E91 LCI проблем с " чека " на фаровете

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 5.03.2016
Пол: Мъж

E91 LCI проблем с " чека " на фаровете

Мнение от miki258 » 06 Мар 2020, 21:22

Здравейте колеги !

Имам следния проблем: преди да запаля винаги натискам " старт " бутона, включвам на контакт изчаквам 2-3 секунди и тогава паля. Проблемът се изразява в това, че фаровете много бавно слизат надолу и после много бавно се качват обратно. Ако запаля преди да са достигнали позицията, в която трябва да светят, остават така. Нямам записани грешки. Това което ми направи впечатление е, че отзад в ляво машинката не беше сложена на скобата и трябваше да я извадим и монтираме правилно. Очаквах след това да се оправи, но уви няма промяна. Някакви идеи ? Лично аз мисля да опитам с нова машинка отзад в ляво на носача. Колата е 2011г. и е биксенон. Пропуснах да кажа, че акумулаторът ми е много слаб. Може ли да е от това ?

Благодаря предварително !

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12761
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: E91 LCI проблем с " чека " на фаровете

Мнение от vld » 29 Мар 2020, 9:22

Няма логика да не би да ти е слаб акумулатора?
Не я чакай няма абсолютно никакъв смисъл, подгревните свещи се активират когато е необходимо и ако трябва колата сама си изчаква.
Даже като я отключиш тя почва да се подготвя пуска си релета проверява си дросела помпата се активира и тн. сядаш подаваш и ключа и директно натискаш старт бутона.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 5.03.2016
Пол: Мъж

Re: E91 LCI проблем с " чека " на фаровете

Мнение от miki258 » 31 Мар 2020, 14:21

vld написа:Няма логика да не би да ти е слаб акумулатора?
Не я чакай няма абсолютно никакъв смисъл, подгревните свещи се активират когато е необходимо и ако трябва колата сама си изчаква.
Даже като я отключиш тя почва да се подготвя пуска си релета проверява си дросела помпата се активира и тн. сядаш подаваш и ключа и директно натискаш старт бутона.



Да, акумулаторът ми е слаб. Надявам се да е от това, ще пробвам и като имам резултат ще пиша :)

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook