Проблем с предните говорите

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 11.10.2023

Проблем с предните говорите

Мнение от G.Grozdev » 11 Окт 2023, 14:38

Здравейте,от скоро съм собственик на е90 2005 година,колата е с навигация тип CCC,по това което се ориентирам е с Logic 7 система.Колата от както съм я купил единствено се чуват само говорителите отзад на кората.Свалих кората на вратата всичко е свързано към говорителя и малките говорители който са близо до страничното огледало,замерих и говорители работят от кабелите няма сигнал.Проверих и кабела минаващ през вратата и отиващ към купето на колата и той е свързан.Проверих и бушоните всички са окей.Някаква идея от къде може да идва проблема?
Последна промяна G.Grozdev на 11 Окт 2023, 19:43, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 17.11.2011
Пол: Мъж
Кара: BMW X1 F48 Xdrive 18d xLine 2018г.
Мечтае да кара: Lamborghini Huracan Performante

Re: Проблем с предните говорите

Мнение от jigga » 11 Окт 2023, 16:59

G.Grozdev написа:Здравейте,от скоро съм собственик на е90 2005 година,колата е с навигация тип CCC,по това което се ориентирам е с Logic 7 система.Колата от както съм я купил единствено се чуват само говорителите отзад на кората.Свалих кората на вратата всичко е свързано към говорителя и малките говорители който са близо до страничното огледало,замерих и говорители работят.Проверих и кабела минаващ през вратата и отиващ към купето на колата и той е свързан.Проверих и бушоните всички са окей.Някаква идея от къде може да идва проблема?

Колега здравей,това което ще ти напиша може да изглежда тъпо като отговор,но като гледам че не си го споменал в описанието на проблема та единствено ми хрумва е да ли си проверил в менюто/настройките за звука дали не е направено баланса да е само за задните колони да свирят!?!

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 11.10.2023

Re: Проблем с предните говорите

Мнение от G.Grozdev » 11 Окт 2023, 19:05

jigga написа:
G.Grozdev написа:Здравейте,от скоро съм собственик на е90 2005 година,колата е с навигация тип CCC,по това което се ориентирам е с Logic 7 система.Колата от както съм я купил единствено се чуват само говорителите отзад на кората.Свалих кората на вратата всичко е свързано към говорителя и малките говорители който са близо до страничното огледало,замерих и говорители работят.Проверих и кабела минаващ през вратата и отиващ към купето на колата и той е свързан.Проверих и бушоните всички са окей.Някаква идея от къде може да идва проблема?

Колега здравей,това което ще ти напиша може да изглежда тъпо като отговор,но като гледам че не си го споменал в описанието на проблема та единствено ми хрумва е да ли си проверил в менюто/настройките за звука дали не е направено баланса да е само за задните колони да свирят!?!

Да това беше едно от първите неща който направих,но за съжаление в менюто всичко е точно баланс и тн.
Изгледах няколко видия в тубата,някъде под диск чейнджър трябва да има усилвател, ще видя утре дали е там,защото ми направи впечатление че моят MULF модул е свален,а кабелите са срязани

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 17.11.2011
Пол: Мъж
Кара: BMW X1 F48 Xdrive 18d xLine 2018г.
Мечтае да кара: Lamborghini Huracan Performante

Re: Проблем с предните говорите

Мнение от jigga » 12 Окт 2023, 12:32

G.Grozdev написа:
jigga написа:
G.Grozdev написа:Здравейте,от скоро съм собственик на е90 2005 година,колата е с навигация тип CCC,по това което се ориентирам е с Logic 7 система.Колата от както съм я купил единствено се чуват само говорителите отзад на кората.Свалих кората на вратата всичко е свързано към говорителя и малките говорители който са близо до страничното огледало,замерих и говорители работят.Проверих и кабела минаващ през вратата и отиващ към купето на колата и той е свързан.Проверих и бушоните всички са окей.Някаква идея от къде може да идва проблема?

Колега здравей,това което ще ти напиша може да изглежда тъпо като отговор,но като гледам че не си го споменал в описанието на проблема та единствено ми хрумва е да ли си проверил в менюто/настройките за звука дали не е направено баланса да е само за задните колони да свирят!?!

Да това беше едно от първите неща който направих,но за съжаление в менюто всичко е точно баланс и тн.
Изгледах няколко видия в тубата,някъде под диск чейнджър трябва да има усилвател, ще видя утре дали е там,защото ми направи впечатление че моят MULF модул е свален,а кабелите са срязани

Значи колега когато моят МУЛФ модул на старата ми Е90 изгоря не ми беше активен СД ЧЕЙНДЖАРА и съответно нямах Блутут връзка за телефона,но говорителите си рАботиха нормално докато си взема новият модул,да не би нещо да са прекъснали връзката за предните говорители като са премахвали МУЛФ модула ти!!! :dunno:

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook