BMW E60 Angel Eyes LED

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от v3n0m » 10 Фев 2019, 18:39

има алтернатива на umniza колеги за 100 лв., ето при мен как се получи
Изображение
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от nickem » 11 Фев 2019, 14:57

Може ли снимка без филтри за да видим как светят всъщност :shock:
И да кажеш от къде ги взе.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от BorislavB » 11 Фев 2019, 19:43

Най-добре снимки преди и след ако има да се види разликата. И малко инфо отваря ли се фара или е крушка.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 14.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N52B25

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от AmW » 12 Фев 2019, 17:09

Тук говорим за фейсов фар ?! Или по принцип ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 285
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от AlonsoBest » 15 Фев 2019, 23:48

borke_ написа:Според вас тези https://www.ebay.com/itm/FITS-BMW-E39-E ... SwJ2pbrcVe дали ще стопят фара?

Няма да има файда от многото диоди. Понеже площа на излъчване е голяма, няма да може да вкараш всичката светлина във световода.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от goppe » 22 Фев 2019, 14:58

AlonsoBest написа:
borke_ написа:Според вас тези https://www.ebay.com/itm/FITS-BMW-E39-E ... SwJ2pbrcVe дали ще стопят фара?

Няма да има файда от многото диоди. Понеже площа на излъчване е голяма, няма да може да вкараш всичката светлина във световода.


+1 - купувах такива от китайците и после ги върнах - пречупваха по някакъв начин светлината (предполагам от по-голямата мощност или от светенето настрана от многото диоди) и ринга светеше лимонено жълто, а самата крушка като я извадя от гнездото си светеше бяло...



v3n0m написа:има алтернатива на umniza колеги за 100 лв., ето при мен как се получи


Залагам на рязане на фар, но нека колегата все пак сподели, защото и на мен ми е интересно...

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 7.06.2018

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от Insafey » 07 Апр 2019, 19:04

Добър вечер
От 1 месец имам е60 лси но очичките светят жълто та ако някой може да ми препоръча лед крушки защото като смених старите х8 от едната страна крушката беше почерняла.
Другия въпрос е каква е рализката между тези които имат 3 или 4 дидота само на върха и тези които имат на върха и на страните ? Благодаря предварително

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от vld » 08 Апр 2019, 18:46

Insafey написа:Добър вечер
От 1 месец имам е60 лси но очичките светят жълто та ако някой може да ми препоръча лед крушки защото като смених старите х8 от едната страна крушката беше почерняла.
Другия въпрос е каква е рализката между тези които имат 3 или 4 дидота само на върха и тези които имат на върха и на страните ? Благодаря предварително

Не ги пипай ще осакатиш визията на колата с тия смешни бели светлинки.
Не че нещо ама фаровете с тоя лед все едно са извадени от зрънчо :help:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 1.04.2019

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от DonMakaveli96 » 09 Апр 2019, 13:07

Здравейте. Изчетох 10 страници от темата, но не срещнах подобен проблем като моя.

При мен на единия фар 'ринговете' ми светят една идея по-слабо и по-жълто.
Тъй като никога не ми се е налагало да сменям крушки (въпреки, че държи леко конденз единия фар), нямам идея нито каква крушка да купя, нито колко на брой, нито как точно се сменят.
Четох manual-a на колата, ама и там не се ориентирах.
Колата е пре-фейс, с динамични би-ксенон светлини.

Благодаря предварително!

IMG_20190403_224241.jpg
IMG_20190403_224230.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 7.06.2018

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от Insafey » 12 Апр 2019, 19:47

DonMakaveli96 написа:Здравейте. Изчетох 10 страници от темата, но не срещнах подобен проблем като моя.

При мен на единия фар 'ринговете' ми светят една идея по-слабо и по-жълто.
Тъй като никога не ми се е налагало да сменям крушки (въпреки, че държи леко конденз единия фар), нямам идея нито каква крушка да купя, нито колко на брой, нито как точно се сменят.
Четох manual-a на колата, ама и там не се ориентирах.
Колата е пре-фейс, с динамични би-ксенон светлини.

Благодаря предварително!

IMG_20190403_224241.jpg
IMG_20190403_224230.jpg


Добър вечер аз имах подобния проблем само че имам лси и излезна от крушките защото халогенови H8 много нагряват и почерняват. При мен същата работа като при теб от другата страна на шофера беше почерняла ако ползваш angel eyes за дневни както аз.Крушките са Н8 35W 12V.Ако сменяш сменяй и двете аз затова искам да сложа лед защото не нагряват толкова предполагам и кръговете се нагряват от халогеновите. Дано да съм помогнал ето и снимка на моята която смених
20190330_160659.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 1.04.2019

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от DonMakaveli96 » 17 Апр 2019, 12:42

Insafey написа:
DonMakaveli96 написа:Здравейте. Изчетох 10 страници от темата, но не срещнах подобен проблем като моя.

При мен на единия фар 'ринговете' ми светят една идея по-слабо и по-жълто.
Тъй като никога не ми се е налагало да сменям крушки (въпреки, че държи леко конденз единия фар), нямам идея нито каква крушка да купя, нито колко на брой, нито как точно се сменят.
Четох manual-a на колата, ама и там не се ориентирах.
Колата е пре-фейс, с динамични би-ксенон светлини.

Благодаря предварително!

IMG_20190403_224241.jpg
IMG_20190403_224230.jpg


Добър вечер аз имах подобния проблем само че имам лси и излезна от крушките защото халогенови H8 много нагряват и почерняват. При мен същата работа като при теб от другата страна на шофера беше почерняла ако ползваш angel eyes за дневни както аз.Крушките са Н8 35W 12V.Ако сменяш сменяй и двете аз затова искам да сложа лед защото не нагряват толкова предполагам и кръговете се нагряват от халогеновите. Дано да съм помогнал ето и снимка на моята която смених
20190330_160659.jpg


Благодаря за отговора! От многото мнения, които прочетох, май при LCI и Pre-LCI има разлика. Ще ги отварям уикенда и ще видя.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 285
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от AlonsoBest » 17 Апр 2019, 13:30

DonMakaveli96 написа:Здравейте. Изчетох 10 страници от темата, но не срещнах подобен проблем като моя.

При мен на единия фар 'ринговете' ми светят една идея по-слабо и по-жълто.
Тъй като никога не ми се е налагало да сменям крушки (въпреки, че държи леко конденз единия фар), нямам идея нито каква крушка да купя, нито колко на брой, нито как точно се сменят.
Четох manual-a на колата, ама и там не се ориентирах.
Колата е пре-фейс, с динамични би-ксенон светлини.

Благодаря предварително!

IMG_20190403_224241.jpg
IMG_20190403_224230.jpg

С годините се нацепла изолацията на световодите на ангелските и не стига всичката светлина от крушката до ринга. Явно единития ти фар е по-зле от другия и за това свети по-слабо. Щом казваш че прави конденз ти препоръчвам да има направиш пълна ревизия и двата. Модула за завиване стои в най-ниската част на част на фара и от влагата се прецаква. Моите ги изпратих в нацалото на седмицата за такава процедура, като си ги получа обратно ще мога да изкажа мнение.ю, какво се е получило.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 1.04.2019

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от DonMakaveli96 » 18 Апр 2019, 13:42

AlonsoBest написа:
DonMakaveli96 написа:Здравейте. Изчетох 10 страници от темата, но не срещнах подобен проблем като моя.

При мен на единия фар 'ринговете' ми светят една идея по-слабо и по-жълто.
Тъй като никога не ми се е налагало да сменям крушки (въпреки, че държи леко конденз единия фар), нямам идея нито каква крушка да купя, нито колко на брой, нито как точно се сменят.
Четох manual-a на колата, ама и там не се ориентирах.
Колата е пре-фейс, с динамични би-ксенон светлини.

Благодаря предварително!

IMG_20190403_224241.jpg
IMG_20190403_224230.jpg

С годините се нацепла изолацията на световодите на ангелските и не стига всичката светлина от крушката до ринга. Явно единития ти фар е по-зле от другия и за това свети по-слабо. Щом казваш че прави конденз ти препоръчвам да има направиш пълна ревизия и двата. Модула за завиване стои в най-ниската част на част на фара и от влагата се прецаква. Моите ги изпратих в нацалото на седмицата за такава процедура, като си ги получа обратно ще мога да изкажа мнение.ю, какво се е получило.


Аз също го обмислям като вариант. Основния проблем е, че ще трябва да остана без автомобил за 4 до 7 дни.
При мен събира конденз само в горната част при оранжевия LED габарит на единия фар.

Пусни после снимки да видим как изглежда след процедурата!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 285
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от AlonsoBest » 24 Апр 2019, 14:47

DonMakaveli96 написа:
AlonsoBest написа:
DonMakaveli96 написа:Здравейте. Изчетох 10 страници от темата, но не срещнах подобен проблем като моя.

При мен на единия фар 'ринговете' ми светят една идея по-слабо и по-жълто.
Тъй като никога не ми се е налагало да сменям крушки (въпреки, че държи леко конденз единия фар), нямам идея нито каква крушка да купя, нито колко на брой, нито как точно се сменят.
Четох manual-a на колата, ама и там не се ориентирах.
Колата е пре-фейс, с динамични би-ксенон светлини.

Благодаря предварително!

IMG_20190403_224241.jpg
IMG_20190403_224230.jpg

С годините се нацепла изолацията на световодите на ангелските и не стига всичката светлина от крушката до ринга. Явно единития ти фар е по-зле от другия и за това свети по-слабо. Щом казваш че прави конденз ти препоръчвам да има направиш пълна ревизия и двата. Модула за завиване стои в най-ниската част на част на фара и от влагата се прецаква. Моите ги изпратих в нацалото на седмицата за такава процедура, като си ги получа обратно ще мога да изкажа мнение.ю, какво се е получило.


Аз също го обмислям като вариант. Основния проблем е, че ще трябва да остана без автомобил за 4 до 7 дни.
При мен събира конденз само в горната част при оранжевия LED габарит на единия фар.

Пусни после снимки да видим как изглежда след процедурата!

Да, за оставането без автомобил си е проблем. При мен ангелските очи не светнаха много значително по-силно, но пък самите фарове светнаха много добре.

Преди:
Изображение
Изображение
Изображение

Световодите на ангелските:
Изображение
Изображение

След:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Тук е срещу слънце:
Изображение

И така свети ксенона:
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 1.04.2019

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от DonMakaveli96 » 02 Май 2019, 18:07

Леле! Фаровете са ти станали супер!
Ако можеш да споделиш и колко излезе като парички, и къде си ги дал за ремонт, ще съм ти благодарен!

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook