Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от maikooo » 25 Апр 2017, 10:39

Georgi Zh. написа:Здравейте какво мислите за това БМВ
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2w82ev

Всеки път като видя такъв тип кола и човек, който иска да я купи ми изниква един въпрос - защо? Какво ти хареса в тази кола? Няма екстри, няма стойка, няма дори бегла адекватна поддръжка. Сменил само дисковете, без накладките?? Замисли ли се какви ли дискове е сложил, след като не са му се давали пари за накладки? Дали е сменил и двата диска, може пък само единия да е бил за смяна. Задните гуми също са различни :shock: За мен тази кола е пълна трагедия...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 23.09.2014
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от mitko8203 » 25 Апр 2017, 15:01

maikooo написа:
Georgi Zh. написа:Здравейте какво мислите за това БМВ
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2w82ev

Всеки път като видя такъв тип кола и човек, който иска да я купи ми изниква един въпрос - защо? Както ти хареса в тази кола? Няма екстри, няма стойка, няма дори бегла адекватна поддръжка. Сменил само дисковете, без накладките?? Замисли ли се какви ли дискове е сложил, след като на са му се давали пари за накладки? Дали е сменил и двата диска, може пък само единия да е бил за смяна. Задните гуми също са различни :shock: За мен тази кола е пълна трагедия...

За тази какво ще кажеш:http://www.cars.bg/c2021063 следващата седмица се пребирам към Бургас и мисла да я видя.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 21.01.2008
Пол: Мъж
Кара: разни баварски екземпляри
Мечтае да кара: ///M

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от kiko™ » 26 Апр 2017, 10:01

mitko8203 написа:
maikooo написа:
Georgi Zh. написа:Здравейте какво мислите за това БМВ
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2w82ev

Всеки път като видя такъв тип кола и човек, който иска да я купи ми изниква един въпрос - защо? Както ти хареса в тази кола? Няма екстри, няма стойка, няма дори бегла адекватна поддръжка. Сменил само дисковете, без накладките?? Замисли ли се какви ли дискове е сложил, след като на са му се давали пари за накладки? Дали е сменил и двата диска, може пък само единия да е бил за смяна. Задните гуми също са различни :shock: За мен тази кола е пълна трагедия...

За тази какво ще кажеш:http://www.cars.bg/c2021063 следващата седмица се пребирам към Бургас и мисла да я видя.


Аз по-постна кола до момента май не съм виждал ...

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 23.04.2012

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от alex4409 » 26 Апр 2017, 13:30

kiko™ написа:
mitko8203 написа:
maikooo написа:
Georgi Zh. написа:Здравейте какво мислите за това БМВ
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2w82ev

Всеки път като видя такъв тип кола и човек, който иска да я купи ми изниква един въпрос - защо? Както ти хареса в тази кола? Няма екстри, няма стойка, няма дори бегла адекватна поддръжка. Сменил само дисковете, без накладките?? Замисли ли се какви ли дискове е сложил, след като на са му се давали пари за накладки? Дали е сменил и двата диска, може пък само единия да е бил за смяна. Задните гуми също са различни :shock: За мен тази кола е пълна трагедия...

За тази какво ще кажеш:http://www.cars.bg/c2021063 следващата седмица се пребирам към Бургас и мисла да я видя.


Аз по-постна кола до момента май не съм виждал ...

Бате, местното е много скъпо... то всеки иска от хубаво, ама не всеки може да си го позволи! Има външен вид поне, ако всичко по двигателя е ОК

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 23.09.2014
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от mitko8203 » 26 Апр 2017, 15:08

Извинявам се колега, но не разбрах за коя кола точно имаш впредвид, че по скапана не си виждал, аз попитах за тази:
http://www.cars.bg/c2021063
ти за тази ли коментира или тая сивата за която колегата пита.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 14.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N52B25

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от AmW » 26 Апр 2017, 22:01

Точно тази има предвид колегата....
Ако купуваш дачия, сензора за дъжд и темпомата са екстри... но не е дачия...

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 23.09.2014
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от mitko8203 » 27 Апр 2017, 7:29

AmW написа:Точно тази има предвид колегата....
Ако купуваш дачия, сензора за дъжд и темпомата са екстри... но не е дачия...

Много странно изказване, аз не питам какви екстри има това и аз мога да си го прочета, въпроса ми някои ако случаино я е гледал да сподели мнение, или някои да изкаже мнение само от снимките които има до колкото е възможно това. До сега съм гледал над 10 автомобила с много повече екстри за много повече пари но са биле много по зле от тази поне по това което виждам аз от снимките, но въпреки всичко блогодаря за мнението оценям го.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 21.01.2008
Пол: Мъж
Кара: разни баварски екземпляри
Мечтае да кара: ///M

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от kiko™ » 27 Апр 2017, 8:41

mitko8203 написа:Извинявам се колега, но не разбрах за коя кола точно имаш впредвид, че по скапана не си виждал, аз попитах за тази:
http://www.cars.bg/c2021063
ти за тази ли коментира или тая сивата за която колегата пита.



mitko8203 написа:
AmW написа:Точно тази има предвид колегата....
Ако купуваш дачия, сензора за дъжд и темпомата са екстри... но не е дачия...

Много странно изказване, аз не питам какви екстри има това и аз мога да си го прочета, въпроса ми някои ако случаино я е гледал да сподели мнение, или някои да изкаже мнение само от снимките които има до колкото е възможно това. До сега съм гледал над 10 автомобила с много повече екстри за много повече пари но са биле много по зле от тази поне по това което виждам аз от снимките, но въпреки всичко блогодаря за мнението оценям го.


Точно тази кола коментирах колега. Колата реално няма никакви екстри, което за кола от този клас си е голям компромис. Надали някой си е губил изобщо времето да я гледа на живо. Щом казваш, че от това, което виждаш на снимките колата е по-добра от над 10-те автомобила, които си гледал, мога да си представя на какви екземпляри си попадал :mhihi: Аз на тези снимки виждам кола гола като пушка със сменяна генерация (или поне задно гърне), което вече е почерняли, показвайки, че колата се е разделила с DPF-a си преди дооста километри та обявените 205к най-вероятно са х3 и със сменен въздуховод на интеркулер-а с незнайно какво и незнайно защо (синьото, което се набива на очи при снимката на двигателя). Оставям заключенията на теб ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 14.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N52B25

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от AmW » 27 Апр 2017, 8:49

Кола без екстри се купува за служебна... а служебна кола се кара... е всички знаеме как :) Та ето още едно странно изказване


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Exclusive89 » 27 Апр 2017, 10:00

Колата е 2003г с евро 3 стандарт мисля, че по принцип са без DPF или така бях чел някъде :dunno: :?:
Колега, който пита за колата, ако имаш възможност закарай я на сервиз може и да се окаже в добро състояние... (лично и на мен не ми харесва)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 12.02.2017
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: с три педала.
Детайли за колата: E61 530d (218) 2004

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от The_Bear » 27 Апр 2017, 10:49

Айде и аз да изкажа мнение. Бих отишъл да я гледам ако беше за максимум 7-8000лв.

P.S. Всъщност моята я взех за 8100лв и досега всичките ми разходи по нея за части, гуми, джанти застраховки, данъци, регистрация и др. възлизат на около 4200лв със всичките отстъпки за частите. А като погледнеш все дреболии съм сменявал. Работа не е включена, защото аз съм си правил всичко.

Та, ако взема да я обявя и моята, нищо чудно и аз да поискам 12000, и да ме почнат пък мен защо искам толкова пари за такъв шкарт. :P

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 23.09.2014
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от mitko8203 » 27 Апр 2017, 12:16

Благодаря на всички за мненията, в събота въпреки всичко ще я видя заедно с още две коли и ще пиша какви са моите впечатления и мнението на сервиза в които ще я закарам.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12761
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от vld » 27 Апр 2017, 12:24

Колеги, не мога да намеря парт номера на пластмасата която е отдолу на прага, тази в която се слага крика :roll:
Изрових всичко в 51-ва и 41-ва група в риалоем и в еткбмв и няма и няма.....
Жена ми вчера го севтоса единия праг на някакъв корен от храст и тази подложка е на парчета :roll:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от maikooo » 27 Апр 2017, 13:09

vld написа:Колеги, не мога да намеря парт номера на пластмасата която е отдолу на прага, тази в която се слага крика :roll:
Изрових всичко в 51-ва и 41-ва група в риалоем и в еткбмв и няма и няма.....
Жена ми вчера го севтоса единия праг на някакъв корен от храст и тази подложка е на парчета :roll:

Заповядай -> 51717065919
ПП:Вземи си от laviatan, по 18,50 са :yes:
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12761
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от vld » 27 Апр 2017, 14:46

maikooo написа:
vld написа:Колеги, не мога да намеря парт номера на пластмасата която е отдолу на прага, тази в която се слага крика :roll:
Изрових всичко в 51-ва и 41-ва група в риалоем и в еткбмв и няма и няма.....
Жена ми вчера го севтоса единия праг на някакъв корен от храст и тази подложка е на парчета :roll:

Заповядай -> 51717065919
ПП:Вземи си от laviatan, по 18,50 са :yes:

:bowdown: :yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook