Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 14.09.2017
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от bonis71 » 29 Окт 2017, 9:56

Здравейте!Някой гледай ли е тази кола?В по-горните коментари имаше нееднозначни отговори за този мотор.На място колата е в доста прилично за годините си състояние и на реални 250к/много вероятно/,с незначителни външни забележки.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=52j2pv

Приемам и мнения за тази-видяхме я на място само отвън.Има дребни външни забележки,по мое мнение е пребоядисана,поради това,че няма дори минимални драскотини около дръжките на вратите/дано бъркам/.вътрешно изглежда много запазена,интересното е,че вече втора кола виждам с цветово разминаване в лайсните на таблото и дръжките на вратите-възможно ли е така да е оригинално?!

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=52jaf0

ентусиаст
Аватар
Мнения: 822
Регистриран на: 21.01.2008
Пол: Мъж
Кара: разни баварски екземпляри
Мечтае да кара: ///M

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от kiko™ » 29 Окт 2017, 10:15

zAcK написа:
kiko™ написа:Много ми е интересно към какво е вързана камерата за задно виждане. Ще се радвам ако споделиш като я вземеш :)


Искаш да кажеш към кой модул ли? До колкото помня колата е с 3AG Rear-view camera от завода :bchug:
Т.е. ако намериш retrofit документацията, тя ще ти е по-полезна :bchug:


Това ми отговори на въпроса колега, благодаря. Доста рядка екстра :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 15.04.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше тройка

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от drllxr » 29 Окт 2017, 12:51

Здравейте Колеги!!

Може ли едно мнение за тази:

http://www.cars.bg/offer/c2330754
CC99921

Благодаря!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 23.02.2017
Пол: Мъж
Кара: BMW G30 530i
Мечтае да кара: бмв г30 м5

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Антон Дековски » 29 Окт 2017, 14:09

Какво мислите за тази кола?Цената изглежда доста ниска,според вас има ли някакви сериозни повреди за да е такава ниска цената?
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=52lwj5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от adovet » 29 Окт 2017, 15:51

Антон Дековски написа:Какво мислите за тази кола?Цената изглежда доста ниска,според вас има ли някакви сериозни повреди за да е такава ниска цената?
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=52lwj5

Защо мислиш, че цената е ниска, все пак е от първите Е60 и почти без никакви екстри. Според мен даже цената е висока

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Dextuar » 29 Окт 2017, 16:01

adovet написа:
Антон Дековски написа:Какво мислите за тази кола?Цената изглежда доста ниска,според вас има ли някакви сериозни повреди за да е такава ниска цената?
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=52lwj5

Защо мислиш, че цената е ниска, все пак е от първите Е60 и почти без никакви екстри. Според мен даже цената е висока

Запотени фарове и то еднакво и от двете страни.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от kolp » 29 Окт 2017, 17:18

drllxr написа:Здравейте Колеги!!

Може ли едно мнение за тази:

http://www.cars.bg/offer/c2330754
CC99921

Благодаря!


въранти 200хкм, никога не е поддържана официално.
Capture.JPG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 201
Регистриран на: 30.09.2006
Местоположение: София
Кара: E61 530d , E39 Touring

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Я.Велинов » 29 Окт 2017, 21:31

kolp написа:
drllxr написа:Здравейте Колеги!!

Може ли едно мнение за тази:

http://www.cars.bg/offer/c2330754
CC99921

Благодаря!


въранти 200хкм, никога не е поддържана официално.
Capture.JPG


Неприятно....неприятно :mhihi:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от vld » 29 Окт 2017, 22:11

savo_ написа:
vld написа:Добре изглежда колицата, една хубава навигация и ще заспи :yes:
Относно Х-са, просто не ме кефи не виждам смисъл от него да не говорим, че поведението на колата само със задно е съвсем различно при по динамично шофиране.
Аз лично бих си взел някаква кола с 4х4 само за втора евентуално, но все така става, че си взимам само на задно :mhihi:


Да те питам, това сериозно ли го каза....от xdrive нямало смисъл?! Май не си карал такава кола... ама, както казват...свят широк-хора разни...:winky:

Напълно сериозно, за тия десет дена в годината в които има повече сняг, да и плащам 355 дни по високия разход, по скоро не. Да не говорим за усещането при каране, аз съм силно пристрастен към автомобили със задно задвижване и всякакви други са ми адски кофти като усещане. Обичам да си подавам газ и задницата да се опитва да ме изпревари :)

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Gqbriel » 29 Окт 2017, 22:25

vld написа:
savo_ написа:
vld написа:Добре изглежда колицата, една хубава навигация и ще заспи :yes:
Относно Х-са, просто не ме кефи не виждам смисъл от него да не говорим, че поведението на колата само със задно е съвсем различно при по динамично шофиране.
Аз лично бих си взел някаква кола с 4х4 само за втора евентуално, но все така става, че си взимам само на задно :mhihi:


Да те питам, това сериозно ли го каза....от xdrive нямало смисъл?! Май не си карал такава кола... ама, както казват...свят широк-хора разни...:winky:

Напълно сериозно, за тия десет дена в годината в които има повече сняг, да и плащам 355 дни по високия разход, по скоро не. Да не говорим за усещането при каране, аз съм силно пристрастен към автомобили със задно задвижване и всякакви други са ми адски кофти като усещане. Обичам да си подавам газ и задницата да се опитва да ме изпревари :)

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Покарай ф30 с Х и ф10 и нагоре,гарантирам ти ,че ще разбереш Че е Х при много соецифични ситуации за съжаление в е9/60 си е недозавиващо като мяуди,но Х-а въпреки това е страшно приятна кола,а това с няма динамика е относително, просто е различна,но пък в новите поколения се усеша коренно различно..


Sent from my iPhone using Tapatalk
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 440
Регистриран на: 28.09.2009
Пол: Мъж
Кара: Колело и B58

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от julkata1 » 30 Окт 2017, 10:25

Exclusive89 написа:Аз пък на едната снимка от обявата виждам разход 15,9л. :shock: разхода не ли е висок за кола фейс. Иначе има и Л7 май май още по-добре :yes:

С тази средна скорост 23.2км/ч разхода е напълно точен-15.9л, карах едно 530хд преди фейс и харчеше 15л в София. Това беше една от причините да избера 535д, повече мощност и по-нисък разход, разбира се само задно :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 14.08.2017
Пол: Мъж
Кара: BMW 525 xi

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от rosti_84 » 30 Окт 2017, 12:53

[quote="bonis71"]Здравейте!Някой гледай ли е тази кола?В по-горните коментари имаше нееднозначни отговори за този мотор.На място колата е в доста прилично за годините си състояние и на реални 250к/много вероятно/,с незначителни външни забележки.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=52j2pv

Тази ходих да я гледам. Отвън имаше съвсем леки забележки (мисля някаква по-дълга драскотина от едната страна), но като цяло ми хареса. Отвътре е добре запазена със съвсем леки забележки от експлоатация. Запали добре, двигателят е тих и работи равномерно. Не съм я карал и затова нямам представа от окачването, скоростната кутия и т.н. Когато я гледах цената беше е около 1000 лв. повече, но мисля, в автокъщата е от около година. Основните притеснения за мен, поради която не я купих са:
1. Проблеми със CD-то. Продавачът ме увери, че било от слабия акумулатор. Някак си обаче не разбирам как системи изискващи повече ток (ел. регулировка на седалките, фарове, климатик...) работят, а радиото прекъсва. Знам, че сигурно е смешна забележка, но предполагам, че има проблем със самия модул, който след като се купи (нов) сигурно ще има проблем с разпознававането, и се почват компютри, софтуер...Може и да греша разбира се, просто споделям.
2. В търсене на сервизната книжка, за която много се натискаше самият продавач изведнъж изникнаха 2. Човекът даже беше истински учуден, защо има две сервизни книжки, но избра да ми покаже тази, която била по-надежно водена. Второто ме отказа да я тествам, иначе, ако наистина единственият проблем е радиото, цената е перфектна и колата изглежда хубаво. Успех!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 25.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше...Е60 LCI 530d xDrive manual

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от savo_ » 30 Окт 2017, 21:46

vld написа:
savo_ написа:
vld написа:Добре изглежда колицата, една хубава навигация и ще заспи :yes:
Относно Х-са, просто не ме кефи не виждам смисъл от него да не говорим, че поведението на колата само със задно е съвсем различно при по динамично шофиране.
Аз лично бих си взел някаква кола с 4х4 само за втора евентуално, но все така става, че си взимам само на задно :mhihi:


Да те питам, това сериозно ли го каза....от xdrive нямало смисъл?! Май не си карал такава кола... ама, както казват...свят широк-хора разни...:winky:

Напълно сериозно, за тия десет дена в годината в които има повече сняг, да и плащам 355 дни по високия разход, по скоро не. Да не говорим за усещането при каране, аз съм силно пристрастен към автомобили със задно задвижване и всякакви други са ми адски кофти като усещане. Обичам да си подавам газ и задницата да се опитва да ме изпревари :)

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk


Е, ако разход с 1-2 литра отгоре/3-4лв./ ще те съборят...Не е само зимата-говорим за стабилност. Карам тази марка от 2003г/е30,36,46,39,60 бензин/...За първи път xdrive и смятам следващата Ф10 535д да е пак ексдрайв... :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Dextuar » 30 Окт 2017, 21:53

savo_ написа:
vld написа:
savo_ написа:
vld написа:Добре изглежда колицата, една хубава навигация и ще заспи :yes:
Относно Х-са, просто не ме кефи не виждам смисъл от него да не говорим, че поведението на колата само със задно е съвсем различно при по динамично шофиране.
Аз лично бих си взел някаква кола с 4х4 само за втора евентуално, но все така става, че си взимам само на задно :mhihi:


Да те питам, това сериозно ли го каза....от xdrive нямало смисъл?! Май не си карал такава кола... ама, както казват...свят широк-хора разни...:winky:

Напълно сериозно, за тия десет дена в годината в които има повече сняг, да и плащам 355 дни по високия разход, по скоро не. Да не говорим за усещането при каране, аз съм силно пристрастен към автомобили със задно задвижване и всякакви други са ми адски кофти като усещане. Обичам да си подавам газ и задницата да се опитва да ме изпревари :)

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk


Е, ако разход с 1-2 литра отгоре/3-4лв./ ще те съборят...Не е само зимата-говорим за стабилност. Карам тази марка от 2003г/е30,36,46,39,60 бензин/...За първи път xdrive и смятам следващата Ф10 535д да е пак ексдрайв... :yes:
:OT: А аз днес си мислех, ако събера пари за F30 335xd дали ще мога да прехвърля всичко от 330d само за да не е xdrive :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 14.09.2017
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от bonis71 » 31 Окт 2017, 7:33

rosti_84 написа:
bonis71 написа:Здравейте!Някой гледай ли е тази кола?В по-горните коментари имаше нееднозначни отговори за този мотор.На място колата е в доста прилично за годините си състояние и на реални 250к/много вероятно/,с незначителни външни забележки.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=52j2pv

Тази ходих да я гледам. Отвън имаше съвсем леки забележки (мисля някаква по-дълга драскотина от едната страна), но като цяло ми хареса. Отвътре е добре запазена със съвсем леки забележки от експлоатация. Запали добре, двигателят е тих и работи равномерно. Не съм я карал и затова нямам представа от окачването, скоростната кутия и т.н. Когато я гледах цената беше е около 1000 лв. повече, но мисля, в автокъщата е от около година. Основните притеснения за мен, поради която не я купих са:
1. Проблеми със CD-то. Продавачът ме увери, че било от слабия акумулатор. Някак си обаче не разбирам как системи изискващи повече ток (ел. регулировка на седалките, фарове, климатик...) работят, а радиото прекъсва. Знам, че сигурно е смешна забележка, но предполагам, че има проблем със самия модул, който след като се купи (нов) сигурно ще има проблем с разпознававането, и се почват компютри, софтуер...Може и да греша разбира се, просто споделям.
2. В търсене на сервизната книжка, за която много се натискаше самият продавач изведнъж изникнаха 2. Човекът даже беше истински учуден, защо има две сервизни книжки, но избра да ми покаже тази, която била по-надежно водена. Второто ме отказа да я тествам, иначе, ако наистина единственият проблем е радиото, цената е перфектна и колата изглежда хубаво. Успех!


Благодаря!

За тази кола някой да каже мнение!

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=538rpc

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook