Малко въпроси за Е90

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Малко въпроси за Е90

Мнение от Binev_OuT » 01 Юли 2018, 14:17

Колеги , закостенях с тия Е36ци :mhihi: , дойде вече време за нещо по съвременно и то трябва да стане бързо (тука до няколко дни).
От вчера гледам обявите в Германия и се замислих че знанията ми при Е90ките са до толкова да различа фейслифта :mhihi:
Ще ми се голям бензинов мотор , но няма как в момента , въртя доста километри и разхода ми е важен.
За това съм решил да заложа на по- "нова" година и повечко екстри.
Фейслифт задължително поне 2010та , автомат , навигация и кожа ... това са задължителните неща които ми трябват към момента.
Нямам желание и за дизел , но май на там вървят нещата.
Но ако дизелите са чупливи и не са добри , по-добре да е бензин - предпочитам да си давам парите по бензиностанциите от колкото в сервизите.
Бюджета няма да го коментирам , ще я купувам от Германия а тук са малко по-скъпички май.
Та реално тоя бензиновия мотор дето е във 320ката - как се представя , както и дизеловия му еквивалент.
И друг въпрос 330и колкото 320и ли разхожда (като при Е36) , или разликата е чувствителна?
Както и тия 318ките :mhihi: - що за коли са , мъртъвци като Е36ците ли са или .... (е то кви да са :mhihi: )
Знам че сигурно е изписано много във форума .... честно да си кажа без да лъжа грам - не ми се чете :mhihi: , а тука до сряда трябва да съм вземал някаква талига .
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Малко въпроси за Е90

Мнение от boris » 01 Юли 2018, 15:35

Прав си, има много изписано в форума, има и за бензиновите има и за дизеловите, малки и големи мотори, има и теми специално за 325,330 има и за 318,320i, има и за дизелите.
Казваш не ти се чете, а защо хората трябва специално за теб да си правят труда да обясняват вече писани неща? Въпроса е риторичен.
Изображение

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook