Смяна стар ключ на Е60 с новия

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 19.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Смяна стар ключ на Е60 с новия

Мнение от xm_net » 11 Яну 2018, 21:04

BMW_1914 написа:На мен също много ми допада този ключ и да сменя моя.
Какво трябва да направя, да го поръчам и някой ключар да ми го нареже по моя ли ?


Колега, нарязването ти е най-малкият проблем - ключът трябва да се обучи, за да сработи на твоята кола!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 205
Регистриран на: 27.08.2014
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW E60,530d 04'
Мечтае да кара: Eleanor
Детайли за колата: Frozen Grey matte ; Logic 7

Re: Смяна стар ключ на Е60 с новия

Мнение от krispd » 12 Яну 2018, 14:43

xm_net написа:
krispd написа:защото на оригиналния ми ключ антената (според автоключаря) нещо прави проблем и не разпознва колата чат пат. Та за нова антена ми иска 40лв и отделно 35лв за нова кутийка ,че тази се разкапсуловала и ,ако не сложа нова кутийка не давал гаранция...


Колега, поръчвай по-скоро, защото вероятността да останеш без ключ в един прекрасен ден е напълно реална, а ако се забавиш още малко, ключът ти ще дойде април месец - не се притеснявай, работят ключовете! А мен лично ако питаш, не е лошо да смениш ключаря!


Колега,той вече си ме предаде :mhihi: движа си с пластмасовия (аварийният) сега,докато дойде новият. Иначе ключарят е първия ,който намерих - в Баумакс в Пловдив. Ако някой знае добър автоключар от Пловдив да пише на ЛС. :bchug:
Work hard in silence,let success make the noise.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 19.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Смяна стар ключ на Е60 с новия

Мнение от xm_net » 12 Яну 2018, 17:14

krispd написа:Колега,той вече си ме предаде :mhihi: движа си с пластмасовия (аварийният) сега,докато дойде новият.

Предал те е, само че проблемът не е там, където ти е казал ключарят - проблемът ти е в чипа!

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook