Загуба на мощност

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 20.01.2019
Пол: Мъж

Загуба на мощност

Мнение от Bmwfanatic99 » 01 Авг 2019, 21:32

Здравейте. Колата след махане на DPF,изключен е и софтуерно,но преди да се махне се беше задръстил и бях карал колата не малко време така.
Та колата забива и не върви правилно.На всяко палене върви , преди да се подаде повечко газ, примерно над 2400,2500 оборота.Записала е тези грешки.Ако може малко мнения и да споделите, ако сте имали такъв проблем, да знам дали е геометрията на турбото или да не би , да го прави този сензор на разпределителния вал.Прикачвам снимка - https://ibb.co/jHyYTpV , Мерси.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 17.12.2007
Местоположение: София
Кара: бързо

Re: Загуба на мощност

Мнение от Teogop » 15 Авг 2019, 16:14

И 2-те грешки са на доста важни компоненти, от които зависи работата на мотора. Ако при изтриване се появяват пак, ще трябва да ходиш на сервиз за живи данни и да прегледат ел. връзките на проблеминте компоненти и да ги подменят, ако е необходимо.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 20.01.2019
Пол: Мъж

Re: Загуба на мощност

Мнение от Bmwfanatic99 » 22 Авг 2019, 8:13

Благодаря за мнението колега , да, това и мисля да направя,ще съм благодарен и за още мнения.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 20.01.2019
Пол: Мъж

Re: Загуба на мощност

Мнение от Bmwfanatic99 » 28 Яну 2020, 12:57

Свалихме турбото и го закарахме да видят геометрията и електронното управление , но казаха , че турбото и съответните компоненти са перфектни.Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, нека сподели нещо.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook