MP3 проблеми

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 26.03.2010
Местоположение: Перник
Кара: BMW F01 740d xDrive

Re: MP3 проблеми

Мнение от BMWDream » 20 Май 2014, 12:37

Колеги,днес си взех и аз такъв диск на Хама.Почистих четеца и сложиш едно двд с мп3-ка.Преди излизаха само песните и не искаха да тръгват.След като изчистих с диска,двд мп3-ката тръгна...Взех и си направих двд 2 гб с мп3-ки.Сложих го,излизат имената на папките и песните и само мисли и показва track file error или нещо подобно.Проблема е,че сега не иска да изкара диска.Натискам бутона и няма резултат.Някакви идеи?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2241
Регистриран на: 6.05.2005
Кара: '18 BMW G30 540iX

Re: MP3 проблеми

Мнение от iceblast » 20 Май 2014, 13:06

Що не се обаждате бе хора, изкупихме тия смотани дискове на Хама, а с един можеше всички да минем :mhihi: 2 и пеесе щях да ви глобявам :mhihi:

За ваденето, дал ли си на контакт? Питам, защото има функция DVD Lock, която не позволява да се изважда DVD-то ако не е на контакт колата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 5.06.2010
Местоположение: София/Карлово
Пол: Мъж
Кара: Печка
Детайли за колата: Малка печка

Re: MP3 проблеми

Мнение от weedminer » 20 Май 2014, 13:14

Пичове, тъй като аз пуснах темата да се обадя - сложих си Mulf2High модул и забравих за тея проблеми, така и не намерих решение на всички с тея CD-та :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 26.03.2010
Местоположение: Перник
Кара: BMW F01 740d xDrive

Re: MP3 проблеми

Мнение от BMWDream » 20 Май 2014, 14:47

iceblast написа:Що не се обаждате бе хора, изкупихме тия смотани дискове на Хама, а с един можеше всички да минем :mhihi: 2 и пеесе щях да ви глобявам :mhihi:

За ваденето, дал ли си на контакт? Питам, защото има функция DVD Lock, която не позволява да се изважда DVD-то ако не е на контакт колата.

Откачих клемата на акумулатора и я сложиш и веднага натиснах eject-а и излезе...Но нали не се отказвам веднага...записах пореден диск на 4х и 1/2 от песните свирят,другите пак дава ерор...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: MP3 проблеми

Мнение от goppe » 08 Юни 2014, 22:30

movistar написа:След много мъки и записване на може би повече от 50 диска за проба накрая открих програмата "Ashampoo Burning Studio 12" няма абсолютно никакви проблеми вече. Програма сама си конвертира песните преди да ги запише всички тръгват и няма частично плейване :)


Колега, какви настройки пускаш на програмата за запис? Пробвах с настройки ISO 9660 Windows (Romeo), без Joilet, без UDF. Ефектът е, че диска тръгва и върви добре, но като загася колата на следващото палене вече не чете диска и стои неактивен.

При мен, че има проблем с CD-то (замърсен четец или механика, незнам) си има, но забелязвам, че с едни дискове на HP - lightscribe CD-то се справя. Проблема е че ми свършиха, бях си ги взел за лап-топа, защото можеш да гравираш надписи върху тях, а сега не ги виждам по магазинната мрежа... :|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 26.09.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW 530 XD

Re: MP3 проблеми

Мнение от bordo_77 » 28 Окт 2014, 9:04

От известно време CD-то не иска да чете никакъв диск, даже и cd формат, та да ви попитам има ли ефект от тези почистващи дискове, или механиката /четеца/ заминава с времето и трябва да се сменя.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: MP3 проблеми

Мнение от goppe » 28 Окт 2014, 22:20

Щом не чете никакви дискове, според мен е по-скоро механика, но дано да бъркам. Почистващите дискове обаче са само 6лв. така задължително пробвай първо с един такъв.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 16.07.2012
Пол: Мъж
Кара: E61 530d

Re: MP3 проблеми

Мнение от Simeon24 » 22 Фев 2015, 17:11

Здравейте, колата ми е с голямата навигация (professional), в жабката имам ЦД чейнджър за 6 диска, но записаните от мен дискове (МП3) не тръгват. Имам само един оригинален на Слави Трифонов и само той върви. Ако запиша на ДВД диск мп3-ки и го сложа в слота за ДВД дали ще стане или да записвам 6 ЦД-та по 15-20 песни и да си ги въртя (не съм пробвал и не знам дали ще тръгнат)? Другия вариант гледам е ъпдейт на софтуера (явно не е ъпдейтван скоро), но пак не е сигурно дали ще тръгнат така ли? Или тогава няма да има проблем?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 21.07.2014

Re: MP3 проблеми

Мнение от lazomilev » 04 Мар 2015, 16:31

Simeon24 написа:Здравейте, колата ми е с голямата навигация (professional), в жабката имам ЦД чейнджър за 6 диска, но записаните от мен дискове (МП3) не тръгват. Имам само един оригинален на Слави Трифонов и само той върви. Ако запиша на ДВД диск мп3-ки и го сложа в слота за ДВД дали ще стане или да записвам 6 ЦД-та по 15-20 песни и да си ги въртя (не съм пробвал и не знам дали ще тръгнат)? Другия вариант гледам е ъпдейт на софтуера (явно не е ъпдейтван скоро), но пак не е сигурно дали ще тръгнат така ли? Или тогава няма да има проблем?

CD чейнджърът чете само аудио дискове.
ДВД с MP3 може :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 767
Регистриран на: 20.02.2004
Местоположение: София
Кара: 5er

Re: MP3 проблеми

Мнение от aero » 04 Мар 2015, 19:28

Има и mp3 ченджъри, шанса да е такъв е малък обаче. Става с записване на мп3 на двд ще ги чете във въпросния слот, но няма да имаш навигация. Моята кола е претенциозна и към различните марки дискове, някой въобще не ги чете.
Изображение

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 3.04.2011
Пол: Мъж
Кара: ше Е36 Cupe
Мечтае да кара: М5 Комби

Re: MP3 проблеми

Мнение от ozBMW » 29 Окт 2022, 17:15

Темата е стара ама... Някой има ли идея защо никога не ми тръгват всичките песни,примерно записвам 79 мп3-ки тръгват само 69 :kuku: Записвам както е написано в първия пост,с голяма навигация съм 2005г преди фейс....

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook