Какви са най-добрите добавки за нафта през зимата?

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 11.12.2017
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е61 525д

Re: Какви са най-добрите добавки за нафта през зимата?

Мнение от vvichev » 03 Яну 2018, 22:54

kiko™ написа:
vvichev написа:За много години! Безаварийни много километри през новата година!

Не бях се сетил за подгревните свещи, благодаря колега. Ще прочета по-обстойно за тях. "Проблемът" е, че живея в Англия и в момента търся специалисти тук, които да я погледнат.

Колежке, ако е маховик... защо когато температурата на въздуха е под 5 тресенето го има, а когато е над 5 го няма? Има ли логика? И физика... :)


Колегата по-горе правилно те насочи. Няма как проблемът ти да е в маховика, пък да не говорим, че ако си с автомат нямаш такъв :mhihi:


Автомат съм, да.
Реших да сменя всички свещи, даже и релето мисля. Най-вероятно не са подменяни от както е станала кола :mhihi: . Ще съобщя резултата.

Поздрави!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 460
Регистриран на: 20.03.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Луноход

Re: Какви са най-добрите добавки за нафта през зимата?

Мнение от pepsin » 04 Яну 2018, 9:13

Протек :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 16.07.2012
Пол: Мъж
Кара: E61 530d

Re: Какви са най-добрите добавки за нафта през зимата?

Мнение от Simeon24 » 04 Яну 2018, 13:01

Преди използвах Bardahl BDC, но след това ми казаха, че в дизеловото гориво на бензиностанция Бенита, слагат от тази добавка и взех да зареждам там. Сега обаче идват пак студове и се чудя дали да им вярвам, че те са сипали добавка или да си взема и аз да си сипвам? Защото знам пък, че не е хубаво да се предозирва.. :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: Какви са най-добрите добавки за нафта през зимата?

Мнение от goppe » 07 Яну 2018, 22:18

Колега, няма как да разбереш дали в Бенита (за пръв път ги чувам) наистина слагат Бардал... Да ти е мирна главата - вземи си едно кенче в багажника и си сипвай обикновен дизел на предпочитана от теб бензиностанция... За мен е 100 пъти по-добре така щом искаш да имаш Бардал в горивото, отколкото да ходиш точно на това място с неясна добавка в дизела....

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook