Ремонт на климатичен компресор

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 12.07.2009

Ремонт на климатичен компресор

Мнение от nikim69 » 16 Юни 2018, 20:55

Имам питане кьм Знаещи,за ремонт на климатичен компресор на е93бензин 2007, 320и 170 к.с. ,майстора ми каза че е за смяна, не достигал определените стойности ,но не знам от какьв модел би паснал на моя мотор.Отделно ще е втора рька и не се знае колко ще добьр.Затова ме интересува някой ремонтирал ли и след това резултат.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: Ремонт на климатичен компресор

Мнение от pinko_23 » 16 Юни 2018, 21:26

резултата е временен не се подменят много неща и след година пак ще изтропа, купи си нов не е евтин към 800 лв ама ако смяташ да караш колата е най добре нов. Успех
Няма начин да няма начин

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Ремонт на климатичен компресор

Мнение от Jordana » 16 Юни 2018, 23:38

Смени си майстора с такъв при който компресора ще достига нужните параметри . Най вероятно ще си останеш със същия компресор но той вече ще достига нужните параметри , след такъв ремонт предложен от "майстора" . Компресор е засмяна ако е механично повреден счупен блокирал или има нещо фрапиращо по него и това са повреди които са свързани със стържене чукане виене и други подобни симптоми .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook