e91 LCI Bluetooth/AUX/вграден

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 19.09.2019

e91 LCI Bluetooth/AUX/вграден

Мнение от Yannie » 19 Сеп 2019, 17:28

Здравейте,
имам е91 фейслифт, 2009.
Колата е с профешънъл радио, без ай драйв. В подлакътника имам аукс, който ползвам често със спотифай и качеството е една идея по-лошо от диск, но за мен достатъчно добро.
Купих си от евтинките блутуут ресийвъри, които се захранват от ЮСБ (или запалката), получават ''музика'' по блутуут и я предават по Аукс.
С айфон Х качеството беше ужасно. Позачетох се и се оказа, че иОС 12 е с доста бъгове в това отношение. Ъпдейтнах до последният иОС, качеството вече е по-добре, но пак на светлинни години от кабела, еле пък диск. Мисля, че ще се отказвам.

Друго нещо, за което всъщност пиша. Когато търсих устройството намерих и устройство MetaBlue2, а бях сред нищото. Колата ми по ВИН няма блутуут, но въпреки това намирам нещо от нея. Свързах се и като пусна музика свири само през предна лява колонка във вратата и се застъпва с радиото. Изгасих, извадих ключа и продължаваше да свири, изцяло независимо от радиото. Очевидно колата ми има нещо, какво е то, как да го подкарам на всички тонколони и изобщо струва ли си да се занимавам?

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook