Гледане на видео на CIC

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 423
Регистриран на: 28.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530i

Гледане на видео на CIC

Мнение от Speed_Am_All » 18 Юни 2019, 14:04

Взех първата възможна програма за правене на DVD и си направих един диск с mp4 клипчета. Вкарах го в колата и той си тръгна. Но не мога да превъртам различните клипчета (DVD Chapters) от главното меню. А през допълнителното меню където са настройките за видео може. При вас как е и какво ползвате за създаване на DVD? DVD Chapters може ли да се наименуват?

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Гледане на видео на CIC

Мнение от dido0o``` » 18 Юни 2019, 16:56

А като пуснеш една автоматично ли минава на следващата ?

При мене не минава на следващата и затова ги записах като един цял клип. Поне тръгват сами, но няма как да си пуснеш специфична песен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 423
Регистриран на: 28.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530i

Re: Гледане на видео на CIC

Мнение от Speed_Am_All » 18 Юни 2019, 17:33

dido0o``` написа:А като пуснеш една автоматично ли минава на следващата ?

При мене не минава на следващата и затова ги записах като един цял клип. Поне тръгват сами, но няма как да си пуснеш специфична песен.
Автоматично минава на следващата при мен.

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Гледане на видео на CIC

Мнение от Atsalov » 18 Юни 2019, 21:05

Не ги записваш правилно ;) ...но не ме питай как, не съм си правил такъв диск от години ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Гледане на видео на CIC

Мнение от dido0o``` » 19 Юни 2019, 7:47

Speed_Am_All написа:
dido0o``` написа:А като пуснеш една автоматично ли минава на следващата ?

При мене не минава на следващата и затова ги записах като един цял клип. Поне тръгват сами, но няма как да си пуснеш специфична песен.
Автоматично минава на следващата при мен.


С коя програма ги записваш и правиш ли "dvd menu" , което да се появява преди да пуснеш песен?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 423
Регистриран на: 28.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530i

Re: Гледане на видео на CIC

Мнение от Speed_Am_All » 19 Юни 2019, 9:54

Първо пробвах Freemake Video Converter - елементарна програма, май няма опции за слагане на меню. Клиповете тръгват един след друг. Както споменах в първия пост клиповете не могат да се сменят от основното меню и волана, но могат от Select Title менюто.

Снощи реших да пробвам нещо по сериозно и свалих Corel VideoStudio X6.
Записах DVD с меню и без допълнителни chapters. Менюто работи, но е лагаво. Клиповете тръгват един след друг. Пак не работи превъртането от основното меню, но от Select Title става.
Записах и диск без меню но с допълнителни chapters в всяко видео. Клиповете вече не тръгват един след друг. Превъртането от основното меню работи само върху допълнителните chapters т.е. може да се превърта само мюрамките на текущия клип, не да се отиде на друг.

Друго нещо ми направи лошо впечатление. Колата не си помни zoom mode. Всеки път като се кача трябва да го пускам на ново, въпреки че не съм вадил диска. При вас така ли е?

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook