Проблем със шофьорското огледало е90

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 25.09.2014
Пол: Мъж

Проблем със шофьорското огледало е90

Мнение от david.bd » 07 Мар 2019, 21:53

Колеги моля помагайте имам следният проблем от скоро имам е90 огледалата са ел. като ги прибера от ключа или от бутона вътре и после ги отворя и по двата начина лявото винаги отива една идея напред с регулиране отвътре като го прибера докраи пак невиждам линията на колата трябва да го преместя наръка и да го оставя там където си му е мястото и всичко е ок но след ходене на автомивка и от силната струя пак се подмества и всеки път така подлудяваме моля помагайте

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12762
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Проблем със шофьорското огледало е90

Мнение от vld » 08 Мар 2019, 9:19

david.bd написа:Колеги моля помагайте имам следният проблем от скоро имам е90 огледалата са ел. като ги прибера от ключа или от бутона вътре и после ги отворя и по двата начина лявото винаги отива една идея напред с регулиране отвътре като го прибера докраи пак невиждам линията на колата трябва да го преместя наръка и да го оставя там където си му е мястото и всичко е ок но след ходене на автомивка и от силната струя пак се подмества и всеки път така подлудяваме моля помагайте

Тук е описан проблема и има линк за начина на ремонт:
viewtopic.php?f=116&t=432618
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 25.09.2014
Пол: Мъж

Re: Проблем със шофьорското огледало е90

Мнение от david.bd » 08 Мар 2019, 12:37

vld написа:
david.bd написа:Колеги моля помагайте имам следният проблем от скоро имам е90 огледалата са ел. като ги прибера от ключа или от бутона вътре и после ги отворя и по двата начина лявото винаги отива една идея напред с регулиране отвътре като го прибера докраи пак невиждам линията на колата трябва да го преместя наръка и да го оставя там където си му е мястото и всичко е ок но след ходене на автомивка и от силната струя пак се подмества и всеки път така подлудяваме моля помагайте

Тук е описан проблема и има линк за начина на ремонт:
viewtopic.php?f=116&t=432618

Колега направих го това и нестава пинчето си работи и пак е една идея напред
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 25.09.2014
Пол: Мъж

Re: Проблем със шофьорското огледало е90

Мнение от david.bd » 08 Мар 2019, 12:42

Снимки с детаили точно закакво става навъпрос
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook