Парното не духа след смяна на винтелатора

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 3.07.2015
Пол: Мъж
Кара: 320 si.
Детайли за колата: A limited-run homologation special of BMW’s world touring car. A mere 2600 will be made available worldwide, and only 500 will be coming to the UK. Based on the 320i M Sport, the suspension, gearbox, bodywork and interior are all carried over unchanged. Bine, which is hand-built specifically for the 320si with more power and a very different character from the regular version. It may be stretching the point to call this a latter-day four-cylinder M3, but it’s well on the way. The 320si engine is no mildly tweaked version of BMW’s regular 148bhp 1995cc unit. It has been engineered to rev higher; the bore is up by 1mm to 85mm and the stroke down by 2mm, to 88mm, while the induction and exhaust valves are all bigger, too. The compression ratio is up from 10.5:1 to 11.0:1, cylinder liners are aluminium alloy rather than cast iron, and there’s no Valvetronic induction system. The cylinder head is cast alongside BMW’s F1 engines.

Парното не духа след смяна на винтелатора

Мнение от aleksgoranov121 » 15 Окт 2018, 15:19

Здравейте,
Смениха ми вентилатора, в момента работи, рязглобих всичко на и пак го свалих но не духа , когато карам по магистралата със 140 на климатин духа и охлажда колата, но това е от скоростта, което ме навежда на мисълта, че няма блокирали клапи по таблото и влиза въздух през въздуховодите, какъв може да е проблема, идва зима .....

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Парното не духа след смяна на винтелатора

Мнение от vld » 16 Окт 2018, 9:12

Бушон, реостат, проблем в управлението....
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 348
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Банкя
Пол: Мъж
Кара: е 46 320д 136кс + чип

Re: Парното не духа след смяна на винтелатора

Мнение от tani bojilov » 23 Окт 2018, 16:59

и при мен спря да духа но като пипнах буксата на реостата тръгна.
после пак ми направи проблем.Пак същата манипулация и вече няколко месеца нямам проблеми.Ако искаш започни първо от там.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook