Багажника не се отваря Е91

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 26.05.2018

Багажника не се отваря Е91

Мнение от Ivanov_m123 » 26 Май 2018, 5:50

Здравейте колеги, чета от доста години форума, но сега пиша от ново потребителско име, защото нещо не се оправих със старото, имам следният проблем със бмв е91, багажника не се отваря, първоначално имах проблем с акумулатора, смених го, пак не, отворих го няколко пъти механично чрез жилото, което излиза отзад, нямам копче в жабката, уж преглеждах и бушоните за централното, то също не работи от ключа, а само чрез заключване през ключалката,преглетдах и спопа с кабели като го бях отворил, но така видимо не видях проблем, бихте ли ме посъветвали нещо, на навигацията пък пише, че багажника е отворен, лошото е , че от вчера не иска да се отвори и с жилото и няма отваряне, благодаря предварително.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 7.04.2008
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: F32 420XD
Мечтае да кара: Тротинетка Lime

Re: Багажника не се отваря Е91

Мнение от Airdust » 26 Май 2018, 13:17

Ivanov_m123 написа:Здравейте колеги, чета от доста години форума, но сега пиша от ново потребителско име, защото нещо не се оправих със старото, имам следният проблем със бмв е91, багажника не се отваря, първоначално имах проблем с акумулатора, смених го, пак не, отворих го няколко пъти механично чрез жилото, което излиза отзад, нямам копче в жабката, уж преглеждах и бушоните за централното, то също не работи от ключа, а само чрез заключване през ключалката,преглетдах и спопа с кабели като го бях отворил, но така видимо не видях проблем, бихте ли ме посъветвали нещо, на навигацията пък пише, че багажника е отворен, лошото е , че от вчера не иска да се отвори и с жилото и няма отваряне, благодаря предварително.

Почти сигурен съм , че проблемът ти идва от снопа кабели на багажника, горе в ляво и дясно. Трябва да се проверят дали не са протрити кабелите.
Има много писано за тоя проблем, успех.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 26.05.2018

Re: Багажника не се отваря Е91

Мнение от Ivanov_m123 » 26 Май 2018, 16:36

Airdust написа:
Ivanov_m123 написа:Здравейте колеги, чета от доста години форума, но сега пиша от ново потребителско име, защото нещо не се оправих със старото, имам следният проблем със бмв е91, багажника не се отваря, първоначално имах проблем с акумулатора, смених го, пак не, отворих го няколко пъти механично чрез жилото, което излиза отзад, нямам копче в жабката, уж преглеждах и бушоните за централното, то също не работи от ключа, а само чрез заключване през ключалката,преглетдах и спопа с кабели като го бях отворил, но така видимо не видях проблем, бихте ли ме посъветвали нещо, на навигацията пък пише, че багажника е отворен, лошото е , че от вчера не иска да се отвори и с жилото и няма отваряне, благодаря предварително.

Почти сигурен съм , че проблемът ти идва от снопа кабели на багажника, горе в ляво и дясно. Трябва да се проверят дали не са протрити кабелите.
Има много писано за тоя проблем, успех.

Да, сигурно е така ще махна уплътненията и ще ги гледам, проблема по-скоро сега ми е как да го отворя, за да имам достъп до тях, защото по-никакъв начин не успях. Благодаря :)

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Багажника не се отваря Е91

Мнение от Atsalov » 26 Май 2018, 18:59

Пиши ми на лично да ти оправим стария профил ;)

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook