Е60 сваляне на предна броня

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Е60 сваляне на предна броня

Мнение от lusienk » 04 Авг 2009, 11:25

Здравейте колеги. Предната ми броня е ожулена и съм решил да я пребоядисам.Притеснявам се , че нашите майстори , като свалят нещо всички щипки се чупят , а пък кабелите ги нямат за нищо. Ако някой може да ми даде сайт или описание как точно се сваля предната броня.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 17.02.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: каквото набара....
Мечтае да кара: BMW e**

Мнение от SLav_Bs » 04 Авг 2009, 17:27

Заповядай колега виж тук в тема има нещо написано http://store.bmwpower-bg.net/forums/vie ... 71ad395ff4
Лудва само когато не си пие апчето навреме... :D :)
Изображение <=-Температура/час в Бургас
Изображение
Изображение

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Мнение от lusienk » 05 Авг 2009, 9:23

SLav_Bs написа:Заповядай колега виж тук в тема има нещо написано http://store.bmwpower-bg.net/forums/vie ... 71ad395ff4

Благодаря колега, но за съжаление тази схема не е за Е60.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 25.04.2007
Местоположение: Plovdiv

Мнение от koko29 » 05 Авг 2009, 16:34

Какви са тези майстори които не могат да свалят една броня, колега? Нали говориш за оторизиран сервиз на БМВ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 17.02.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: каквото набара....
Мечтае да кара: BMW e**

Мнение от SLav_Bs » 06 Авг 2009, 0:17

Намерих нещо ама не съм много сигурен да ли това
Изображение
Лудва само когато не си пие апчето навреме... :D :)
Изображение <=-Температура/час в Бургас
Изображение
Изображение

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Мнение от lusienk » 06 Авг 2009, 15:19

SLav_Bs написа:Намерих нещо ама не съм много сигурен да ли това
Изображение

Благодаря колега , това е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Мнение от lusienk » 06 Авг 2009, 15:24

koko29 написа:Какви са тези майстори които не могат да свалят една броня, колега? Нали говориш за оторизиран сервиз на БМВ?

Няколко пъти съм си правил колите в сервизи на Бул Инс, работата им е отвратителна. Правил съм ги и в оторизирани сервизи, там пък се чака с месеци да ти запишат час и още доста време докато ти излезе колата. Така , че този път реших да се доверя на автобояджии , които ще ми пребоядисат бронята за 2 дена и работят качествено, но се притеснявам да не изпочупят някоя щипка или нещо друго, за това помолих за помощ та , като им закарам колата да им дам и описание къде да бъркат и къде да развиват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 07 Авг 2009, 10:15

lusienk написа:
koko29 написа:Какви са тези майстори които не могат да свалят една броня, колега? Нали говориш за оторизиран сервиз на БМВ?

Няколко пъти съм си правил колите в сервизи на Бул Инс, работата им е отвратителна. Правил съм ги и в оторизирани сервизи, там пък се чака с месеци да ти запишат час и още доста време докато ти излезе колата. Така , че този път реших да се доверя на автобояджии , които ще ми пребоядисат бронята за 2 дена и работят качествено, но се притеснявам да не изпочупят някоя щипка или нещо друго, за това помолих за помощ та , като им закарам колата да им дам и описание къде да бъркат и къде да развиват.


В момента в офици.сервизи няма никаква работа и не се чака

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 25.04.2007
Местоположение: Plovdiv

Мнение от koko29 » 07 Авг 2009, 14:11

lusienk написа:
koko29 написа:Какви са тези майстори които не могат да свалят една броня, колега? Нали говориш за оторизиран сервиз на БМВ?

Няколко пъти съм си правил колите в сервизи на Бул Инс, работата им е отвратителна. Правил съм ги и в оторизирани сервизи, там пък се чака с месеци да ти запишат час и още доста време докато ти излезе колата. Така , че този път реших да се доверя на автобояджии , които ще ми пребоядисат бронята за 2 дена и работят качествено, но се притеснявам да не изпочупят някоя щипка или нещо друго, за това помолих за помощ та , като им закарам колата да им дам и описание къде да бъркат и къде да развиват.


Чудесно, но това е броня на 6-та серия. И колегата е прав. В момента не се чака особено.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 24.12.2018
Пол: Мъж

Re: Е60 сваляне на предна броня

Мнение от Бойко » 28 Май 2020, 19:11

Колега ,каква е цената за пребоядисване на предна броня?

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook