Армеец или Алианц за Каско?

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от Dextuar » 29 Дек 2016, 15:57

rafa224 написа:
(h)aman написа:Колкото и да платят ще е по-добре от нищо. :mhihi:

Не трябва да мислим така а да си търсим правата. Когато плащаме по няколко хиляди за застраховка ни взимат веднага парите, а когато на нас трябва да ни изплатят щета или кражба да им се молим и да сме доволни на всичко.


Точно така. Отделно ако сметнеш за 5 години колко пари си им дал за каско и ако не са ти тафили колата или си я тотализирал, със сигурност е нямало да заведеш щети за толкова пари. Според мен истината е, че масово хора в БГ след въвеждането на ГО застраховат главно заради кражба...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от rafa224 » 29 Дек 2016, 16:19

dextuar написа:
rafa224 написа:
(h)aman написа:Колкото и да платят ще е по-добре от нищо. :mhihi:

Не трябва да мислим така а да си търсим правата. Когато плащаме по няколко хиляди за застраховка ни взимат веднага парите, а когато на нас трябва да ни изплатят щета или кражба да им се молим и да сме доволни на всичко.


Точно така. Отделно ако сметнеш за 5 години колко пари си им дал за каско и ако не са ти тафили колата или си я тотализирал, със сигурност е нямало да заведеш щети за толкова пари. Според мен истината е, че масово хора в БГ след въвеждането на ГО застраховат главно заради кражба...

А тази гражданска отговорност ми е толкова паразитна, че няма накъде. Ще плащам 2500-3000лв каско и отделно ще ми е задължителна гражданската.


Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 3.06.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 525i
Мечтае да кара: МиГ-29

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от bib0555 » 07 Фев 2017, 17:49

Колеги извинявам се за :OT: ,но в последно време зачестиха много кражбите и крадците стават все по-нагли и изобретателни.Въпроса ми е дали някой е пробвал това ,,устройство'' . Споделете мнение. Благодаря. :driving:

http://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?adv ... 9974716775

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от Dextuar » 07 Фев 2017, 18:35

bib0555 написа:Колеги извинявам се за :OT: ,но в последно време зачестиха много кражбите и крадците стават все по-нагли и изобретателни.Въпроса ми е дали някой е пробвал това ,,устройство'' . Споделете мнение. Благодаря. :driving:

http://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?adv ... 9974716775
Не си уцелил много темата, но това не вярвам много да ти помогне. Мисля, че софтуерно може да се премине в драйв.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от B.Stoimenov » 16 Фев 2017, 11:38

Сега ще видим Армеец, какво ще кажат, макар всички да сме наясно. И все пак аз ще си водя дело.
Младост 1
Вчера сутринта

Моля за съвет от Ваша страна, дали има смисъл да монтирам фейсове фарове и колко струва приблизително другия лайт модул (LM 2 ? ) който следва да ми е необходим за да функционират (макар като гледам какво ПАК може да стане - надали бих сложил фейсови)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 903
Регистриран на: 30.01.2009
Пол: Мъж
Кара: F32 //M sport

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от (h)aman » 16 Фев 2017, 12:18

Е това е супер нагло .. :banghead: :banghead: Колата с аларма ли е? Според мен не се занимавай с фейсови фарове, предполагам, че са още по-апетитни...

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от b00st » 16 Фев 2017, 12:32

Лошо колега, сега и от каското ако ти съобщят новината за студената вода...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от adovet » 16 Фев 2017, 12:56

По принцип се водят всичките детайли демонтируеми та най вероятно нищо няма да платят. Нямаше ли някакви защити все пак("освен каското")?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от Dextuar » 16 Фев 2017, 13:00

Той колегата каза, че ще ги съди. Аз го подкрепям. Само трябва да намери свестен адвокат, на когото да му се занимава. Те са счупили стъклото, каквито и защити да е имал колегата, явно целта не е била цялата да я крадат... ЦЦЦ-то предполагам са го откраднали, а монитора там ли е? Ако и него са го тафили, явно доста време са си играли...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 903
Регистриран на: 30.01.2009
Пол: Мъж
Кара: F32 //M sport

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от (h)aman » 16 Фев 2017, 13:12

dextuar написа:Той колегата каза, че ще ги съди. Аз го подкрепям. Само трябва да намери свестен адвокат, на когото да му се занимава. Те са счупили стъклото, каквито и защити да е имал колегата, явно целта не е била цялата да я крадат... ЦЦЦ-то предполагам са го откраднали, а монитора там ли е? Ако и него са го тафили, явно доста време са си играли...


Той монитора и модула се свалят за под две минути, но щом и фаровете са взели, бая време са работили необезпокоявано ... Затова ми е интересно дали е имал аларма. :roll: Добре, че е без спортен волан..

Едит: Сега като се загледах, той май ЦЦЦ модула си е там? Поне надписа ДВД ми се струва, че се вижда? Явно първо са започнали от фаровете, после са искали навито, но нещо ги е стреснало.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от adovet » 16 Фев 2017, 13:25

(h)aman написа:
dextuar написа:Той колегата каза, че ще ги съди. Аз го подкрепям. Само трябва да намери свестен адвокат, на когото да му се занимава. Те са счупили стъклото, каквито и защити да е имал колегата, явно целта не е била цялата да я крадат... ЦЦЦ-то предполагам са го откраднали, а монитора там ли е? Ако и него са го тафили, явно доста време са си играли...


Той монитора и модула се свалят за под две минути, но щом и фаровете са взели, бая време са работили необезпокоявано ... Затова ми е интересно дали е имал аларма. :roll: Добре, че е без спортен волан..

Едит: Сега като се загледах, той май ЦЦЦ модула си е там? Поне надписа ДВД ми се струва, че се вижда? Явно първо са започнали от фаровете, после са искали навито, но нещо ги е стреснало.

Е то и фаровете се свалят за 2 минути

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от DigitalExile » 16 Фев 2017, 13:53

B.Stoimenov написа:Младост 1
Вчера сутринта


Това посред бял ден ли се случило :wtf: :banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от B.Stoimenov » 16 Фев 2017, 15:26

Случило се е през нощта.
Има и аларми и прочие. Доколкото я огледах не са се и опитвали да я палят.
Навигацията си е вътре - явно нещо ги е прителснило и не са довършили .
За адвокатите - имам такива.
По седалките и бронята под фара имаше кръв, която следователите снеха, затова определно ще си търся правата по каналния ред. А какво ще кажат от Армеец - наясно съм, психически подготвен - въпросът е че днес трябваше да пътувам, а сега увиснах без кола, кой знае докога.
Утре ще си взема възлагателното писмо и ще го придивдижа до довереният им сервиз в който е закарана колата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от Dextuar » 16 Фев 2017, 15:34

Вземи и служебна бележка от РПУ-то.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Армеец или Алианц за Каско?

Мнение от B.Stoimenov » 16 Фев 2017, 15:51

dextuar написа:Вземи и служебна бележка от РПУ-то.

в понеделник ще ми е готова служебната бележка :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook