Джанти 19 цола и пълна промяна

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 23.01.2021
Пол: Мъж
Кара: F11 530d xDrive
Мечтае да кара: M5 CS

Re: Джанти 19 цола и пълна промяна

Мнение от matroxsvg » 27 Фев 2021, 17:30

arr0gance написа:Гледам,че сте влезли в размисли за гумите,та да спореля при мен как е.
Аз съм със стил 95- 9 на 10ж , предни 245-40 задни 275/35, колата е с билщайн б8(доста ниска), задницата е свалена също.
До момента съм карал с фалкен азенис предни задни, нямах опиране, задните свършиха, и сложих мишелин супер спорт, пак опиране няма( седят много леко стречнати)
В момента съм със зимен сетъп, предни вредерщайн 245/40 - задни 275/35 пирели сото , задните стоят доста стречнати, в момента може и пластмасовите вериги/опашки да сложа, лятото нямам много място. От пред нямам фланци, от зад имам 13мм, веждите са пипнати отзад, забелязал съм,че азенис-а седят доста добре, но като гума са по широки от мишелина. За зимните гуми, пирелито с което съм в момента е много стречнато, 285/35 -100% би влезнало, та даже може би ии 295.
При гумите бих казал да си питате гумаджийте, доста е относително според марката. :dunno:
VLD е споменал размера, който е даден от производителя, но за БГ специално с язовирите, в които ми се налага да влизам понякога, предпочитам да карам по високата гума.
За километража, винаги може да се махне корекцията зададена от колата и да показва реалната скорост, но с камерите в момента, по скоро си ги дръжте така. :mhihi:

Развитие по темата, монтирах едно пирели сото 295/30(не 35)/19 на стил 95 задна , с фланец 12мм( да изчисти вътрешното разтояние) и има опиране при неравности, та 285 ще е макса от всякъде, при хората пипали `леко` задните вежди на тези джанти.


Колега имаш ли фейсбук да те питам няколко неща?

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook