е92 кожен салон подгрев

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: е92 кожен салон подгрев

Мнение от Dextuar » 01 Дек 2017, 18:46

plamen_hh написа:
dextuar написа:
plamen_hh написа:
100imenov написа:Реотаните са между дунапрена и кожата на седалкта и отделно са увити в някаква материя, сиреч за да стигнеш до тях трябва да разтапицираш. Ако говориш за жълтата кутия под седалката в нея влизат кабели за кантара, ел регулиране, подгрев и т.н. не е гарант за нищо.

Да за реотаните говоря че ги има и не трябва да се разтапецира за да се видят просто като се разкачи отзад кожата и се надигне се виждат между дунапрена и кожата и започвам да си мисля че наистина всички си ги имат които са с кожа но явно просто не слагат копчета и управление

Я да се помъчим и да поразсъждаваме заедно :winky: Е9х е вече на пазара от има няма 12-13 години, достъпна кола вече дори за разбиранията на българина. Мислиш ли, че ако това, което си внушаваш, беше вярно, досега нямаше да има хиляди гайдове по форуми и прочие, които да обясняват как не е нужно да си поръчваш подгрев, а само да си смениш конзолата с копчетата?
Мдааа... и аз така си мисля ;)

Незнам не съм я купувал от магазина но изглежда при мен подгрев има на седалките и кабели но копчета и сигурно някакво управление липсват незнам какво да мисля


Sent from my iPhone using Tapatalk


Провери си по ВИН как излиза или ми го прати на ЛС да го проверя аз, да не би да ти е сменяна само конзолата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 16.05.2008
Местоположение: Devnya Drag Club

Re: е92 кожен салон подгрев

Мнение от plamen_hh » 01 Дек 2017, 18:48

dextuar написа:
plamen_hh написа:
dextuar написа:
plamen_hh написа:
100imenov написа:Реотаните са между дунапрена и кожата на седалкта и отделно са увити в някаква материя, сиреч за да стигнеш до тях трябва да разтапицираш. Ако говориш за жълтата кутия под седалката в нея влизат кабели за кантара, ел регулиране, подгрев и т.н. не е гарант за нищо.

Да за реотаните говоря че ги има и не трябва да се разтапецира за да се видят просто като се разкачи отзад кожата и се надигне се виждат между дунапрена и кожата и започвам да си мисля че наистина всички си ги имат които са с кожа но явно просто не слагат копчета и управление

Я да се помъчим и да поразсъждаваме заедно :winky: Е9х е вече на пазара от има няма 12-13 години, достъпна кола вече дори за разбиранията на българина. Мислиш ли, че ако това, което си внушаваш, беше вярно, досега нямаше да има хиляди гайдове по форуми и прочие, които да обясняват как не е нужно да си поръчваш подгрев, а само да си смениш конзолата с копчетата?
Мдааа... и аз така си мисля ;)

Незнам не съм я купувал от магазина но изглежда при мен подгрев има на седалките и кабели но копчета и сигурно някакво управление липсват незнам какво да мисля


Sent from my iPhone using Tapatalk


Провери си по ВИН как излиза или ми го прати на ЛС да го проверя аз, да не би да ти е сменяна само конзолата.

Ще проверя но сигурно ми са сменяни само седалките


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

Legendary
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F10 530d, F25 30iX

Re: е92 кожен салон подгрев

Мнение от MadChicken » 01 Дек 2017, 20:22

Това на снимката според мен не е подгрев, а подложката/сензора, регистриращ седнал човек ...

BMW ще ти подари нещо непоръчано и платено на върба сряда в петък :mhihi:
Only dead fish follow the stream...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: е92 кожен салон подгрев

Мнение от b_u_b_o » 01 Дек 2017, 20:37

100 човека ти го казаха ти си знаеш твоето, подгрева е между кожата и дунапрена. Не се вижда без да разтапицораш и няма общо с това което показа. Потърси в гугъл ретрофит на подгрев и виж как изглежда и къде е...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 16.05.2008
Местоположение: Devnya Drag Club

Re: е92 кожен салон подгрев

Мнение от plamen_hh » 01 Дек 2017, 23:19

b_u_b_o написа:100 човека ти го казаха ти си знаеш твоето, подгрева е между кожата и дунапрена. Не се вижда без да разтапицораш и няма общо с това което показа. Потърси в гугъл ретрофит на подгрев и виж как изглежда и къде е...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Не написах ли някъде че сменях долната част на седалката кожата ми беше скъсана и само нея я смених следователно съм я разтапицирал и там съм го видял това нещо i една кутийка преди тях вкарана в дунапрена.Но като се замисля сигурно колегата е прав и това е кантара .
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1242
Регистриран на: 28.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с Adaptive Drive
Мечтае да кара: F06 с B58

Re: е92 кожен салон подгрев

Мнение от 100imenov » 02 Дек 2017, 0:11

Това което си споделил на снимката от предната страница е така нареченото от немците SBE :roll: или буквално преведена на бг. разпознаване за обитаване на седалката или както ние му казваме кантар. Успях да намеря снимка на търсения от теб подгрев и както споменах самите нагреватели са сложени в нещо като тензух и ако не си се сблъсквал от близо трудно се разгадават. Отделно се вижда, че освен белите кутийчета които ти си видял :mhihi: има и черни, явяващите се като шалтери, от там друго окабеляване към бушоните и т.н. ама да не се отплесваме. Както казаха и други колеги, караш марка в която и най-малкото се заплаща, та за напред бъди по песимистичен. :lol:
Изображение

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook