Странен проблем с паленето

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 28.01.2008

Re: Странен проблем с паленето

Мнение от mityo105 » 10 Яну 2019, 22:41

Имах същия проблем само че с х1 2010 177кс автомат , когато си искаше пали и т.н. .При мен релето на кас модула си беше ок .Жичкаджията на който се доверих ми проследи кабела от кас модула до стартера и се оказа една букса която беше нагоряла, (слаб контакт), но преди това беше проверил стартера (той си беше ок) .Та буксата я игнорира и свърза кабелите за по сигурно. Намира се отпред до плюса в ляво (има доста букси трябва да видите коя е за стартера и да проверите дали е нагоряла)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 21.06.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е91 320Д

Re: Странен проблем с паленето

Мнение от Lyubomir.Rangelov » 14 Сеп 2020, 22:26

ivan1212 написа:Колега, какво стана с твоя проблем, оправи ли се? Като чета темата, имам чувството, че аз съм я писал :) За момента съм го преживял 2 пъти същия проблем - с цък-цък и с паленето след 30 минути. Единия път обикалях из София, втори път беше след 100 км извънградско. Иначе навигации, радио - всичко си работи перфектно. Дали трябва да се търси сервиз, който се занимава най-вече с акумулатори и токове или мога да отида и в мопарт за тая работа?


Беше намерен и отстранен проблема. Оказа се, че алармата ми има блокировка на запалването и точно тази линийка от всичките беше се прецакала и ми блокираше запалването!
BMW 320d 177 к.с. - 2008 година

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook