Проблем със запалването BMW E93

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 4.11.2017
Пол: Мъж

Проблем със запалването BMW E93

Мнение от teocars » 04 Ное 2017, 1:53

здравейте , нов съм във форума и поздрави на всички, които ще се отзоват с полезни съвети !
Имам следния проблем , закупих Е93 2007 година , колата претърпя лек удар, но са задействани въздушните възглавници (пасажерска и волан) и пиропатроните са гръмнали. Пиропатрона на акумулатора за момента е закачен колкото да дава ток към колата, без да е заменен с нов. Изгубиха ми ключа и се наложи да търся ключар да ми програмират нов ключ. След доста опити с CAS модула колата прие новия ключ .
Сега след поставянето му светва таблото , отключва , заключва колата стига ток до стартера който върти , но колата не пали. След диагностика на колата показва код за Terminal 15 ACC - 0 волта. Ще съм благодарен за съвети от къде да започна с проблема , дайте препоръки за диагностика в Пловдив и евентуално някой с подобни проблеми да помага :)
Благодаря предварително на отзовалите се

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Проблем със запалването BMW E93

Мнение от Kroki » 04 Ное 2017, 9:44

Ако си от Пловдив, виж AtsalovAuto. :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 12.07.2009

Re: Проблем със запалването BMW E93

Мнение от nikim69 » 14 Ное 2017, 22:38

най пьрво натисни сьдинителя при палене,после на този модул /извод/не трябва да има 0волта струва ми се,вьзможно е ключьт да не добре напрвен,вьпреки че вьрти...

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook