Е90 Суббуфер под предна лява седалка спря да работи ,помощ

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 17.06.2018
Пол: Мъж

Е90 Суббуфер под предна лява седалка спря да работи ,помощ

Мнение от andrian.georgiev » 30 Юли 2018, 7:27

Здравейте някой да се е сблъсквал с този проблем ,по начало започна леко да грачи (беше се намокрило но оправихме проблема) ,имах съмнение че е мокър понеже имах проблем със стъклото но го отстранихме ,вчера забелязах че баса идва само от ляво ,също така забелязах че след монтажа на теглича баса се намали ,възможно ли е там да има някаква грешка или не е възможно да са объркали нещо майсторите. Мисля да вдигна седалката днес след работа и да погледна ,давайте идеи

ентусиаст
Аватар
Мнения: 998
Регистриран на: 1.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2015 F31 LCI 320dA

Re: Е90 Суббуфер под предна лява седалка спря да работи ,пом

Мнение от Satanism » 30 Юли 2018, 8:25

Хаха....кой знае кой кабел са ударили тия миньори, дето са ти слагали теглича....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: Е90 Суббуфер под предна лява седалка спря да работи ,пом

Мнение от expl0de » 30 Юли 2018, 13:45

Преди да разглобяваш половината кола, размени двата говорителя.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 17.06.2018
Пол: Мъж

Re: Е90 Суббуфер под предна лява седалка спря да работи ,пом

Мнение от andrian.georgiev » 31 Юли 2018, 6:20

Ще пробвам с размяната ,дори имам приятел който се нави да взема работещ негов за проба ,аз в първия си коментар се обърках от ляво спря да работи ,усетих че баса идва само от дясно...но предполагам ме разбрахте ... Та наистина ако не успея да открия сам проблема ще им върна колата да видят какво гомно са направили и да го отстранят ,но ще държа в течение ако открия проблема може някой да има проблем като моя ,четох доста из нета ,но там става въпрос за спиране на цялата музика на изгорял амп ,на спрели басове поради изгорял канал на ампа и тн ,но не и като моя случай със спиране на единя говорител ,та се надявам да е нешо малко или поне да е от говорителя...

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook