Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 11.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: CLS 320
Мечтае да кара: X6 M6, CLS AMG, 6 Series Gran Coupe

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от TytusPulo » 17 Авг 2017, 14:11

А няма ли огромна вероятност бензина да е просто на по-малко километри?

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 8.12.2013
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от alexkk » 17 Авг 2017, 14:21

Бензина в повечето случай е на по-малко километри, да!

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от vld » 17 Авг 2017, 14:49

TytusPulo написа:А няма ли огромна вероятност бензина да е просто на по-малко километри?

И какво от това? Проблемите при едните започват на 300+ км. докато при бензиновите още на 100-150 :mhihi:
Свърши се ерата на М50-ките :mhihi: , дето каквото и да му правиш няма умиране, най-много някоя лула/бобина да даде фира, тука обаче е друго....
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 11.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: CLS 320
Мечтае да кара: X6 M6, CLS AMG, 6 Series Gran Coupe

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от TytusPulo » 17 Авг 2017, 15:57

vld написа:
TytusPulo написа:А няма ли огромна вероятност бензина да е просто на по-малко километри?

И какво от това? Проблемите при едните започват на 300+ км. докато при бензиновите още на 100-150 :mhihi:
Свърши се ерата на М50-ките :mhihi: , дето каквото и да му правиш няма умиране, най-много някоя лула/бобина да даде фира, тука обаче е друго....


Искаш да ми кажеш, че 3.0и е по-капризен и по-чуплив от 3.0д?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 427
Регистриран на: 4.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е46 330d, E60 545i

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от dir2cas » 17 Авг 2017, 16:34

vld написа:
TytusPulo написа:А няма ли огромна вероятност бензина да е просто на по-малко километри?

И какво от това? Проблемите при едните започват на 300+ км. докато при бензиновите още на 100-150 :mhihi:
Свърши се ерата на М50-ките :mhihi: , дето каквото и да му правиш няма умиране, най-много някоя лула/бобина да даде фира, тука обаче е друго....

Колкото и да не ми се иска, трябва да призная, че до голяма степен си прав (визирам и предишния ти коментар). Единствено при бензиновите агрегати има по-малко причини проблемите да те оставят на пътя отведнъж.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от vld » 17 Авг 2017, 21:03

TytusPulo написа:
vld написа:
TytusPulo написа:А няма ли огромна вероятност бензина да е просто на по-малко километри?

И какво от това? Проблемите при едните започват на 300+ км. докато при бензиновите още на 100-150 :mhihi:
Свърши се ерата на М50-ките :mhihi: , дето каквото и да му правиш няма умиране, най-много някоя лула/бобина да даде фира, тука обаче е друго....


Искаш да ми кажеш, че 3.0и е по-капризен и по-чуплив от 3.0д?

Писах къде има теми за бензиновите мотори, зачете ги, и да 3.0д и 2.0д м47 са едни от най здравите и издържливи дизелови мотори, минаващи голям пробег с относително малко проблеми съпоставени с останалите дизели при аналозите на модела.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 23.12.2013
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от dimon24 » 20 Авг 2017, 11:51

Колеги,
Някой дали гледал тази колица?
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=4e9b0w
Някакви мнение според цена-екстри?
Предварително благодаря за мнения))
Поздрави

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 8.12.2013
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от alexkk » 20 Авг 2017, 19:18

dimon24 написа:Колеги,
Някой дали гледал тази колица?
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=4e9b0w
Някакви мнение според цена-екстри?
Предварително благодаря за мнения))
Поздрави


Това, което ми направи впечатление е, че махагона на вратите е различен от този на централната конзола. Не съм запознат дали излизат така от завода някой, нека по запознат да сподели :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 2.06.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: през просото.
Мечтае да кара: за без пари
Детайли за колата: F07 535хd

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от masterdealer » 21 Авг 2017, 7:35

Незнам за махагона на вратите, обаче това ако е здраво си е егати попадението. Щом и печка с дистанционни има ( рядко дизеловите е60 имат печка) като за бензинова кола, пък и с дистанционно , значи някой като я е поръчвал не е щадил средства. Лоджик 7, комфортен салон, бе не изглежда зле. Според мен ходи гледай, диагностика, проверка за течове и ако е свестна аз лично хич не бих се зачудил даже :yes:
(oOO \ [||] [||] / OOo)

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: Бургас
Кара: Е61 525d

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Suhara » 21 Авг 2017, 11:11

Здравейте,

някой може ли да помогне със сервизна история на тази кола
VIN WBAPX71050B985642
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=4elt8u

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 8.12.2013
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от alexkk » 21 Авг 2017, 11:58

masterdealer написа:Незнам за махагона на вратите, обаче това ако е здраво си е егати попадението. Щом и печка с дистанционни има ( рядко дизеловите е60 имат печка) като за бензинова кола, пък и с дистанционно , значи някой като я е поръчвал не е щадил средства. Лоджик 7, комфортен салон, бе не изглежда зле. Според мен ходи гледай, диагностика, проверка за течове и ако е свестна аз лично хич не бих се зачудил даже :yes:


Преди малко звъннах на продавача, каза че след 6 часа има три огледа, ако колата е хубава ще има наддаване май :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от Dextuar » 21 Авг 2017, 13:05

alexkk написа:
masterdealer написа:Незнам за махагона на вратите, обаче това ако е здраво си е егати попадението. Щом и печка с дистанционни има ( рядко дизеловите е60 имат печка) като за бензинова кола, пък и с дистанционно , значи някой като я е поръчвал не е щадил средства. Лоджик 7, комфортен салон, бе не изглежда зле. Според мен ходи гледай, диагностика, проверка за течове и ако е свестна аз лично хич не бих се зачудил даже :yes:


Преди малко звъннах на продавача, каза че след 6 часа има три огледа, ако колата е хубава ще има наддаване май :D


Залагам, че км не са реални, което не е чак такава драма предвид оборудването.

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 8.12.2013
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от alexkk » 21 Авг 2017, 13:20

dextuar написа:
alexkk написа:
masterdealer написа:Незнам за махагона на вратите, обаче това ако е здраво си е егати попадението. Щом и печка с дистанционни има ( рядко дизеловите е60 имат печка) като за бензинова кола, пък и с дистанционно , значи някой като я е поръчвал не е щадил средства. Лоджик 7, комфортен салон, бе не изглежда зле. Според мен ходи гледай, диагностика, проверка за течове и ако е свестна аз лично хич не бих се зачудил даже :yes:


Преди малко звъннах на продавача, каза че след 6 часа има три огледа, ако колата е хубава ще има наддаване май :D


Залагам, че км не са реални, което не е чак такава драма предвид оборудването.


Аз честно казано си мисля, че е англичанка със сменена дирекция, заради разликата в махагона и прекалено ниската цена за кола с всички тези екстри и двигател. Не намерих нищо подобно никъде за под 8к евро.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 2.06.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: през просото.
Мечтае да кара: за без пари
Детайли за колата: F07 535хd

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от masterdealer » 21 Авг 2017, 13:29

Не е била десняк, нормална си е , но пък не е и кой знае колко ефтина колега. 13500 за е60 2004 година не са малко. Просто е с богато оборудване, което в тоя случай не е за подценяване. Колкото до лайсните, аз на е39ката ми като ми се напука махагона след една зима на пампорово го смених със сивите лайсни. Колко му е нещо такова да са направили и тука. Не е болка за умиране според мен.
(oOO \ [||] [||] / OOo)

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 8.12.2013
Пол: Мъж

Re: Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !

Мнение от alexkk » 21 Авг 2017, 13:55

masterdealer написа:Не е била десняк, нормална си е , но пък не е и кой знае колко ефтина колега. 13500 за е60 2004 година не са малко. Просто е с богато оборудване, което в тоя случай не е за подценяване. Колкото до лайсните, аз на е39ката ми като ми се напука махагона след една зима на пампорово го смених със сивите лайсни. Колко му е нещо такова да са направили и тука. Не е болка за умиране според мен.


Да със сигурност цената е висока за почти 14 годишен автомобил било то от премиум марка, но за съжаление пазара е такъв, а спрямо него цената е много ниска., както сам казваш оборудването е много богато! :) Както и да е колата е много хубава, днес сигурно ще отидя да е видя в "мазалото" от огледи и ще споделя :lalala:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook