BMW E60 Angel Eyes LED

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 370
Регистриран на: 29.05.2006
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E60 530d xDrive
Мечтае да кара: Скоро в F12...

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от snooperchi » 17 Апр 2017, 1:12

Честно казано - не знам на колко. Дори не знам от къде мога да погледна. :D
Другото което е, карам вече.... 10-11 месеца. Не знам кой точно месец ще да е. Явно не е толкова слабо, тъй като си ме виждат отдалеч, гледат си ме... и за сега, уж, да чукна на дърво... не е имало проблем. Тия дни по София бях, преди седмица-две пак... там също няма грижи. Може да са се отпуснали и да не им се занимава. Но да ви кажа честно, колеги, и мен ме дразни, че са слаби... и ще ви кажа защо. Понякога забелязвам, че някак си не ме забелязват много в огледалата останалите пътници в движението. Дали защото просто не ги гледат... или няма блясък. Обаче има и нещо друго, аз смея да твърдя, че съм стриктен с подаването на сигнал за завиване, изпреварване, отбиване... и ако не видят ринга, то мигача ще го видят... така че не знам кое остава и аз. :D
( Държа да отбележа, че не се заяждам и съм дразнещо изчерпателен :shock: :mhihi: ) Тия дни го дават малко кофти време по Търновска област, но ако пекне някакво яко слънце... ще направя още някоя друга снимка.

Ето как беше с жълтите, макар и не от централна снимка -> Това са стандартни OSRAM-ки, светят жълто, което отива по към бяло някак си... не е жълто - жълто

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от adovet » 17 Апр 2017, 18:41

И моята беше с такива LED като я купих, но ведбнага ги махнах и си сложих обикновените като съм ги кодирал на 70% мисля защото на макс може и да стопят пластмасата

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 502
Регистриран на: 1.05.2011
Местоположение: РУСЕ
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 520dA

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от BMW_1914 » 17 Апр 2017, 19:03

snooperchi написа:Честно казано - не знам на колко. Дори не знам от къде мога да погледна. :D
Другото което е, карам вече.... 10-11 месеца. Не знам кой точно месец ще да е. Явно не е толкова слабо, тъй като си ме виждат отдалеч, гледат си ме... и за сега, уж, да чукна на дърво... не е имало проблем. Тия дни по София бях, преди седмица-две пак... там също няма грижи. Може да са се отпуснали и да не им се занимава. Но да ви кажа честно, колеги, и мен ме дразни, че са слаби... и ще ви кажа защо. Понякога забелязвам, че някак си не ме забелязват много в огледалата останалите пътници в движението. Дали защото просто не ги гледат... или няма блясък. Обаче има и нещо друго, аз смея да твърдя, че съм стриктен с подаването на сигнал за завиване, изпреварване, отбиване... и ако не видят ринга, то мигача ще го видят... така че не знам кое остава и аз. :D
( Държа да отбележа, че не се заяждам и съм дразнещо изчерпателен :shock: :mhihi: ) Тия дни го дават малко кофти време по Търновска област, но ако пекне някакво яко слънце... ще направя още някоя друга снимка.

Ето как беше с жълтите, макар и не от централна снимка -> Това са стандартни OSRAM-ки, светят жълто, което отива по към бяло някак си... не е жълто - жълто


Не се вижда колега, че свети нещо...
Днес карах 500 км и загледах много е60 ки ,някаква мода е явно всички да карат на енджъли и не се вижда да светят от далеч, а едва когато си на метри от колата.
На ксенона какво не ви харесва как свети извън града?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 370
Регистриран на: 29.05.2006
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E60 530d xDrive
Мечтае да кара: Скоро в F12...

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от snooperchi » 17 Апр 2017, 19:06

Напротив, на дневни светлини (фейсовите както се водят) се вижда прекрасно, но не и белите крушки. Оригиналните жълти Осрамки се виждат във всякакво време. Виждам на ден винаги поне 2-3 и изглежда супер, просто трябват хубави ледове и ще станат нещата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 502
Регистриран на: 1.05.2011
Местоположение: РУСЕ
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 520dA

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от BMW_1914 » 17 Апр 2017, 20:06

snooperchi написа:Напротив, на дневни светлини (фейсовите както се водят) се вижда прекрасно, но не и белите крушки. Оригиналните жълти Осрамки се виждат във всякакво време. Виждам на ден винаги поне 2-3 и изглежда супер, просто трябват хубави ледове и ще станат нещата.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Не ми се спори,казвам си мнението.
При F ките се виждат отчетливо дневните светлини от км, при Е серията според мен не се виждат извън града нищо.

Продавам в момента E 70 X 5 2008 , и той е същата работа виждат ги енджълите само Бмв ентусиасти :mhihi:
За сравнение с X имаме едно служебно пежо има такива дневни светлини, че фарове не ти трябват 8)
говоря за извън града - да се виждаш отдалече - какъвто е смисъла на закона.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от adovet » 17 Апр 2017, 20:32

BMW_1914 написа:
snooperchi написа:Напротив, на дневни светлини (фейсовите както се водят) се вижда прекрасно, но не и белите крушки. Оригиналните жълти Осрамки се виждат във всякакво време. Виждам на ден винаги поне 2-3 и изглежда супер, просто трябват хубави ледове и ще станат нещата.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Не ми се спори,казвам си мнението.
При F ките се виждат отчетливо дневните светлини от км, при Е серията според мен не се виждат извън града нищо.

Продавам в момента E 70 X 5 2008 , и той е същата работа виждат ги енджълите само Бмв ентусиасти :mhihi:
За сравнение с X имаме едно служебно пежо има такива дневни светлини, че фарове не ти трябват 8)
говоря за извън града - да се виждаш отдалече - какъвто е смисъла на закона.

Ако ги кодираш на 100% се виждат доста силно и нямаш ядове, може да ги ползваш вместо къси, но само при фейсовите-все пак са 35 вата

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от nikolae » 22 Апр 2017, 18:06

Бърз въпрос.
Нещо по-хубаво (видимо да свети по-силно от стоковите очички)
за е60 преди фейса, като лед-ове предлага ли се, без рязане, преправяне
и други интервенции (независимо дали от БГ или таобао :) )

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от goppe » 22 Апр 2017, 20:34

Няма шанс без рязане колега. Последният ми опит беше едни мощни лед крушки за ринговете (45-50W), но явно слетловода от голямата мощност криви светлината и светнаха лимонено жълто (на снимката левият фар с парцала :mhihi: )

20160626_183841.jpg


А иначе самия лед си свети в студено бяло. Та мисълта ми е че каквито и крушки да сложиш в слота за ринговете, световода няма да ти изкара по-ярка светлина.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от nikolae » 24 Апр 2017, 9:14

Т.е. оставям оригиналните крушки го преживявам :-)

На Е90 си ги бях сменил и светеше малко оранжево, но доста по-силно
от стоковите - (пример)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 14.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N52B25

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от AmW » 24 Апр 2017, 22:24

Аз съм решил да сменям ринговете... така или иначе единия фар има нужда от отваряне и почистване...
Та рециклажа ще е пълен + нови лед рингове. Препоръчки получих от много места за колегата и ще действам скоро

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 26.10.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 530i автоматик 04'
Мечтае да кара: F10

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от ultrashock » 11 Май 2017, 7:35

Изгоря ми крушката на единия ринг. Колата е Е60 2004 година с dynamic xenon. Ходих да си купя но ми казаха да отида с самата крушка, не знаят каква е на две места. Та какъв модел да търся?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от memorex » 11 Май 2017, 10:12

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна memorex на 11 Май 2017, 10:35, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 26.10.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 530i автоматик 04'
Мечтае да кара: F10

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от ultrashock » 11 Май 2017, 10:18

Ок, мерси за снимката, но няма ли някакво название, код или нещо подобно?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от BorislavB » 11 Май 2017, 14:23

На самата крушка трябва да пише H еди колко си ватове, волтове?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: BMW E60 Angel Eyes LED

Мнение от B.Stoimenov » 11 Май 2017, 14:55

за pre-face - 10w12v

така изглежда крушката. Не съм я срещал по бензиностанции и прочие.

433.jpg
:bchug:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook