Навигационни карти за Business и Professional навигации

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от Atsalov » 23 Авг 2017, 20:59

Горе-долу са ми ясни нещата, но когато се каже публично с факти си е друга "бира"

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от uricatoli » 28 Авг 2017, 20:54

ivo1bg написа:
uricatoli написа:Здравейте.... Въпроса ми е каква карта и от къде да си изтегля за да си подкарам някаква основна навигация

Колега, не знам какво и колко си чел, но нещата са адски прости и не знам как си се объркал. На обложката на твоя работещ диск пише с големи букви, така че да е видно - Business, в първото мнение на темата има линк към карта, която пак се казва Business. Как по-просто да бъде обяснено, за да е разбираемо, аз лично не се сещам.
Що се отнася до това дали ще ти излезе карта на дисплея, за съжаление -не. Твоята навигация е от първите Бизнес навигации, които работят само със стрелки, без изобразяване на картата. На картите няма България и не можеш да я ползваш тук.

П.п.
А за тези, които се опитват да ти пробутат работещи карти......., не ми се говори.

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Ето това мнение ми обясни всичко.. Ще си ползвам за сега Waze , докато не се обзаведа с professional.. благодаря.. Иначе на продавача вече не му е активна обявата в olx
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 10.08.2014

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от kochev » 01 Сеп 2017, 17:24

Привет, на МЕГА са сложили квота за траснфер и Бизнес дисковете не могат да се дръпнат, защото надвишават размера. Да ви се намира торент линк или производно. Чудесно би било за 2017 дисковете!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 7.02.2017
Пол: Мъж
Кара: BWM e60 530xD

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от Pumba » 01 Сеп 2017, 21:41

kochev написа:Привет, на МЕГА са сложили квота за траснфер и Бизнес дисковете не могат да се дръпнат, защото надвишават размера. Да ви се намира торент линк или производно. Чудесно би било за 2017 дисковете!


Пробва ли да си направиш регистрация? Аз свалях на скоро от там, но с регистрация иначе квотата ме спираше на около 2Г ако не се лъжа...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 30.06.2017

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от beyouu » 02 Сеп 2017, 16:34

Значи да разбирам ли, че щом съм с малката навигация , бмв 530д 2009-та трябва да забравя за Навигация, освен ако не си платя ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от adovet » 03 Сеп 2017, 8:40

Pumba написа:
kochev написа:Привет, на МЕГА са сложили квота за траснфер и Бизнес дисковете не могат да се дръпнат, защото надвишават размера. Да ви се намира торент линк или производно. Чудесно би било за 2017 дисковете!


Пробва ли да си направиш регистрация? Аз свалях на скоро от там, но с регистрация иначе квотата ме спираше на около 2Г ако не се лъжа...
Аз го имам файла за 2017

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от vld » 04 Сеп 2017, 8:32

beyouu написа:Значи да разбирам ли, че щом съм с малката навигация , бмв 530д 2009-та трябва да забравя за Навигация, освен ако не си платя ?

Не, не означава това, означава, че като почнеш да сваляш и стигне 2г, после има пауза от 6 часа след това още 2г и пак пауза и така....
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 30.06.2017

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от beyouu » 05 Сеп 2017, 20:03

КАот почна да свалям на компютъра или като се опитвам да кача файла в колата?

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от vld » 07 Сеп 2017, 11:13

beyouu написа:КАот почна да свалям на компютъра или като се опитвам да кача файла в колата?

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 20.01.2010
Пол: Мъж

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от alex307 » 09 Сеп 2017, 17:44

Здравейте колеги. Имам проблем със свалянето на картите, показва ми ги като кодове, които мога само да копирам. Не ми дава линк за сваляне. Някой има ли идея какво се случва, да не би да съм с ограничени права във форума?

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от ivo1bg » 10 Сеп 2017, 20:25

Копирай кода и го пейстни в някоя торент програма ;)

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 20.01.2010
Пол: Мъж

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от alex307 » 11 Сеп 2017, 2:57

ivo1bg написа:Копирай кода и го пейстни в някоя торент програма ;)

Sent from my SM-T705 using Tapatalk


Много ти благодаря колега! Успях да сваля по този начин и успешно да я подкарам в колата си.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 30.06.2017

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от beyouu » 12 Сеп 2017, 16:21

Здравейте колеги, днес ходих при един пич да ми направи навигацията да върви, обаче той още с качването в колата каза "е ти нямаш навигация" трябвало на мониторчето като дадеш на дясно да пишело нави, а то ми бише ОБЦ там за борд комютъра. Опита се да ми обясни какво да нарпавя, но нещо не успях да го разбера. Въпроса ми е - трябва ми модул за навигация ли ? Колата е Е60 фейса с малката навигация (бизнес) Възможно ли е колата да няма изобщо модул за навигация? . Има ли как ако купувам някакъв модул направо да си сложа и голямата навигация. (големия екран)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от adovet » 13 Сеп 2017, 8:16

beyouu написа:Здравейте колеги, днес ходих при един пич да ми направи навигацията да върви, обаче той още с качването в колата каза "е ти нямаш навигация" трябвало на мониторчето като дадеш на дясно да пишело нави, а то ми бише ОБЦ там за борд комютъра. Опита се да ми обясни какво да нарпавя, но нещо не успях да го разбера. Въпроса ми е - трябва ми модул за навигация ли ? Колата е Е60 фейса с малката навигация (бизнес) Възможно ли е колата да няма изобщо модул за навигация? . Има ли как ако купувам някакъв модул направо да си сложа и голямата навигация. (големия екран)

Купуваш си голяма навигация кодира се и всичко е ок

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Навигационни карти за Business и Professional навигации

Мнение от Dextuar » 13 Сеп 2017, 8:18

beyouu написа:Здравейте колеги, днес ходих при един пич да ми направи навигацията да върви, обаче той още с качването в колата каза "е ти нямаш навигация" трябвало на мониторчето като дадеш на дясно да пишело нави, а то ми бише ОБЦ там за борд комютъра. Опита се да ми обясни какво да нарпавя, но нещо не успях да го разбера. Въпроса ми е - трябва ми модул за навигация ли ? Колата е Е60 фейса с малката навигация (бизнес) Възможно ли е колата да няма изобщо модул за навигация? . Има ли как ако купувам някакъв модул направо да си сложа и голямата навигация. (големия екран)

Възможно е, имаш ли антена на тавана?

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook