телефон в Е60

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 10.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E61 525 DA

Re: телефон в Е60

Мнение от djerityyy » 10 Фев 2015, 20:11

Колеги моят случай е такъв, че имам блутут и когато го активирам телефонът ми (галакси с4) го намира и когато въведа код за ссвързване започва да зарежда и след 2 3 секунди ми изписва че свързването е невъзможно.Та мога ли да се свържа изобщо? Пробвах какво ли не със всякакви кодове но неще и неще.По спомени си мисля , че когато взех колата имаше свързан някакъв Айфон и след като исках да свържа моя беше невъзможно.Имам ли изобщо модул в колата след като включвам и изкл от менюто блутута???

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 17.07.2006
Местоположение: град Русе

Re: телефон в Е60

Мнение от na4o1978 » 10 Фев 2015, 20:36

И аз да питам смених си модула-моторолския с континентал но не ми излизат контакти само при входящо виждам кой ме търси и ми дрънчи sos
дай му гас

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 10.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E61 525 DA

Re: телефон в Е60

Мнение от djerityyy » 11 Фев 2015, 18:42

Колеги моят случай е такъв, че имам блутут и когато го активирам телефонът ми (галакси с4) го намира и когато въведа код за ссвързване започва да зарежда и след 2 3 секунди ми изписва че свързването е невъзможно.Tелефон в подлакътника нямам.Та мога ли да се свържа изобщо? Пробвах какво ли не със всякакви кодове но неще и неще.По спомени си мисля , че когато взех колата имаше свързан някакъв Айфон и след като исках да свържа моя беше невъзможно.Имам ли изобщо модул в колата след като включвам и изкл от менюто блутута???

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 13.10.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA
Мечтае да кара: на nordschleife

Re: телефон в Е60

Мнение от Trixster » 12 Фев 2015, 11:38

djerityyy написа:Колеги моят случай е такъв, че имам блутут и когато го активирам телефонът ми (галакси с4) го намира и когато въведа код за ссвързване започва да зарежда и след 2 3 секунди ми изписва че свързването е невъзможно.Tелефон в подлакътника нямам.Та мога ли да се свържа изобщо? Пробвах какво ли не със всякакви кодове но неще и неще.По спомени си мисля , че когато взех колата имаше свързан някакъв Айфон и след като исках да свържа моя беше невъзможно.Имам ли изобщо модул в колата след като включвам и изкл от менюто блутута???


Виждал съм подобно нещо с друг телефон Samsung. Мисля, че беше на колегата Laviatan. Времето за свръзване на телефона и блутуута изтича преди да е завършена синхронизацията. Трябва да въведеш на телефона още веднъж connect докато се синхронизират след като си въвел кода и всичко заспива. След това се връзва автоматично и няма проблем. С айфон е доста по-хубаво, както всичко. :mhihi: От както смених андроида, вече не ми се оплакват, че не ме чуват.
"We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit."
Aristotle

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 26.10.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 530i автоматик 04'
Мечтае да кара: F10

Re: телефон в Е60

Мнение от ultrashock » 02 Мар 2016, 9:23

Темата е стара, но отговаря на моето питане.
Имам е60 2004 година с CCC навигация (голямата Professional). Уж имам bluetooth. През менюто Settings има bluetooth, успявам да го pair-на с Андорид телефон Samsung A5 и след това нищо. Телефона и колата са pair-нати, но какво мога да правя след това? Голяма загадка ми е. Като цяло си мислех че ще мога да говоря през системата на колата, но не знам как.
Колата има и фабричен BMW телефон в подлакатника, но за него нямам SIM карта и не го ползвам, не съм го и тествал. Дали тази bluetooth система не е само за връзка на този телефон с колата?
Изпратих запитване на колегата MadChicken, понеже видях, че е на ясно.

Благодаря предварително!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: телефон в Е60

Мнение от adovet » 02 Мар 2016, 9:49

единствения начин е да сложиш сим карта в подлакътника, иначе телефоните се пейрват но не можеш да говориш през него. Трябва ти МУЛФ 2 хай

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: телефон в Е60

Мнение от spower » 07 Фев 2018, 10:24

Опитах и аз да включа блутута на колата, но ми излиза това постоянно чекнато:
bmw 1.jpg
и като вляза в менюто на телефона за да се свърже излиза следното:
bmw2.jpg

Samsung Galaxy A5 2016 ми е тела ..
По ВИН ми излиза: S644A Preparation f mobile phone w Bluetooth
Къде да търся проблема в модула или ...
Благодаря предварително за отговора и помощта! :bchug:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook