменя моите.

П.С. Бих взел крушките от колегата adovet за проба :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от BorislavB » 14 Апр 2016, 18:13

Аз се спрях за сега на тези: цък

Излизат малко над 42лв. с доставката

Да попитам тея работи по пощата ли идват и нещо като прегледи има ли или ако не ми харесват да ги върна?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от goppe » 14 Апр 2016, 23:05

sincheto написа:
nikolae написа:Няколко пъти съм виждал такива ледове от нета (али, ибей и т.н.) на снимка и параметри са много яки.
На живо винаги има нещо по-различно. Цвета, на един познат едната веднъж в деня примигваше.
Просто е възможно да излезе "нещо".

За тези пари взима смело. После да не забравиш някоя снимка да сложиш :-)


Потвърждавам, на снимки в Ebay винаги са доста готини, реалността обаче е друга :D


Колеги прави сте, но като изключим евентуални дефекти, просто гледам че са написали, че са 40W, и вероятно затова имат повече повърхност за охлаждане. Дори и да са по-мощни от 10-20-ватовите, незнам дали ще има реален ефект.

Това, което се чудя обаче е за какво са тези резистори, само заради check-грешката ли или...? Ако е само заради това, то предишните ми ейнджъли не даваха грешка, а нямаха такива резистори (напр. такива като от линка на колегата от предишния пост). И най-важното - могат ли да влезнат резисторите вътре във фара, там ли трябва да се поставят?

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook