Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от memorex » 11 Юни 2017, 21:01

F.C.B написа:Здравейте колеги. Имам интерес към този автомобил: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... 6062943875
Ще се радвам на компетентните Ви мнения, особено пък ако има някой, който е гледал.
:bchug:

Ами взимай го :mhihi: то направо подарък.Човека явно си я е гледал като писано яйце.Дано не те изпреварят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 11.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: CLS 320
Мечтае да кара: X6 M6, CLS AMG, 6 Series Gran Coupe

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от TytusPulo » 12 Юни 2017, 7:46

Майтапа настрана, ама по принцип в Бургас се намират най-хубавите БМВ-та :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от adovet » 12 Юни 2017, 9:36

Доста бедна от към екстри и с тези предни фарове, явно е бил скръндзав и не са му се давали пари за оригинални. Тази подръжка дето е изброена в този случай е доста съмнително, че е правено в оторизиран сервиз ( може да се провери). Общо взето с тези фарове с този грозен салон и липсата на екстри( като изключим голямата Нави) с този матов цвят - аве според мен доста лайняна кола и изобщо не си заслужава парите. Сигурен съм че при проверка ще излезат и други неща.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от 3186 » 12 Юни 2017, 10:11

Направо анализира и отписа човека и колата, според едни фарове :lol: Ми може просто да му харесват повече.. освен това може и цената им да не е много далеч от оригинални фейслифтови.

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 13.04.2015
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: e60 530xd

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от F.C.B » 12 Юни 2017, 10:48

Да колега, взех да двоумя вече:))) За мен е по важно технически да е добре...
Иначе гледам и тази: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=3n8uba

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от adovet » 12 Юни 2017, 10:57

3186 написа:Направо анализира и отписа човека и колата, според едни фарове :lol: Ми може просто да му харесват повече.. освен това може и цената им да не е много далеч от оригинални фейслифтови.

ами мисля че също така и не е сменил демпферната шайба с оригинална, защото щеше да спомене колко е дал (960лв. е оригиналната със смяната), както и дисковете, защото споменава по евтини ремонти. Знам ли най добре да се види :dunno: . Иначе за цветовете мисля че няма смисъл да го обсъждаме :mhihi:
ПС: всъщност ремонтите които са направени ги прави всеки един от нас и не са нещо особено. Не се пише за вериги, турбини, дюзи

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от adovet » 12 Юни 2017, 11:03

F.C.B написа:Да колега, взех да двоумя вече:))) За мен е по важно технически да е добре...
Иначе гледам и тази: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=3n8uba

Уточни се колега дали търсиш фейсова или пре фейс :!:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от kolp » 12 Юни 2017, 11:05

adovet написа:
3186 написа:Направо анализира и отписа човека и колата, според едни фарове :lol: Ми може просто да му харесват повече.. освен това може и цената им да не е много далеч от оригинални фейслифтови.

ами мисля че също така и не е сменил демпферната шайба с оригинална, защото щеше да спомене колко е дал (960лв. е оригиналната със смяната), както и дисковете, защото споменава по евтини ремонти. Знам ли най добре да се види :dunno: . Иначе за цветовете мисля че няма смисъл да го обсъждаме :mhihi:
ПС: всъщност ремонтите които са направени ги прави всеки един от нас и не са нещо особено. Не се пише за вериги, турбини, дюзи


:yes: :yes:

въпрос на лично мнение е разбира се, но аз като видя така "тунингована" кола и веднага си представям че я кара някой келеш.

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 13.04.2015
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: e60 530xd

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от F.C.B » 12 Юни 2017, 11:22

Ами ценовия диапазон ми е това. Няма значение дали преди или след фейс, само да не е комби. Изискванията ми са да е xd, поддържана и технически изправна, фарове, цвят и т.н. не са от такова значение...утре ще я гледам. Искам просто и Вашето мнение, защото смятам, че тук има доста компетентни хора, за което Ви Благодаря. :bchug:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12761
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от vld » 12 Юни 2017, 11:33

Фейсов седан 530д/525д докато аз търсех а това беше до преди два месеца в ценовия диапазон около 20к лв. не намерих за два месеца, доста коли обиколих и всичко беше скраб.
Изпуснах една поради забавяне на продажбата на Е91цата ми, и после нищо читаво, все коли с огромен километраж, сори ама не е оферта да дадеш 20к. за кола на 400 000км и то тя да няма история след 200 000 и тия километри да са последно регистрирани 2010-2011 в масовия случай.
За пре фейсовите пак трудно ще излезе нещо на малко километри, просто търси кола с история и документи за поддръжката, това е най важно.
Не е проблем за тия мотори че са на по половин милион, проблем е когато е карана от някой който бюджета за поддръжка му е 0 и като се счупи нещо се чуди как да го оправи за 2.50 :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 11.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: CLS 320
Мечтае да кара: X6 M6, CLS AMG, 6 Series Gran Coupe

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от TytusPulo » 12 Юни 2017, 16:43

adovet написа:Доста бедна от към екстри и с тези предни фарове, явно е бил скръндзав и не са му се давали пари за оригинални. Тази подръжка дето е изброена в този случай е доста съмнително, че е правено в оторизиран сервиз ( може да се провери). Общо взето с тези фарове с този грозен салон и липсата на екстри( като изключим голямата Нави) с този матов цвят - аве според мен доста лайняна кола и изобщо не си заслужава парите. Сигурен съм че при проверка ще излезат и други неща.


Аз пък мисля, че колата си заслужава да се види. Това, че не е подържана в БМВ, не значи че не е подържана кадърно. А всички неща при един оглед ще си излезнат. Аз се обзалагам, че този човек се е грижил добре за колата си дори и да има нещо изтървано. Сега въпроса с екстрите и цвета са съвсем други :)

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 13.04.2015
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: e60 530xd

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от F.C.B » 12 Юни 2017, 17:51

Ами на мен цвета ми допада....ако я купя ще и продам Мковите джанти;)))))

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 16.05.2017
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от mgd2348 » 12 Юни 2017, 20:13

F.C.B написа:Да колега, взех да двоумя вече:))) За мен е по важно технически да е добре...
Иначе гледам и тази: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=3n8uba


Колега тази ходих да я гледам.
Много овехтял салон немърливо подържан. По омаслен двигател от 4 разгледани не бях виждал. бутона старт/стоп не се чете смятай колко е карана.
Опитвали са да я крадът ключалката не работи разбита е. Мотора не ми хареса как работи, въпреки че беше загряла колата мотора се разтриса сериозно при палене и звучи по шумен.
Аз за себеси я отписах.

Някой може ли да ми помогни и да провери сервизната история на тази кола. WBAPY710X0CU16115

Благодаря предварително.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от kolp » 13 Юни 2017, 8:18

mgd2348 написа:Някой може ли да ми помогни и да провери сервизната история на тази кола. WBAPY710X0CU16115

Благодаря предварително.


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &scopeId=C

това ли е? пълна и много подробна сервизна история до 235 151км, само официално поддържана, като гледам след 180х е сменила първия собственик, но и втория е продължил да я обслужва официално. доста читава изглежда, само задната дясна врата е сменяна и има боядисвани елементи, имало е удар на 226хкм

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 16.05.2017
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от mgd2348 » 13 Юни 2017, 9:58

kolp написа:
mgd2348 написа:Някой може ли да ми помогни и да провери сервизната история на тази кола. WBAPY710X0CU16115

Благодаря предварително.


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &scopeId=C

това ли е? пълна и много подробна сервизна история до 235 151км, само официално поддържана, като гледам след 180х е сменила първия собственик, но и втория е продължил да я обслужва официално. доста читава изглежда, само задната дясна врата е сменяна и има боядисвани елементи, имало е удар на 226хкм


Да това е колата много благодаря за оговора, малко не ми харесва че е удряна но ако и ремонта е извършен в официален сервиз колата си струва.
След много гледане на всякакви дараци в БГ реших че ще ходя до Германия да си вкарам кола.

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook