AHL to Bixenon

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 17.05.2009
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж

AHL to Bixenon

Мнение от tony_racing » 22 Дек 2017, 10:36

Здравейте колеги моля за съдействие,ако някой е минал по моят път нека да каже как да се справя със ситуацията а тя е:
Автомобила е Е91 2006г. и започнах преминаването към фейсова визия.Закупих фейсови адаптивни предни светлини с модула с който са работили а именно FRM2 AHL LED свалени от автомобил 2009г.
Наложи се да продам фаровете и купих фейсови незавиващи фарове,водещи се като Биксенон.След монтажа всичко си тръгна с изключение на 3-те странични диода и автоматичното нивелиране във вертикала.Модула беше прекодиран и бяха активирани 3-те лед диода,но отново не тръгнаха и ми записваше грешка ту за лява,ту за дясна странична светлина.Нямаше пуснат кабел към 7пин на буксата на фаровете който е за 3-те диода,сложиш пин с кабел и към момента съм вързал 3-те диода към 1 пин на буксата който е за габарита и си работят,но мисълта ми е някой знае ли къде точно трябва да пусна кабели до вътре и до кой пин на ФРМ-а трябва да ги свържа за да си стане като заводски?
И най-важното как да подкарам тази автоматична нивелация,на старите фарове и на тези новите до колкото четох 8,9,10 и 11 пин на буксите на фаровете са за нивелацията а на адаптивните фарове 8 пин липсва и там се управлява от 9,10 и 11 пин.Възможно ли е чрез размяна на пинове към ФРМ-а или пускане на нови кабели с FRM AHL да имам нивелация на Биксенонови фарове?
Благодаря предварително за Съдействието.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 21.02.2015
Пол: Мъж

Re: AHL to Bixenon

Мнение от 2707E91 » 23 Дек 2017, 8:54

Датчика за нивелация наличен ли ти е, намира се на предния ляв носач?

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 17.05.2009
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж

Re: AHL to Bixenon

Мнение от tony_racing » 07 Яну 2018, 11:50

Смених фрм-а и сега всичко си работи,явно със старият Фрм който е за адаптивни светлини неможе да се използва за обикновенни фарове.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook