Смяна на крушка

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 29.12.2016

Смяна на крушка

Мнение от wdas » 30 Окт 2017, 16:43

Здравейте, искам да попитам, понеже ми се налага да сменя крушката на Angel Eyes (стандартните са си 320d 2005 e90 в жълто светят) нямам представа коя крушка и как става, в смисъл потърсих в нета но е смесена информацията, на място в магазини като ида и ми искат 70+ лв за крушка + фасунка оригинална, пък в този форум имаше тема как ставало за 2лв. Ходих на 1-2 сервиза и все не искат да се занимават. Та може ли да ми даде инфо или направо някой който да ми я смени в Пловдив?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Смяна на крушка

Мнение от Gqbriel » 31 Окт 2017, 12:41

wdas написа:Здравейте, искам да попитам, понеже ми се налага да сменя крушката на Angel Eyes (стандартните са си 320d 2005 e90 в жълто светят) нямам представа коя крушка и как става, в смисъл потърсих в нета но е смесена информацията, на място в магазини като ида и ми искат 70+ лв за крушка + фасунка оригинална, пък в този форум имаше тема как ставало за 2лв. Ходих на 1-2 сервиза и все не искат да се занимават. Та може ли да ми даде инфо или направо някой който да ми я смени в Пловдив?

Задай си въпроса в темата "Бързи Въпроси и отговори" незнам какво си търсил в нета ,но информацията не е смесена и вариянти са крушка от 5лв същата като на фасунката или цяла фасунка с крушка за 70-100лв
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook